GOTAM

SUNCOBRANI

197 poruka u ovoj temi

 

Pošto kod nas, za sezonu 2017, ne mogu da pronađem pristojan suncobran, odlučio sam da ga kupim u Grčkoj. Vidim da se još uvek prodaje u Jumbo-u ovde hvaljeni suncobran;

https://www.e-jumbo.gr/kalokairina/exoplismos-paralias/ompreles-paralias/antianemikes/ombrela-thalassis-antianemiki-gkri-portokali-poua-esot.2-m._81392/

Pošto prvi put idemo za Sitoniju, i to još sa malim detetom, ne nameravam bilo gde da svraćam, te i traženja, usput, Jumbo-a otpada.

Ако те мрзи да свраћаш у грчки Џамбо, сврати у наш.

Исти сунцобран, али мало скупљи.

У Грчкој је 19,99 Е, а мислим да је код нас 3000,оо динара, али нисам сигуран.

Пази да се не превариш. Има сунцобрана, сличних по величини и боји, али су баш танки.

Ти танки су у грчком Џамбу у Кавали 9,99 Е,  у Катеринију 11,99 Е, а у нашем мислим 2500,оо динара.

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, nisam imao pojma da postoji Jambo u Srbiji!

P.S. Sad sam bio na sajtu, potpuno nefunkcionalan, ne može se ni skinuti, ni otvoriti katalog. Odem na  Facebook stranicu, gomila komentara nezadovoljnih kupaca, dakle ipak ću ga zaobići (pošto nisam iz Beograda, pa da samo svratim).

Vraćam se na osnovno pitanje, koju prodavnicu u Metamorfozisu/Nikitiju preporučujete za kupovini suncobrana?

Izmenjeno (zbunjen71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JUMBO postoji u Beogradu i to 2 radnje.Obe mislim da postoje od prošle godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jumbo je u Veru kod buvljaka i na Vozdovcu

http://www.jumboserbia.rs

U Nikitiju pogledaj suncobrane u Masutisu, dole u podrumu

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemoj da ti je tesko da skrenes u predgradje soluna zvano efkarpia i da tamo u jumbu kupis sta ti treba. To je par km udaljeno od auto puta, i mozes jos svasta nesto tamo da kupis.

 

Skines odavde ovaj POI fajl

https://poiplaza.com/?sdbd=373

ubacis u navigaciju (naci ces uputstva po netu) i stavis kao destinaciju solun, i trazis jumbo u blizini odredista. Onda stavis efkarpia jumbo i gotovo...

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za prvu ruku sam kupio u Rodi na akciji neki od 2.4 metra, na popustu, 1.500 dinara. Nije baš flis-papir platno kao kod onih od 500 dinara. Imate ga u Rodinom katalogu na 7. strani. Ne razumem se u suncobrane, ali valjda će biti od neke koristi.

Izmenjeno (zbunjen71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz mojeg iskustva važniji je mehanizam, tj metalni delovi, od samog platna. Prvi koji sam kupio je prelomio vetar na pola kao grisinu, drugi je imao kvalitetniji mehanizam al je platno bilo belo, skoro providno. Služio je dobro ali se platno isflekalo od rđe pa me bilo blam da ga takvog nosim, eno ga kod ćaleta na placu još uvek služi. Ova prva dva sam kupio u Grčkoj u lokalnim marketima. Treći koji i dalje imam sam kupio u Džambu kod nas, platno s jedne strane ima kao neku foliju tako da pravi odličan hlad a mehanizam je baš robustan, dokle će videćemo. :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jumbo je u Veru kod buvljaka i na Vozdovcu

 

 

Novi JUMBO se otvara u Zemun parku krajem avgusta meseca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ovog leta u Dzambu kupili onaj hvaljeni suncobran od 20e. S obzirom na to kakvi su vetrovi  na Kikladima, junacki je izdrzao, malo se iskrivio, nista strasno. 

Na  plazi smo cesto  vidjali  srebrne Maui And Sons suncobrane, e njima ni najjaci vetar nista nije mogao. 

Da li je neko slucajno vidjao ovakve suncobrane u radnjama po Grckoj? 

 

IMG_20190805_221152.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam video danas na plazi Trani Amouda na Sitiniji....bas sam pomislio, vau odakle ovi dolaze....mora da su neki zapadnjaci

A sve mi se cini da sam tu robnu marku video po radnjama u Nea Moudaniji

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidjala sam i ja tu tobnu marku po Solunu, ali ne suncobrane. Ima suncobrana po Grckoj, guglala sam ali nailazila sam samo na online prodaju ili radnje u Atini. To je neka americka marka. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio je u masutisu u Nikitiju. Bilo jedno 4-5 komada i ja merkao, merkao, merkao... sta ce mi vec imam 2 sasvim dobra. Pretposlednji dan polomio mi se jedan i ja odem do masutisa kad samo jedan ostao. 33 evra je 1.9m precnik. Mislim da je onaj veci bio veci od 2m precnika ali ga nije bilo, i delovao je bas fantazija na plazi kada sam ga vidjao. Kada pogledas ka suncu a ispod njega se ono se uopste ne vidi, skroz zatvara zracenje. I ono sto je posebno dobro, od aluminijuma je ceo, pa je veoma lagan. A i one zice sto drze platno su znatno, znatno deblje.

 

A prevaranti iz masutisa.... pored njega suncobran kao 40 evra, a isti kao onaj od 20 iz jumba. I ako imas onu njihovu kao super karticu izadje 20 evra. Inace ima i stolica u masutisu 25-35 evra.

 

 

Izmenjeno (sil222ver)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja u Matsutisu uzeo 2 stolice, po 28 EUR. Bez problema izdrže mene od 130 kg.

STOLICE.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka