GOTAM

SUNCOBRANI

197 poruka u ovoj temi

Taj u Tempu - ja takav sličan imam već 15 godina ... jednom sam samo ušla u JYSK i rekla nikada više --- to je 1oo % gore nego ono kod Kineza - maltene sve ... 

ovaj u JYSK je stilski možda lepši, jednobojan ... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš u Rodi 2,4m 1400 din.

Ali nemam Rodu :kmeee: Hvala u svakom slučaju . Hvala Biljo na savetu :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u Metrou kupio od 2m za 1000 din.

Izmenjeno (ackol)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U našoj kasabi postoji samo "Metro po meri", ali očigledno nije po mojoj (meri), obzirom da sam ih upravo nazvala i dobila odgovor : "ne, ne, mi suncobrane ne prodajemo !" , i tako...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su vam iskustva sa onim šatorima-suncobranima?Vredi li to kupovati?Uglavnom sam na plažama viđala strance da ih koriste,sada ih ima i kod nas u Rodi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suncobrani kakvi mogu da se kupe u bilo kom mestu u Grckoj kod nas ne postoje.

Kvalitetan suncobran sa debelim platnom, onim sjajnim premazom i futrolom od tekstila kosta 25-40e. Ja sam uzeo od 25e slican sto ima Wob i prezadovoljan sam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je ponuda u solunskom Jumbo-u u subotu, ovo su oni najbolji, bilo je i onih "papirnih" ali to ne vredi ničemu:

2015-07-18-105837.jpg

2015-07-18-105851.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad vidim da se na slici vide u pozadini i cene tih jeftinijih :)

Evo i nekih šatora, čini mi se da su ultra povoljni:

2015-07-18-111923.jpg 2015-07-18-111931.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su vam iskustva sa onim šatorima-suncobranima?Vredi li to kupovati?Uglavnom sam na plažama viđala strance da ih koriste,sada ih ima i kod nas u Rodi.

Mi smo koristili te polu-satorcice. Prvi sam kupio u Rodi pre nekih 7-8 god. Taj se sklapa kao klasicni sator a mana mu je sto pozadi nema otvor za ventilaciju pa je u njemu vruce. Pre 2 g. sam u Rodi kupio drugi koji je iz jednog dela. On je bolji jer ima i otvore za ventilaciju. Lako se namesta a tesko sklapa i pakuje u futrolu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako bi procenio,vredi li kupovati ili ipak ne?Imam iskustva sa sklapanjem ležaljke iz Lidla to su muke žive!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta znam, proslo je dosta vremena kako smo ih koristili. Svakako su bolji od suncobrana kad duva jak vetar (Rodos, Krf), a na Sitoniji sam ovaj novi koristio par sati pa i nemam neki sud , osim sto sam se namucio da ga sklopim. Dok smo bili bez dece mozda su i vredeli jer smo mogli i na neuredjene plaze a i mnogo ga je lakse nositi kad se putuje avionom jer stane u kofer. Mana je jedino sto je vruce kad nema otvora za ventilaciju. Sad sa klincima ipak idemo na lezaljke i pod fiksne suncobrane, po mogucstvu od trske

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veljice, Solunski Jumbo!???? Kako stici i gde je tacno. Po mogucstvu mapu. Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno a narocito za brz odgovor.

 

Samo jos jedna informacija do kog je najlakse doci, ne ulazeci u Solun????? Mozda ovaj tvoj ili onaj sledeci juznije kada se izadje prema aerodromu?

Ovaj koji si ti posetio je mozda problematican jer pravis veci polukrug pa nazad? Sve jedno samo manje komplikovano je MM nije bas ljubitelj bilo kakvog odvajanja sa marsute!!!!!!

Izmenjeno (sensa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi kuda ideš, ako ideš na Halkidiki bolje ti je ovaj južno, ako ideš ka Asprovalti idi u ovaj moj, odmah je pored autoputa i nimalo nije komplikovano (doduše ja sam imao gps).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka