malisa 208

Coral Rotana Beach Resort Hurgada

70 poruka u ovoj temi

I mi smo zainteresovani za ovaj hotel... Najverovatnije cemo da ga uplatimo preko Matika...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo malo noviji utisci iz hotela. :)

Hvala na super vestima. Jedva cekamo da odemo septembra :) Super je slika sa rasporedom soba.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas mi je drago da su pozitivni utisci. U kojoj ste tacno vi sobi bili?

Kakvo je stanje na bazenima jel preterana guzva ili ne?

Jel ima organizovana zabava uvece?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko skoro bio u hotelu Coral Beach Rotana? Kakav je hotel i plaza?

I kakvi su utisci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za plazu kazu da je bolja. Za ostalo ne znam

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala

Idem 24.09 u Coral Beach pa me interesuje kakvi su utisci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo danas se vrnuli iz Coral Beach ( vise nije Rotana ). Utisci veoma veoma dobri. Prezadovoljni sa plazom jer smo ronioci - super za snorkling a tu je i diving centar ( Cat Diving Academy - ima ih na Facebooku) sa kojima smo ugovorili ronjenje online za 40 dolara ( 2boat dives+lunch+equipment) - verovatno ce vam traziti 50$ kao Rusima pa se malo cenkajte. Ukoliko ste pocetnici mozete besplatno probati na house reefu. Svi su veoma ljubazni i izlaze u susret. Mozete slobodno ici na izlet na Rajsko ostrvo sa brodom iz hotela. Mi smo platili izlet sa ruckom za dvoje 50$ a nasi u agenciji ( Ponte ) trazili 45 evra po glavi. Uzas. Ugovorli i voznju od 5sati kvadovima u pustinju za 60 dolara ali smo morali otkazati jer je bas taj dan stao vetar i vrucina je bila nenormalna -preko 40stepeni pa smo odlucili da ne idemo jer nam nije bilo dobro.

Inace hotel je 100% popunjen i pun Rusa ( neki su vrlo fini i pristojni dok drugi su bezobrazni do bola ). Ali ih kuliras i to je to. Ako hocete savet za sobu a volite mir i pogled na more onda sobe sa brojem 4101 ( nasa ) pa dalje 41.. One su prvi red do mora i nema buke od hotela i nocnog programa koji obiluje. U hotelskom kompleksu cete naci sve od apoteke do prodavnica svih vrsta(sokove, piva, cigareta, suvenira itd. ).

Ako hocete do grada mozete izaci do kapije i ugovorite voznju povratnu za 10 evra. Trazite taksistu Alija koji prica engleski, i dogovorite se koliko hocete da vas ceka i kada da vas vrati ( 2-3-4 sata) Mi smo krenuli oko 20h jer do grad treba oko 30min voznje.

Vrlo smo zadovoljni jer je cisto, mirno i divno za kupanje i ronjanje sto je nama bio prioritet, Hrana isto raznovrsna i svako vece je bio dodatni meni ( rostilj, govedina, pasta itd. ) A

Ako vas jos nesto interesuje slobodno pitajte. Uzivajte u odmoru :))))))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drago mi je sto vam je bilo lepo :) Uvek je to lepo cuti. Ako moze samo jedan savet, za vas i sve druge, mi smo bili u Desert Rose hotelu, on je za nijansu blize od vaseg hotela gradu, i prvi put smo isli za 25 funti do grada, znaci 50 u oba pravca, nema potrebe da vas taksi ceka, ima ih u gradu puno. E sad, posto je moj muz taksista kaze on vozacu - ti imas ono sta smo se dogovorili, ajde sad upali taksimetar da vidim, i izaslo je verovali ili ne 13 funti!!! znaci sve preko toga je preplaceno, ali mi nismo hteli da im trazimo da voze za manje od 20, moraju i oni neki 'leb da jedu :D Slobodno budite bezobrazni!!! Eto - cisto prijateljski da znate svi ovde.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verujem da je tako. Ali kada vidim tu sirotinju ( nisu bas svi-ovi sa malo boljim poslovima cak i mnogo vise zaradjuju od nas - ja licno profa u gimnaziji ) nekako mi je bilo trulo da skroz budem bezobrazan. Mislim necu propasti za te pare. A kada znam da me je taksi od Zvezdare do aerodroma i nazad kostao 4000dinara onda mi 10evra i nije puno;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odrali vas i za to :) Cena je negde oko 1800 din.

Cisto za ubuduce :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sa aerodroma fixna cena 1800din a sa Zvezdare bilo 2100din;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno v.sevicu.Jos jedno pitanje,da li su vam skidali narukvice all kad ste napustili sobu?Videla sam raspored soba i najbolje su od broja 3000 do 4000 i neki.Hvala pino.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozete da priduzite ostanak u sobi do 18h osto je check-out u 12h. Doplata je 30dolara po sobi a ne po osobi i mi smo zadrzali narukvice tako da smo imali i veceru i posle jos uzimali sokove do 23h kada su nas pokupili iz agencije. Moj savet je nositi dolare( i to rasitnite a i ne morate jer Rusi samo vade dolare i placaju ) jer vole vise od evra a ako hocete da menjate pare mozete da promenite u holu na masini ( ali ne savetujem jer je jedan nas ubacio novcanicu od 50evra i nista nije dobio nazad pa se posle jurio sa ovima sa recepcije i ne znam zavrsetak, a i uzima vam proviziju) nego u prodavnici sokova cigareta odete i lepo razmenite dolare i evre:) Nije lose imati nesto i egipatskih funti jer na brodu kada smo ronili sok je bio 10funti ili 2$ sto je suludo kada je 1$=7.3funti. Za one koji placaju funtama jeftinije i to dosta tj za egipatske goste;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svi hvale plazu , ipak sam malo skeptik dok ne vidim slike . Peta godina nam je u Egiptu , Caribeean , Tia su hoteli gde smo bili zadovoljni plazom nadam se da je ovde takav slucaj . Volimo korale ali zbog klinaca treba i deo gde je ocisceno i gde se ulazi bez obuce .

Ima li kakvih tobogana na bazenu ili kakvih sadrzaja za decu , dali su bazeni odrzavani .

Nakon ovih godina u Hurgadi naucio sam da moras za sve da pitas .

Kakve su sobe sto se tice cetvoroclane porodice

Izmenjeno (neofit)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam u ovom hotelu prosle godine od 24.09.-09.10.Plaza je lepa dugacka,ima korala i raznih ribica,ulaz je postepen,moze da se pliva,a na drugom delu ima ponton.Aqu park nema,bazeni se ciste stalno.Sve su prizemne kucice.Hotel je super.Ima kao vrtic za decu posle podne ih date i uvece vam vracaju decu.Slobodno pitaj te sta vas zanima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866031
    Ukupno poruka