arlekino

Hotel Mercure Hurgada

68 poruka u ovoj temi

@kao rani mraz,

hvala Vam puno na brzom  detaljnom daljnjem opisu...

Kada ste Vi boravili ?

Ipak, ponovno pitanje....levi deo gledano ka moru, ničija zona...? Naravno, mislim na ronjenje....Da mi niko ne pišti, ali ni da se ne nasučemo....?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

krajnji levi deo, iza svega toga sto sam nabrojala, def. nije dostupan i dozvoljen za plivanje, osim da prosetate po doku sto preporucujem, mi smo tek poslednji dan prosetali po tom doku. tu se zavrsava plac hotela.

i taj deo je potpuno neobezbedjen a i nebezbedan.

krajnja desna strana bi bila divna za snorklovanje ali ne daju spasioci jer ste im iza ledja i vrlo blizu kamenja - zaboravih da dodam, tu je greben vrlo blizu povrsine vode i zaista bi se moglo nasukati na njega - ili bar nisu dali krajem septembra.

bilo bi dobro da ovogodisnji gosti hotela potvrde.

mogucnosti snorklovanja u ovom hotelu su super ako vam znaci da svaki dan procunjate malo maskom i pozdravite ribice, ali ne mogu nadomestiti snorklovanje na izletima i grebenima pri vecim dubinama.

Izmenjeno (kao rani mraz)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko da je bio skorije u Mercuru ili da je sad tamo. Putujem 14.06.19 i prvi put u taj hotel. Pa utisci o plazi, hotelu, hrani.........

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate predhodni komentar, sve je opisano.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko da je bio skorije u Mercuru ili da je sad tamo. Putujem 14.06.19 i prvi put u taj hotel. Pa utisci o plazi, hotelu, hrani.........

Mogli bi sada Vi da prenesete malo utiske? :) 

Mi putujemo 06.09. i cant wait :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.

Odlucili smo se za ovaj hotel, a posto idemo sa bebom koja ce tad imati oko 11 meseci, htela sam da pitam vas sto ste bili da li ima i hrane spremljene bez zacina? Zapravo, da li je dovoljno raznovrsno da mogu i za njega da izaberem?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima nekih novih iskustava sa ovim hotelom? Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26025
    Ukupno tema
    868393
    Ukupno poruka