acolimes

Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

319 poruka u ovoj temi

Utisci su i dalje odlicni,sto se tice uticnica ima obicnih i onih americkih u ovoj sobi gde smo mi bili 536 su kontakti malo slabiji pa smo se snalazili malo naslonis nesto il nadjes neku koja je dobra pa punis :D

Sto se tice ronjenja i opreme ima na plazi al jako su skupi tako da ne preporucujem da iznajmljujete tamo,greben je ok nista posebno naspram onih tura gde te vode na izlet da ronis,prosle god kad smo ronili to je nebo i zemlja razlika bas kao sto je marko rekao

Lepo se provedite

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi uplatili Mirage preko WO. Ovaj greben na mapi koju je Marko postavio deluje da je poveci i ja se nadam da ce biti dovoljan za snorkeling. Nesto mi se ne ide na Rajsko ostrvo ako bas ne moram, mozda ako ima nesto blize i brze sto se korala tice :rolleyes:

Izmenjeno (Nenad777)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veruj mi, nećeš pogrešiti ako odeš na Rajsko ostrvo ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvi su ti bungalovi?nas je 2+2...i da li ima u sobama neka mini kuhinja za kafu makar...?i da li na plazi može da se uzme neko osveženje,voda,sok...?hvala unapred značili bi mi odgovori:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da su bungalovi isti ko sobe al ne mogu da garantujem .nema mini kuhinje samo frizider

na plazi imate kafic i tu je sve ,sok voda kafa alkohol sami se sluzite kolko hocete

rajsko ostrovo i ronjenje nije isto da ne mesate prvo je povrsinsko ronjenje i ide se na plazu koja je prelepa al nema hlada na plazi ima u kaficu tu morate da kupite pice da bi dobili suncobran

ronjenje je posebna prica ide se na dva mesta po 15 .20min nama su oba izleta bila ekstra 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima svrhe pre puta kontaktirati mailom hotel I zamoliti za sobu koja nije Bogu iza mogu ili samo ubaciti pare u pasosu? I @Stojak da li ste imali fen u kupatilu? Mozda je glupo pitanje?ali mi je to bitno. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neko da napise otprilike koliko ima na potezu plaža-bazeni-restoran?i gde je najbolje traziti sobu ako je moguće...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima fen u kupatili,ja sam slao mejl i nisu mi odgovorili tako da ostaje 10 eura u pasos i biras sobu

Po meni je bolje izabrati sobu blizu plaze jer tu je restoran kafic veliki bazen ,a akva park je na drugoj strani hotela do ulice

Radaljina recepcija plaza je oko 300m,restoran plaza 100m

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jos koje pitanjce....da li je potrebna obuca za plazu i kakvo je dno...

Jos uvek vagam izmedju Mirage i Seagull-a....sta vi mislite?Sa dvoje dece...malo me samo plasi ta razdaljina ,ima da se nasetamo po kompleksu...do sad smo od plaze uvek bili na 20-30m...u Grckoj naravno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet ja :rolleyes: da li na plazi ima nesto da se pojede,neka uzina ...ili samo u restoranu...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je u Wo receno da su njihove sobe renovirane i pored akvaparka, znaci bolje sobe ali ima da se sipci do plaze. Meni ce ovo biti treci put u Hurgadi, bio sam dva puta na Rajskom i preporucujem taj izlet, ali sada mije samo do ronjenja i korala, dugu voznju borodom i paklenu vrucinu u raju bih preskocio ove godine, jbg ostarilo se :D

 

Stojak, kakve su to varijante po 15, 20 min...jel to sa bocama u okolini ili snorkeling? Koliko kostaju te krace varijante? Ja bih najradije da me neko camcem baci do najblizeg veceg zivog koralnog grebena, nista vise, nista manje :D

Izmenjeno (Nenad777)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takvu informaciju sam i ja pročitao  od neke tete na HolidayCheck, da su samo sobe pored akva parka renovirane

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vi bre ko inspektori :D

Za tasu: Ja bi iskreno sa dvoje dece pre u sigal jer je manji hotel manje pesacenja,ovaj hotel je bolji od sigala i dosta veci kompleks,ne treba ti obuca za plazu pesak je malo krupniji sigal ima lepsu plazu sitniji pesak.imas na plazi sneack bar tu je od 12:30do 17h pica pomfrit hot dog i pljeskavica tako da ne morate na rucak

Za nenada :  mi smo placali ronjenje sa bicama 25 dolara po osobi nema krace varijante ide se na dva mesta za ronjenje rucak i pravac hotel ,po meni je vrh ronjenje 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stojak,hvala najlepse na brzim odgovorima...a to za sneck bar na plazi vazi za mirage?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905054
    Ukupno poruka