arlekino

Hotel Mercure Hurgada

69 poruka u ovoj temi

@kao rani mraz,

hvala Vam puno na brzom  detaljnom daljnjem opisu...

Kada ste Vi boravili ?

Ipak, ponovno pitanje....levi deo gledano ka moru, ničija zona...? Naravno, mislim na ronjenje....Da mi niko ne pišti, ali ni da se ne nasučemo....?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

krajnji levi deo, iza svega toga sto sam nabrojala, def. nije dostupan i dozvoljen za plivanje, osim da prosetate po doku sto preporucujem, mi smo tek poslednji dan prosetali po tom doku. tu se zavrsava plac hotela.

i taj deo je potpuno neobezbedjen a i nebezbedan.

krajnja desna strana bi bila divna za snorklovanje ali ne daju spasioci jer ste im iza ledja i vrlo blizu kamenja - zaboravih da dodam, tu je greben vrlo blizu povrsine vode i zaista bi se moglo nasukati na njega - ili bar nisu dali krajem septembra.

bilo bi dobro da ovogodisnji gosti hotela potvrde.

mogucnosti snorklovanja u ovom hotelu su super ako vam znaci da svaki dan procunjate malo maskom i pozdravite ribice, ali ne mogu nadomestiti snorklovanje na izletima i grebenima pri vecim dubinama.

Izmenjeno (kao rani mraz)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko da je bio skorije u Mercuru ili da je sad tamo. Putujem 14.06.19 i prvi put u taj hotel. Pa utisci o plazi, hotelu, hrani.........

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate predhodni komentar, sve je opisano.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko da je bio skorije u Mercuru ili da je sad tamo. Putujem 14.06.19 i prvi put u taj hotel. Pa utisci o plazi, hotelu, hrani.........

Mogli bi sada Vi da prenesete malo utiske? :) 

Mi putujemo 06.09. i cant wait :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.

Odlucili smo se za ovaj hotel, a posto idemo sa bebom koja ce tad imati oko 11 meseci, htela sam da pitam vas sto ste bili da li ima i hrane spremljene bez zacina? Zapravo, da li je dovoljno raznovrsno da mogu i za njega da izaberem?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima nekih novih iskustava sa ovim hotelom? Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prelepe utiske nosimo iz Mercur -a, bazeni i plaža su prelepi, sobe velike i čiste. Uvek smo imali mesta na plaži, povremeno su bile žurke na plaži ili bazenu.Za decu je imalo svako veče... Prelepi kokteli na plaži, pivo je kod bazena koji je bliži plaži tu takođe ima i sladoled (moj omiljeni od manga), pice... u svakom trenutku ako ogladnite imate u to vreme negde hranu. Predivno osoblje. Mi smo bili prošle godine u julu, mislim da smo bili jedini koji su imali večeru u hotelu i sve koristili dok nismo izašli, sobe smo napustili mislim oko 12h ali smo stvari ostavili kod čuvara, a kada smo hteli da se presvučemo ima posebna svlačionica i kupatilo. Tako da nam soba nije ni bila potrebna. Sve preporuke za ovaj hotel

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26373
    Ukupno tema
    881251
    Ukupno poruka