GOTAM

SUNCOBRANI

197 poruka u ovoj temi

probao-hvala ti kapiram sada

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 11 minuta, Comica je rekao/la:

@shumaca Pa ti "tvoji" Grci se ulogorili kao da će da kampuju tu na plaži. :D Kako nose sve to gore i dole tim stazicama a ne izvrnu skočni zglob, ne kapiram.

Ovi su bili neki vredni, naradiše se pošteno :)

Pre 11 minuta, Comica je rekao/la:

E baš jedva čekam da čujem izveštaj kako je radio taj svoj izum kad se vratiš. ;)

Ništa ne brini, javljam da li funkcioniše.

Što se tiče šatora, prvo sam se zanosila da kupim dvoslojni šator (koji neće propuštati UV zrake), ali da se ne skuvaš pod njim, potrebno je da ima izuzetno dobru ventilaciju, a to nećeš naći da ekonomski spada u "srednji srpski budžet". Pogledaj na KupujemProdajem, prilično su jake cene:

http://www.kupujemprodajem.com/Satori-i-suncobrani-I-35912270-oglas.htm?filter_id=57122385

Gledala sam i na kineskim site-ovima tipa AliExpress-a, jake su cene, a kvalitet upitan.

Poluotvoreni šator (beach shelter) obično niti ima dvostruki sloj, niti ima ventilaciju sa zadnje strane kako treba....M ćeš da goriš, M ćeš da se kuvaš :D

Kvalitetan suncobran (sa UV 50), sa ankerom koji se "šrafi" u podlogu, ojačan kablovima koji će da prime zatezanje (u mom slučaju konopac za veš :D), trebalo bi da je optimum u rangu cena/kvalitet. Videćemo kako će se pokazati ove godine. Na putu ka Pireju imam 2 Jumbo radnje (jedna u samom Pireju, nedaleko od luke), ako tu omašim i suncobran i anker, onda imam rezervnu varijantu Jumbo prodavnicu u Irakliju, ali se ipak nadam da ću se opremiti pre ulaska na trajekt.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 20 minuta, Boba i Sloba je rekao/la:

probao-hvala ti kapiram sada

Mislim da sam dobro objasnila čim si uspeo iz prvog puta :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 30 minuta, shumaca je rekao/la:

Pogledaj na KupujemProdajem, prilično su jake cene:

Pogledala. Bogami jesu jake cene. Da znam da stvarno dobro štite od UV-a i da se neću ugušiti ispod, pa i da se otvorim i da ne žalim pare.

Ma mene najviše zeza što ja gotovo isključivo idem "dole" avionom a kvalitetan veći suncobran ne može ni rasklopljen da mi stane u kofer. Ne može ni onaj manji, običan, što ništa ne valja, a kamoli ovaj veći. Inače bih se i ja dovijala po sistemu štapa i kanapa. :D Ovako čekam da naletim na kvalitetan plažni šator na nekom putovanju pa ću dati tih 50-70 evra koliko vidim da to zadovoljstvo na stranim sajtovima košta. Jer šator se spakuje i staje u veliki kofer.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

И ја тражим добар шатор. Ретко који има ув заштиту. Имају неки дечији у "Mothers care"  ув 30.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нису ти, ти су екстра. Ово су неки дечији шарени.  До сада ми је најбољи био неки у Темпу 1800 динара, има и мрежицу на улазу и прозорче, па може ваздух да струји, само је мало већи 2х2 метра.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, ackol je rekao/la:

И ја тражим добар шатор. Ретко који има ув заштиту. Имају неки дечији у "Mothers care"  ув 30.

Bez UV zaštite šator za plažu ništa ne vredi. Ti bez zaštite mogu svuda da se kupe, ali oni mi ne trebaju.

Ovi sa Igorovog linka obecavaju. :)

Pre 19 minut, ackol je rekao/la:

 До сада ми је најбољи био неки у Темпу 1800 динара, има и мрежицу на улазу и прозорче, па може ваздух да струји, само је мало већи 2х2 метра.

To je stvarno povoljna cena i sve to super zvuci- dimenzije i ventilacija. Jedina mana je sto je, pretpostavljam, i taj napravljen od tanušnog materijala koji ništa ne štiti od UV-a. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Вероватно...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, jel neko od vas kupio onu plastiku koja ide u pesak pa na nju suncobran, i gde? obisla sam sve Tempo radnje ne nadjoh nigde :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8/4/2016 at 12:06, Boba i Sloba je rekao/la:

Evo u radnjama MAXI je sniženje.Ja kupio crveni kaže PLASTIČNI DRŽAČ ZA SUNCOBRAN po 99,99 dinara.Kako se tačno koristi?Mislim da je u ovim radnjama sada sve vezano za more na sniženju.Nisam baš mogao da biram boju,al nema veze.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, pokusacu da nadjem, pretpostavljam da jurim u vecim radnjama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš i u Jumbo-u.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, Gaga503 je rekao/la:

 obisla sam sve Tempo radnje ne nadjoh nigde :(

ne obilaziš,nego imaš fb stranu,pa tu pitaš ili na info telefon-odgovaraju na sve;

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto kod nas, za sezonu 2017, ne mogu da pronađem pristojan suncobran, odlučio sam da ga kupim u Grčkoj. Vidim da se još uvek prodaje u Jumbo-u ovde hvaljeni suncobran;

https://www.e-jumbo.gr/kalokairina/exoplismos-paralias/ompreles-paralias/antianemikes/ombrela-thalassis-antianemiki-gkri-portokali-poua-esot.2-m._81392/

Pošto prvi put idemo za Sitoniju, i to još sa malim detetom, ne nameravam bilo gde da svraćam, te i traženja, usput, Jumbo-a otpada.

Pominjali ste da u Masutisu, u Nikitiju, prodaju suncobrane, da li ima ovako kvalitetnih i kolika je, otprilike, cena?

I uopšte, koju prodavnicu biste u Metamorfozisu/Nikitiju preporučili za kupovini suncobrana?

Izmenjeno (zbunjen71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka