acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

319 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio i kakva su iskustva sa ovim hotelom. Na YouTube se cini pristojan a nije mnogo skup preko Argus-a. Bio sam vec u El Palacio a tamo su mi jedino smetali nepristojni Rusi inace ostalo je bilo vise nego dobro. Hvala unapred.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja razmisljam isto za ovaj hotel, pa bi bilo lepo ukoliko je neko bio da da neke komentare...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili smo preko Spirittravela hotel Lillyland beach u Hurgadi u periodu počev od 04.07.2012.godine do 18.07.2012.godine, 15 dana, 14 dana boravka, 13 noćenja. Hotel ranijih sezona nije bio u ponudi većine srpskih agencija, pa nas, kao i još 2 familije (roditelji i deca) iz Novog Sada, a koje će u hotelu boraviti u istom terminu sa nama, jako zanimaju utisci pre svega naših turista koji su u hotelu bili.

Na prestižnom nemačkom web sajtu http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hotel+Lillyland+Beach-hid_8591.html , na kome se hoteli ocenjuju ocenama od 1 do 6, ocenjen je vrlo dobro prosečnom ocenom 4.6, pri čemu su posebno dobre ovogodišnje ocene, te se nadamo da je hotel sasvim ok, posebno imajući u vidu cenu koju smo za isti platili.

U svakom slučaju rado bi pročitali izveštaj nekog našeg turiste o ovom hotelu..... Čekamo utiske naših.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj hotel je vec prebukiran u nasim agencijama , sto zbog cene sto zbog toga sto je nov u ponudi . Ima li ko kakvo iskustvo sa njim .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tri porodice iz Novog Sada, čekaju utiske neofita o hotelu Lilly Land Beach Club & aqua Park. Mi putujemo 04.07. pa se nadamo da će neofit odmah poslati svoje utiske i ocenu o hotelu, kako bi ih mogli pročitati pre poslaska. Nakon našeg povratka mi ćemo izložiti naše utiske.

U međuvremenu ko želi može pogledati jedan italijanski video clip o hotelu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=LnjhPh_p2gY

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, vidim da nema komentara od ljudi koji su bili u ovom hotelu. Ja definitivno idem u Egipat a opet se premisljam koji bi hotel da izaberem pa sad naletim i na ovaj. Da li neko zna kakva je plaza??? To me najvise zanima, da li je plicak dug po 100 m i kako izgleda kad je oseka, da li se mnogo povuce voda??? Kad bi neko mogao da mi kaze, do tada, citam strane sajtove. POZZZ svima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tri porodice iz Novog Sada, čekaju utiske neofita o hotelu Lilly Land Beach Club & aqua Park. Mi putujemo 04.07. pa se nadamo da će neofit odmah poslati svoje utiske i ocenu o hotelu, kako bi ih mogli pročitati pre poslaska. Nakon našeg povratka mi ćemo izložiti naše utiske.

U međuvremenu ko želi može pogledati jedan italijanski video clip o hotelu

http://www.youtube.c...e&v=LnjhPh_p2gY

Video clip je super, ma bice nam vise nego dobro :dance: ha, ha, vidimo se 10. jula
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bila u ovom hotelu. Bila sam u Hostmarku koji je desetak hotela bliže gradu.

Ono što mogu zasigurno reći je da vam do Hurgade za taksi treba 10-15 funti u jednom pravcu bez obzira na broj osoba. Mnogo je jeftinije ići njihovim lokalnim prevozom-kombijem, za koji vam treba 2-3 funte po osobi.

Znam da preko puta hotela postoji samoposluga.

Pošto smo i mi razmišljali o tom hotelu, na Tripadvisoru sam pročitala da imaju lepu plažu i koralni greben za ronjenje.

Jedino su neki komentarisali da u bungalovima bude mrava, pa je dobro poneti Rajd i prvi dan sve dobro zašpricati.

Želim vam svima prijatan odmor i nadam se da ćete nam pisati kad se vratite!?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na informacijama, svaka znaci :D Cim se vratim, pisem utisak ... pozzz

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratili se sinoc iz lililenda , Generalno nije lose , iskreno ne mogu reci da je odlicno ali ni da nije dobro .

Uskoro cu izneti kompletne utiske ovim sam samo hteo da javim da smo stigli i da nije razocarenje

.Lepo ce te se nauzivati u lililendu .Jos se raspakujemo pa od ponedeljka detalji .

Ovako , stigli smo oko ponoci i sve je izgledalo kao u horor filmu , zena je cak pocela da place kad smo videli sobu .

Ljubazno su nam ponudili da je zamenimo ukoliko nam ne odgovara ali svaka sledeca je bila jos gora , tako da smo se vratili u prvo ponudjenu sobu ili kako oni kazu porodicnu sobu.

RAzlog njene reakcije je veliko ocekivanje, prosle godine smo bili u Caribianu ( pet zvezdica ) i razlika je vise nego duplo , tako da ko je letovao u egiptu u hotelu sa pet neka bude spreman na cetiri zvezde .

Jos jedno upozorenje , plaza nije crveni pesak nego neki sitan sljunak tako da ni tu nebude nekog prevelikog ocekivanja .

Na kraju je sve dobro ispalo i odlicno smo se organizovali tako da smo se super proveli .

Kad samo pomenuo porodicnu sobu neznam za ostale ja sam licno stavio 10e u pasos i predao na recepciju , ispostavilo se da smo dobili lokacijski najboljii smestaj , soba 410.

Tacnije nije soba jer se smestaj sastoji iz dve sobe,kupatila, dve terase sa pogledom na vrt i male kuhinjice sa sve sporeticem,aspiratorom i friziderom . U jednoj sobi je veliki francuski lezaj a u drugoj trosed ili dvosed na razvalcenje (sobar ga je razvukao prvo vece i tako je ostalo do kraja )

Problem smestaja je stari ishabani namestaj i mravi (sve smo drzali u frizideru cak i bebi ulje jer i njega vole), mozete poneti neko sredstvo za mrave ili pozvati recepciju gde ce vam oni poslati coveka koji ce da isprska sobu i resi problem na nekoiko dana .Osoblje na recepciji ce vam po svakom zahtevu izaci u susret cak i u pola noci .

Ipak soba je mesto gde cete provoditi najmanje vremena , svaka soba je klimatizovana , ima sef , fen , i neznam sta da kazem sve sto treba , sobari su takodje ok.

Hrana : postoje dva restorana u kojima se sluze obroci . Prvih dana dok kapacitet hotela nije presao 50% popunjenosti bilo je taman , kasnije je problem stola u restoranu bio malo veci pogotovo za veceru jer tada radi samo jedan restoran , Hrana je standardna za egipat , mozda manji izbor ali bogasto povrcem,salatama , uvek bar jedna vrsta mesa i ribe , dorucak sa krofnama i palacinkama i uglavnom je ok - necete ostati gladni.Svaka vecera je neko tematsko vece i kuhinja je prilagodjena tome.

Preporuka rucak u restoranu Nebtun , manja guzva .

Akva park , razlog zbog kog smo izabrali ovaj hotel , je pun pogodak . RAdno vreme mu je od 09-13 i od 14-17h. Problem u akva parku su lezaljke , trebalo bi malo ranije doci ( do pola deset ) kako bi mogli da izaberete mesto .Nezanm sta da kazem , tri duge ,dva kruzna i dva brza tobogana i ceo jedan bazen sa mali toboganima i prskalicama za manju decu .

Nastavljam kasnije , malo sam mozda vise detaljan

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala "neofit", konačno pravi odgovor na ovu temu. Drago mi je što ste se lepo proveli i nemoj da misliš da je zamarajuće to što si detaljan jer ti mali detalji mogu mnogo da utiču na sticanje prave slike o nekom hotelu, a meni su ovi forumi dosada mnogo pomagali da izaberem hotel kao i šta da očekujem od izabranog. Kad uhvatiš vremena samo opleti. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala neofit. Svaki detalj mi znaci jer za 15 dana i mi krecemo. Interesuje me kakvih jos sadrzaja ima u hotelu jer moji decaci imaju 13 i 9 godina. Mislim na neki sport ili ronjenje. Cula sam da u blizini plaze ima koralni greben. Da li ste vi bili i hotelu ili u bungalovu? Mi smo prosle godine bili u Seagull i bilo je ok. 4 zvezdice. Pisite o svemu cega se setite.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala neofit sto si se tako brzo oglasio :rolleyes: , a sto se tice detalja - TO NAM TREBA ! Pisi, ima li komaraca,moze li da se pije kafa u sobi,da li ste imali all inkluzive uslugu ( citam da ste imali sporet ), da li je to bungalov u pitanju, da li ste dobijali flasiranu vodu, da li ste imali stomacnih problema ( nadam se da ne :pardon: , ali citam da postoji taj problem, jer voce peru sa tom njihovom vodom, na koju mi nismo navikli ), sta ste uvece radili, kakav je program za decu, jeste li isli u grad,ako jeste, kakve su cene, na sta ste trosili pare, moze li na terasi da se pali cigareta i gde sve moze ... Izvini ti sad na mojih milion pitanja, ali razumi me, 10.jula idem sa klincem od sest godina, pa bih da znam sve, kao i ostali. Hvala ti puno !!!

Izmenjeno (jasminaeunet)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koralni greben koji se pominje je odlican i neverovatan.Sa desne strane plaze nalazi se mol koji.vas vodi do koralnog grebena , u vodu se ulazi merdevinama , dubina.je oko dva metra. Puno je raznovrsnih riba i zaista izgleda fenomenalno.Bilo bi dobro poneti neki.aparat koji moze da slika pod vodom.Na molu nema neke hladovine pa se treba pripremiti na to pre polaska .Inace ribice se odlicno vide i sa samog mola.

Da imali smo all ali je taj sporet , i ostala bela tehnika bila u bungalovu.Sto se kafe tice u hotelu postoji samo nes kafa koju sami pripremate na sanku kafica a cigarete su dozvoljene svuda.Mi smo sa nama poneli kuvalo i kafu tako da smo mogli i u sobi i na terasi pripremiti nasu domacu kafu.

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanja za Neofita. Kakva je plaža? Da li je veliki plićak? Da li preporučuje određeni deo plaže kao bolji? Da li lokalci organizuju izlete npr. Giftun direktno sa mola plaže, tj. sve brodom bez busa? Koje su cene izleta preko lokalaca (Giftun, Sinbad podmornica)? Da li je bezbedno ići u Luksor?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868469
    Ukupno poruka