malisa 208

Coral Rotana Beach Resort Hurgada

70 poruka u ovoj temi

Cao svima,

Da li je neko mozda bio u hotelu Coral Rotana beach Resort u Hurghadu, interesuje da li je neko imao iskustva sa tim hotelom i kakve su mogucnosti prevoza do grada i nazad u vecernjim satima.

Uplatio sam preko agencije SAB international interesuje me da li neko ima iskustvo iz ovog hotela?

Pokusao sam da nadjem ovde neko iskustvo, ali nema nista. Na raznim sajtovima sam nasao dosta slika, ali ne i iskustva

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

malisa jesi li bio u Coral beach i kako si prosao? ja idem 12.06. preko Wayout agencije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se ne varam, taj hotel se nalazi odmah pored Hilton Long Beach-a. Ono sto ja mogu da kazem jeste da spolja ne izgleda ni pristojno! :( Kada smo izlazili iz Hiltona, stalno smo komentarisali da bas ruzno izgleda, nekako kao da je taj deo pust i neuredjen!

Naravno, nemojte sad ovo da vas previse uplasi.. meni slike hotela iznutra ne izgledaju lose, mada ne bi bilo lose naci neke slike i komentare na stranim sajtovima, jer od nasih turista tesko cete dobiti neki komentar.. mislim da se prvi put ove godine radi ovaj hotel na nasem trzistu.

Pozurite sa nalazenjem info na stranim sajtovima da biste mogli da zamenite za drugi hotel ukoliko ovaj nije dobar!

Pokusacu i ja da nadjem neku informaciju kako bih vam pomogla. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate na sajtu TripAdvisor-a dosta komentara (vrlo pozitivnih, mada nisam sve čitala), a lepo je sto menadzer hotela na svaki komentar odgovara. Na osnovu komentara koje jesam pročitala, lično ne bih imala ništa protiv boravka u ovom hotelu, ali sve je individualno.

Problem jedino može da bude što se naši komentari i komentari stranaca uglavnom razilaze po pitanju hotela, smeštaja, hrane... Ili smo mi trpeljivi ili su oni razmaženi. No, preporučujem da pročitate komentare i prosudite sami.

Nadam se da će ovo pomoći.

PS. sad vidim da sam gledala isti taj resort ali u Sharm-u Za hotel u Hurgadi nema odgovora menadzera, ali su i dalje kritike dobre.

Izmenjeno (InfUse)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,čitala sam komentare na Trip advisoru i dosta su dobri,cak sam uporedjivala s jos nekim hotelima u ponudi,ovaj je imao bolje ocjene.I tek onda smo avansirali.E sad zamjene nema jer sam iskoristila Last minute i dobila ga po extra cjeni.

Zanimalo me je li iko isao odavde,ali ocigledno ne jer kazete da ga nije bilo u ponudi.

Nista,javljam se kad se vratimo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da ćeš pisati kad se budeš vratila i da nam pomogneš u izboru hotela :). Ja ti želim lep provod i sve najbolje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citao sam na Tripadvisoru komentare i prilican broj je pozitivnih,kao i obicno negativni uglavnom dolaze od Engleza,sam sam se licno par puta uverio u njihove kriterijume tako da sve sto oni kazu moze da se uzme sa rezervom,izmedju ostalog jedan od negativnijih komentara je bio iz razloga sto u hotelu nije bilo vise engleza... :nempojma:

Izmenjeno (Bromazepam)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha,ha da to sam primjetila.Zamjerku su stavili na to što ima mnogo rusa, ("annoying russians") ,a sigurna sam da nas dozivljavaju veoma slično ;). Tako da te njihove komentare uzimam s rezervom. A u njihov vid zabave i provoda sam se uvjerila u Turskoj. Uzivaju da prave od sebe budale,penju se po binama i plesu porodične mentolske plesove :).

Mene najviše interesuje da li je čisto,i šta sve dobijam u AI servisu,ima li recimo dovoljno pitke vode,kakva je hrana i sobe...eto,ako ipak neko naidje ko je bio u ovom hotelu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,danas smo uplatili Coral Rotana beach resort,idemo 08.07 preko SAB internationala,aranzman 15 dan,nadam se da nismo pogresili,citao sam komentare vidim nije lose.Ali kad se vratimo najjsvezije informacije iz prve ruke dobijate.Ideli jos neko u ovom terminu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prosto mi je neverovatno koliko su englezi nahvalili hotel na tripadvisoru, narocito sto ima 4*

steta sto jos uvek nema makar jednog ovdasnjeg utiska i komentara :) jer jako dobro zvuci!

koliko sam skapirala, more i plaza je fenomenalna ali zameraju neki los ulazak tj. neko kamenje, al nisam skontala bas sasvim na sta tacno misle

lepe utiske vam zelim!

Izmenjeno (kao rani mraz)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moli se vrabcic cim dodje da napise utiske :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da ima dosta vas koji idete,a jos uvek nema komentara nikog ko se vratio sa letovanja iz ovog hotela,kako bih procitao utiske :-) Ja sam hteo da rezervisem za 10.07. 10 noci ali je sve rezervisano za taj hotel,pa su mi ponudili za 16.07. I jos uvek razmisljam da li da prihvatim ili trazim drugi aranzman jer cu se mimoici sa svima vama,a necu stici da procitam komentare :-) I ja jos uvek razmisljam a vreme prolazi! Zrenjanin

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam bila I ne znam sta da ti kazem! Mija prijateljica je bila u Seagull-u sa porodicom, dusevljeni su maximalno kompletnom uslugom i ponudom! Izbor je ipak tvoj! :hello:

Izmenjeno (ljerka)
obrisan prethodni citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinoc sam gledao taj hotel i evo opet kad sam procitao tvoj komentar. Izgleda dosta primamljivo! Hvala ma savetu

:-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrabcic se vratio...nazalost :(

Znaci Rotana je predivna,necete se pokajati ko ide ili se dvoumi. Nemam iskustva jer sam prvi put u Hurgadi ali mi smo proveli 10 divnih dana u divnom hotelu sa divnim ljudima.

Ako nekog konkretno nesto zanima pitajte,nemam bas vremena da opisujem detaljno sve sitnice jer su stigle obaveze grrrr,ali rado cu odgovoriti.

Ono sto sam skontala je da je ovaj hotel nov na nasem trzistu zato je malo poznat,ali je ipak savrsen. Ima najvise Rusa,Poljaka ali i Engleza i Njemaca. Cisto je,uredno,osoblje jako gostoprimljivo. Bazen prelijep i cuvaju ga konstantno dva spasioca kojima ne promakne bas nista sto se tice klinaca recimo.

Sokovi,kafa,pivo,rum,vodka,kola itd. sve u AI konceptu,plus i kokteli u lobby baru....

Predivna plaza ...ma sve je ekstra,nemam ni jednu zamjerku sem samoj sebi sto nismo uzeli bar 15 dana. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka