GOTAM

SUNCOBRANI

197 poruka u ovoj temi

Onaj na vrhu slike... A stolica izgleda ovako...

post-11037-14034370920556_thumb.jpg

Izmenjeno (pajamen)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala to je to sto trazim!

Valjda nece da se raspadne, vidim na drugoj temi neko vracao te stolice jer se raspale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine uzeo suncobran i postolje u Uradi sam. Oko 1000 din.

Izdrazao je vetar na Sitoniji. Postolje napunim vodom i stavim ga u plicak, pa se dete igra ceo dan

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pop Up zaštita od sunca. Šta je to i da li vredi kupiti ga? Trenutno je neka akcija u Rodi. Skuplljaš kupone i dobiješ popust.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam ga uzeo. To je nesto kao polu sator. Sa jedne strane je otvoren a sa druge je mreza da bi mogao vazduh da struji. Otvara se jednim potezom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja taj polusator mogu iskreno da preporucim , doduse moj nije pop up vec ga sklapam svaki put :udarac: Moji klinci se pod njim igraju i u hladovini su, milina...Onako stalno vicem "Deco, pod suncobran" "Deco, jel vidite gde je suncobran?" "Deco izgorecete, mars u hladovinu " :azdaja: Mene je spasio.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo ste me zainteresovali ovim pop up suncobranom, koliko je to veliko, mogu li troje klinaca ispod ili je za po jedno-dvoje? Kako to izdržava vetar na plaži, jel se učvršćuje nekako u pesku?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj sto se prodaje u Rodi nisam jos rasklopio. Ima jedan otvoren u prodavnici. Mislim da moze troje klinaca da stanu, moze i troje odraslih al da im noge vire napolje. Ne znam kako se ucvrscuje ali ako unutra ima stvari ne bi trebalo da odleti. Imam i onaj na sklapanje, kao sator, on ima klinove koji se zabodu u zemlju/pesak. Njegova mana je sto sa druge strane nema otvore pa zna da bude vruce. Zato sam kupio ovaj pop-up jer ima mrezu sa druge stane pa ne bi trebalo da je toliko vruce

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uz pomoć kojih trikova smestite troje dece pod suncobran i što je još važnije, kako ih tamo zadržite?! :D Ja uvek iznajmim jedan set ležaljki sa suncobranom ali ponesem i jedan dodatni za klince pod koji im stavim raznorazne igračke za plažu pa im to neko vreme drži pažnju. Do sada ni jedan suncobran koji sam kupio na letovanju nije preživeo da bi ga i sledeće sezone nosio na more, ili ga polomi vetar, ili se pocepa platno, pa sam ove godine rešio da svratim u Jumbo i kupim neki kvalitetan. U lokalnim prodavničicama obično imaju da se kupe neki poput onih koji se stavljaju u koktele! :D

Kada sam već spomenuo Jumbo, jel bio neko u onom na izlasku iz Larise prema Volosu? Ako jeste, interesuje me koliko je daleko od autoputa i koliko je veliki?

Izmenjeno (Billy The Kid)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne pricamo o suncobranu vec o polu satoru. Teoretski mogu da stanu unutra (ako se malo stisnu);), e sad kako ih zadrzati duze od 10s, to je vec drugo pitanje. Ja imam jedno i nas troje smo bili pod njim, ali to je bilo na Lagomandri na ivici sume pa je bilo i prirodne hladovine. Ja sam suncobran uzeo u Uradi sam, izdrzao je jedno letovanje na Sitoniji

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ovom jumbu ima sve i svasta sada sam prvi put bio. Smrdi na kinu opasno, ali verujem da ima i kvalitetnih stvari. Video sam neke suncobrane za 20 evra sa sve torbom ali nisam stigao da ih zagledam jer sam hteo i do lidla da svratim pre apartmana. Ove stolice sto sam uzeo su ekstra, za 20 evra ne da vrse posao nego uzivancija. Uzeo sam i spiralu 1.9 evra i bolja je od one sto sam uzeo prosle godine za 3-4 evra u turistickom mestu. Takodje one gume za malu decu su 5-6 evra da biras imaju intex itd, a to je u turistickim mestima 10+.

Ali sto sam uzeo na kasi igracku :D aparat za gasenje pozara 1 evro u koji sipas vodu i kao dete prska... samo sto voda ne moze da se sipa i slomilo mu se sve za 10 minuta.

Ovaj suncobran iz metroa se pokazao super, duvao danas vetar i vecini se krivili suncobrani a ovaj moj ne mrda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzeh ovaj šator, prilično je veliki tako da može komotno troje klinaca ili jedan ja to ćemo tek da vidimo :) Deluje obećavajuće, videćemo kako će se pokazati. To je ovo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde si kupio i koliko košta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prodaje se u Rodicu. Skupljas markice (3 ili 5 kom) a kosta 1600 din

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo kako izgledaju http://issuu.com/mercator/docs/scandinavia_e-katalog_srb_baa5092ee34075?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka