arlekino

Hotel Mercure Hurgada

80 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio ove godine u ovom hotelu i kako je? Uplatila sam za njega od 03.08.2018 preko Argusa. Interesuje me kakva je plaza jer volimo duboku vodu a ne da pola dana nema vode na plazi. Na google earth mi deluje da je plaza sa celodnevnom vodom.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@roky ja idem sredinom septembra i čekam vaše iscrpne utiske :)

trebalo bi da valja, mada pročitala sam i previše komentara na Trip Advisoru tako da ne znam više šta da mislim, najbolje da sačekamo pa se uverimo sami.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

diiivno, Jovana, hvala ti puno!

takav utisak sam i ja stekla citajuci sve recenzije o tom hotelu i boravku u njemu, ali trebao mi je upravo utisak tj. iskustvo nekog od nasih gostiju :)

i iz istog razloga sam ga i ja odabrala za sredinu sept.

posebno me je odusevila ova info za poslednji dan.

 

jedva cekam!

imam naravno par pitanja:

1) da li mozes jos nesto da napises o snorklovanju u okviru plaze, kazu da je reef sasvim okej za dnevno uzivanje. i da li trebaju patikice za vodu?

2) takodje, da li (ste koristili) wifi u lobiju i da li funkcionise ili je bolje nabaviti karticu od operatera?

 

jos jednom, ulepsala si mi dan! :))

Izmenjeno (kao rani mraz)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jovana, Svaka cast na iscrpnom odgovoru. Sve ste nam rekli. Nadam se da ce i nama biti tako lepo ko i Vama. 

Ima samo pitanje da li hotel ima svoje peskire za plazu ili da nosimo?

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

diiivno, Jovana, hvala ti puno!

 

E divno, bas mi je drago da sam pomogla :) Zaboravila sam da napisem samo jos jednu zamerku, a to je mali izbor voca za sva tri obroka - dinja, pomorandze, limun i urme, i za dorucak banane.

Sto se tice snorklinga na plazi ne znam, jer nismo snorklingovali. U delu blizem obali gde smo plivali mi se cini da nema puno za videti... ali je bilo dosta ljudi sa maskama :)  A patikice vam ne trebaju, sitan sljunak i pesak je u vodi

Za wifi sam isto zaboravila da napisem - jako je slab u lobbyju :( ima 4 mreze ali se non stop gubi signal, pa morate da se konektujete na drugu, itd... moze da posalje poruku na whatsappu ali instagram nije hteo ni blizu da ucita. Kartica je preskupa u toj lopovskoj radnji u hotelu - vodafone, 1.8gb interneta za 7 eura. Mi smo se snasle pa nam je tip koji je nudio masaze nabavio karticu da koristimo tokom boravka, orange, i za 100 le (5e) smo uplatili 3.5gb interneta. Za 1-2 evra vise moze da se dobije 8gb.

Puno pozdrava :)

 

 

Jovana, Svaka cast na iscrpnom odgovoru. Sve ste nam rekli. Nadam se da ce i nama biti tako lepo ko i Vama. 

Ima samo pitanje da li hotel ima svoje peskire za plazu ili da nosimo?

Nadam se isto, samo opusteno i pozitivno, ja uvek kazem ko zeli da vidi sve crno uvek ce naci zamerke. Ja sam napisala bas sve kako je bilo ali i te negativne stvari nam nisu pravile problem niti smo se opterecivale njima.

Hotel ima peskire, dobijete towel cartice i svako jutro uzimate nov i uvece ga vracate. Zabranjeno je nosenje peskira u sobe.

Izmenjeno (jovana91)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li svežih utisaka iz Merkura?

upravo sam dobila odgovor na mejl da je lejt čekaut iz sobe 5$ za svaki naredni sat. 

šta mislite, je l to po osobi ili za sobu? 

Jovana, ukoliko vidiš ovo u narednim danima - je l bi preporučila lejt čekaut ili nije strašno dočekati taj kasni let kao hotelski beskućnik?:neznam: 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neki noviji utisak iz Mekura? Putujem 5.10. za Hurgadu i biću u tom hotelu.

 kao rani mraz ima li još nekih informacija za kasno odjavljivanje iz hotela?

Jedva čekam da stignemo, nisam bila u Egiptu od 2010. godine :srce:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Verenik i ja idemo početkom maja na honeymoon u hotel Mercure, tako da cu po povratku napisati sveže utiske za neke buduće putnike.

Ako neko zna- ima li potrebe pisati mail sa zeljama za bračnim krevetom, ketlerom u sobi (čini mi se da ih imaju samo superior sobe, a mi smo tipovi koji srču vruću tursku dok još oči nisu otvorili) ili pogledom na more? Jasno mi je da su sve sobe slične i lepe, ali ako bismo zeleli da menjamo zbog nečega, da li je bolje obratiti se mailom ili na licu mesta pitati?

Volela bih i da proverim da li su završeni radovi na glavnom bazenu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@kao rani mraz kakva je plaza za snorkling? 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje ima li  neki koralni greben. Ako ima , uplatili bi za 25. 07.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vidim na google map ima koralni greben sa desne strane plaže.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@beogradjani, poslala sam Vam pp  poruku prekjuče...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

..pa,odgovorila sam vam odmah

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka