malisa 208

Coral Rotana Beach Resort Hurgada

70 poruka u ovoj temi

Ove godine smo izabrali hotel,ali taman da prikupim informacije za sledecu :).

Kakva je situacija sa vodom? Sipa se,uzima se flasirana? Sta podrazumeva sve all inclusive?

Kakva je situacija zadnji dan? Jel skidaju narukvice? Kakva je hrana?

Ako sam dobro shvatila za decu nema nikakav tobogan na bazenima? Nista ni najjednostavnije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobija se voda svaki dan i stavljaju u mini frizider,svaki dan ciste sobe.Hrana je skoro svaki dan ista.Mozete u lobi baru da zakazete veceru besplatna je ima te pizze,spagete...Nama narukvice all nisu skidali.Ima u jednom bazenu za decu od godinu dana tobogan i cinimi se jedan za malo vece dete.All imate cele noci tipa da se probudite u 3h imate da pojedete i popijete sta hocete.All spada koka kola,sprait,fanta,votka,dzin,pivo,kokteli,sokovi,a za decu ima i sladoled besplatan.Slobodno pitaj sta vas zanima :-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

All spada i kapucino,njihova kafa,caj,ni sam sigurna koja jos kafa spada u all

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel moze neka foto tura iz ovog hotela? Naravno,ako imate odgovarajuce slike?

Hvala na informacijama :cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pored caribijena,i ovaj hotel dolazi u obzir za ovu godinu..saveti dobrodosli..gde traziti sobu,a da je blize moru? je li bolje prizemlje ili sprat (zbog 3-god.deteta) ?

citam da ima i neki mali zoo vrt,zanimljivo za decu,lep ulazak u vodu za malisane itd.zale se uglavnom na hranu,je li bas tako losa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde su samo kucice prizemne,nema spratova,sobu birajte 4000 blize su moru.Ima zoloski vrt i mozete da idete da vidite zivotinje kad god hocete,ima te i botanicku bastu.Hrana bi mogla biti malo bolja,ali nadja se po nesto.Mozete jesti i na plazi.Sve u svemu hotel je super :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala gaga..kakva je situacija za lezaljke ujutru,kako je na plazi..?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nista ;-) Nije guzva uvek ima mesta i slobodnih lezaljki,ne morate da ustajete rano da bi zauzeli lezaljke,vecina njih dolazi oko 12 posle podne na plazu i ima mesta uvek.

Slobodno pitajte sta vas jos interesuje!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa,presipam iz supljeg u prazno :-)

treba mi 1krevetna,malo dete od 3 god.obrni-okreni,mnogo je..najvise me strah za hranu,higijenu,eto,dal ce dete nesto jesti,da nije nesto bljutavo i tako..da me ne bace negde daleko..volela bih i da ima nasih sa decom,pa da se deca malo druze,da bude zabavnije..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se higijene tice sve je cisto,svaki dan ciste sobe i ne morate da ostavljte sobaru baksis,svaki dan vam stavljaju vodu u frizider ili na sto.Hrana ujutru ima peciva,mini pice,kajganu...za rucak piletina,pecen krompir,riba,povrce,musaka od patlidzana,razne salate,pirinac...za veceru rostilj...voce stalno te isto dve vrste urmi i jabuka,moja preporuka vam je da jedete u lobi baru veceru samo treba dan ranije da rezervisete,ako vas mrzi da idete do glavnog restorana mozete jesti na plazi spremaju ispred vas bude cevapi,neki sendvici,za decu ima sladoleda besplatno kod bazena.Slabo ima ljudi iz Srbije sa decom malom u ovom hotelu,mi smo upoznali samo jedan par iz Srbije u ovom hotelu :-) Ima Rusa,Nemaca,Englezi u ovom hotelu.:-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto li nasih malo ima?kakve sve hotele pohode,a ovom nista ne fali.. :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili krajem septembra pocetak oktobra,mozda nasi ljudi idu jul i avgust :-)

Mozda ne idu toliko nasi ljudi posto nema akva parka za decu i sto je poslednji hotel u Hurgadi!:-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma jok,nije to,ali mora da je solidan,mislim u tom rangu,cim nasi ne idu u hordama :-)

salu na stranu,ja ne zelim akva park,makar nesto da ima malo,jer mali ne bi mrdao onda od akva parka,sta zna dete sta je dobro :-)

malo ce me gnjaviti kad poraste,sad jos ne mora na ta cudesa..more,pesak,kamencici,ribice,dosta mu..prirodna zabava :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:-) Meni je hotel bas super,more prepun ribica i korala :-) plicak postepen,nema oseke...Meni je super hotel Sany days el palacio,bila u njemu ali vidim komentare od nasih ljudi da je sad los :-(

Isli smo uglavnom u hotele sa 4* i nismo pogresili :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vagam (novac),trazim solucije jos...lepo je i ocenjen na tripu,koliko toliko..sem te hrane..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka