acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

319 poruka u ovoj temi

 @pana82 U WA su Vam rekli da svoj prvi izbor (Steigenberger) zamenite za Mirage? Jesam ja to dobro razumela? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mismas jeste, kao bolje je za decu, mada nismo samo mi odlucivali. Bio sam i ranije u egiptu, bilo je isto raznih komentara za hotel Hostmark, ali nama je bilo odlicno. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Menjajte za Aqua magic  pod hitno

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

@Milo1 kada smo mi uplacivali razlika u ceni je bila nekih 80 eur po odrasloj osobi, sve zajedno oko 160 eur.

decko koji nama radio aranzman u WA je bio ranije u kontikiju, i seca me se zbog aranzmana koji smo supruga i ja uplatili preko kontikija, a za koji smo imali problem odma po sletanju. Oticicu sledece nedelje do njih da rascistimo stvari, ne bude li sve ok nece biti lepo ni malo. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Добили смо (WO) информацију да ће (од сад) собе заиста бити те обећане, реновиране и да ће водич бити смештен у хотелу, па ћемо га малтретирати за све што не буде у реду! Да, и то да је плажа очишћена. За храну и хигијену не знам, остаје  да видимо.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Zota dobre vesti ako su istinite, ima da ga maltretiram za svaku sitnicu, namerno :hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Zota dobre vesti ako su istinite, ima da ga maltretiram za svaku sitnicu, namerno

Ти провераваш први, ми идемо 14.07. :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Добили смо (WO) информацију да ће (од сад) собе заиста бити те обећане, реновиране и да ће водич бити смештен у хотелу, па ћемо га малтретирати за све што не буде у реду! Да, и то да је плажа очишћена. За храну и хигијену не знам, остаје  да видимо.

Zota, a ko je vodič za taj hotel? Jedva čekam i tvoj i komentar MarkoFaca, jer mi idemo u avgustu...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zota, a ko je vodič za taj hotel? Jedva čekam i tvoj i komentar MarkoFaca, jer mi idemo u avgustu..

 

@Zota dobre vesti ako su istinite, ima da ga maltretiram za svaku sitnicu, namerno

Немам појма, препознаћемо га!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MarkoFaca @Zota marko ti kreni da maltretiras vodica, posalji nam svoje utiske. mi stizemo 12.7, da nastavimo ako treba, a Zota slag na tortu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ti vodiči su uglavnom beskorisni, žali bože vazduha koji troše ostalima :hahaha:

Odradiće tamo Vašingtoni bolji posao (čitaj: 1$) ;) 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taman dok ja odem 16.08. ce sve da srede. Pored toliko vas koji ce da ih maltretiraju da sve bude u redu ima da bude sve pod konac kad ja stignem :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Shone.1000 kakva je situacija sa plažom, ima li i dalje te trave i meduza? Koji deo plaže je najbolji?

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka