GOTAM

SUNCOBRANI

165 poruka u ovoj temi

Pre 7 sati, palacinka je rekao/la:

Meni ostala dva nova frikom suncobrana, jer sam do skora drzao kiosk, dobio od ovih iz frikoma, ali mi bzvze da ih nosim na plazu, zbog ogramnih frikom natpisa,

Ево ја имам без натписа али не верујем да је квалитетан као тај још му је и четврто лето , мени не смета па да се мењамо . Битно је да те заштити од сунца и да не пише нешто ненормално , ако сте баш са нашима реците да сте добили бесплатно летовање од њих , сви ће да вам  завиде .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 4/24/2016 at 18:06, WOB je rekao/la:

U Grčkoj nema ispod 2€

IMG_20160424_180128.thumb.jpg.48e2f1ec2c

šta je ovo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Držači za suncobran

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 9 minuta, Boba i Sloba je rekao/la:

šta je ovo?

Ovo je za ukopavanje suncobrana, mi smo izgubili ili polomili, ne znam, šiljak koji ukopaš u pesak, kupili smo ovo u Uradi sam, za 150 din. prošle godine, vrši posao :) a i odvratne je drečave ciklama boje :rolleyes: pa iz vode lepo vidiš gde ti je baza, msm kad ima više istih suncobrana :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to se stavi dole samo na suncobran?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne, time se, da kažem, probuši rupa u pesku ili šljunku, što je mnogo lakše nego da besomučno vrtiš donju šipku suncobrana, ovde imaš ručicu sa strane, pomoću koje ukopavaš ovaj izum u pesak, a onda u otvor gore - gurneš suncobran :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo kupili tamo neki dan tri komada... Pretprošle godine smo imali od mog brata- odlična stvar- uvrne se taj šiljak u pesak-šljunak i stavi se suncobran :) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moraću to da potražim podhitno

gde si veco pronašla

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uradi sam, Metro, Roda, Tempo... Imaju ga svi u ponudi, samo moraš da potražiš :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupio muž u URADI SAM u NS-u :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam u Tempu u nedelju i nisam to ni video ;(((

moraću to opet tražiti

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledaj u URADI SAM- ako ima kod vas njihovih prodavnica :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre nekoliko godina sam ga kupio u Grčkoj, i traje mi još. Zadnje dve godine sam ih kupovao i ovde i u Grčkoj i vrlo je loša plastika, lako puca.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slažem se u potpunosti da su pre bili bolji.. 

Ali evo sada sam uzela ovakva tri po 150 dinara, i biću prezadovoljna da me za tih 450 dinara posluže samo ovo more i to je to :) 

Ja zadovoljna ..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvadim suncobran kad šipka korodirala od slane vode, pošto je ja pametnjaković uvek isperem u moru, i "ukakila" ceo suncobran, sramotno flekav... Ok, ima sada i kod nas Jumbo a znam da tamo ima kojekakvih. Ovaj...

fthn60.jpg

...koji u Grčkoj košta 10.99 € kod nas 2,999,00 rsd?! Nije mi ni jedan Jumbo u Grčkoj uz put a nemam živaca da čim dođem "dole" jurcam po marketima suncobran tako da sam uzeo ovde. Računam, dole će neki iole bolji u lokalnim radnjicama biti toliko a ovaj je baš kvalitetan. Spolja srebrne boje, šatro odbija sunce, a unutra plav i onako, "ima ga" što bi se reklo, nije neki bofl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868524
    Ukupno poruka