acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

319 poruka u ovoj temi

Nista tebi bez Seagull hotela. 

Navikao i ti na dzunglu na asfaltu.

Ja sam jedna od tih! Stada radim kada VOLEEEM taj haos!

 

Izmenjeno (seagull)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sledeće godine ali bez klinca :hahaha:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marko, čekam tvoj izveštaj!!! Mi smo tamo tek u avgustu, pa me interesuje to oko soba, more, ležaljke, a i kako oko odjavljivanja, da li se zadržavaju narukvice, da li mora da se doplati i samo za hranu poslednjeg dana ili...da li ima neka soba da se istuširamo na odlasku kao u Seagull...???

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci su vrlo objektivni:D a postavicu ovih dana par slika vode glavnog dela plaze, da se uvere oni koji ne veruju. Bogu za plakati? mi uopste nismo zahtevni, nama je najbitnija lepa plaza I cista voda. To ovde, pocetkom juna, nije bio slucaj, mozda u julu imate vise srece.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Stojak je pomenuo vec da je voda na plazi mutna...

ja se nadam  bar dobrom snorkelingu oko mola. Ne znam samo kako su uspeli da zamute najcistije more :D da li je to zbog tog shodera umesto peska ili zbog te zastitne mreze  kojom je laguna ogradjena ...

mada sada nije ni bitno, eto nas pocetkoma avgusta pa sta nam bog da

Njasa par pitanja

Jeste li isli do Sakale,  taxijem ili busom i koliko ste placali?

Da li je voda bistra van tog centralnog dela plaze?

Cenis da je dzabe  castiti za bolju sobu jer su sve WO sobe iste?

Hoce da sipaju u termos, kafu, sok?

Kakva je situacija sa obicnom vodom, jeste li pili sa automata, kupovali u flasama, stomacni problemi da, ne?

Zasto obavezno poneti patike za vodu,?

 

 

Izmenjeno (Nenad777)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi nismo isli do Sakale, jer smo bili sa malim detetom. Ali nismo ni imali potrebe, jer u blizini hotela, prekoputa Desert rosea ima puno radnji, kao I Kleopatra. Meni su u baru sipali I u plasticnu flasicu sta sam trazila. Termosic je zgodan da se stalno ne setkate do bara, ako ste kod mola. Tu desno od mola je voda lepa, Ali ima po koji kamen. Vodu flasiranu smo imali dovoljno I nismo kupovali. Stomacne probleme nismo imali tamo, Ali imamo od kad smo sleteli kuci?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otkud toliko meduza ako imaju tu mrežu, izgleda da je bušna... :hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@njasa86 ima li tu u blizini hotela neka radnja tipa Cotton house-a u Sakali, hoću da kupim peškire za plažu, pa da ne moram da se cimam do Sakale ako već ima nešto u blizini... ;) Svakako planiram da se prošetam do Senzo mola i Sand city-ja :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima bas svega u redu prodavnica kod Desert rosea.  Oni lepo izbace meduze,  onda nesto belo ljigavo I nesto kao zelena vata I iskopaju rupe pored vode I tu zatrpaju. Ne mogu da gresim dusu, ona 2 mucenika po ceo dan izbacuju to iz plicaka,  Ali vrlo brzo se nakupi punovo. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onaj ko kaze da je hotel ok stvarno  nemam reci ni komentara...uzas jedan ...plaza??!! Koja plaza? Vodurina zelena ,ada je cistija ..kod mola gde je kao otvoreno more-mora nemaaaa...sve se povukla,mozete jedino sa mola sici u vodu al dok dosetate do tamo Bog vas zaboravi,ubi vrucina a vi trazite neko mesto da udjete u vodu a da vam nije do gleznja!@! Sramota a u wo je reklamiraju ko najbolja plaza??!!! Hotel prljav,smrdljiv,restoran ko radnicka menza.. prvi put u egiptu I mogu slobodno reci NIKAD VISE!! Cekam sutra ko ozeblo since da se vratimo za Bg! Uzas,uzas..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neki update za Mirage, ako je stvarno takva katastrofa zadavicu ove iz WA. Mi smo na njihov nagovor promenili hotel koji smo prvobitno izabrali, jao odlican je cak nam je lik koji radi u agenciji rekao da on letuje u tom hotelu vec tri godine. Bice veselo ako nas je zeznuo.  

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem sad u subotu, pa ćete svi dobiti sveže informacije iz prve ruke :yesss:

@pana82 koji hotel vam je bio prvi izbor?!

Izmenjeno (MarkoFaca)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MarkoFacagledali smo Sea gull i  Steigenberger aqua magic( moj prvi izbor), ali idu dve porodice pored nase sa decom, pa su nam rekli da je ovo bolja varijanta zbog dece, i da je smestaj u renoviranom delu. Svestan sam da ne moze biti bas sve pod konac, al nadam se da je bar pristojno. 

Zelim srecan put i lep provod. Cekam izvestaj sa nestrpljenjem. 

Pozzz

@MarkoFacagledali smo Sea gull i  Steigenberger aqua magic( moj prvi izbor), ali idu dve porodice pored nase sa decom, pa su nam rekli da je ovo bolja varijanta zbog dece, i da je smestaj u renoviranom delu. Svestan sam da ne moze biti bas sve pod konac, al nadam se da je bar pristojno. 

Zelim srecan put i lep provod. Cekam izvestaj sa nestrpljenjem. 

Pozzz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Steigenberger i Mirage su nebo i zemlja, sigurno je i veca razlika u ceni aranzmana.  Zasto ne promenite hotel? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ljudi koji su bili sa nama u avionu toliko su bili očajni hotelom, da su im posle 5 dana neprekidnog slanja poruka agenciji i slika sobe u kojoj su bili smešteni, promenili su im hotel za Select Garden... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka