GOTAM

SUNCOBRANI

197 poruka u ovoj temi

Kakava su vam isksutva sa suncobranima? Kvalitet, funkcionalnost kupljenih? Ideje za prilagođavanje broju i uzrastu ljudi koji pod njim borave? Gde kupiti dodatnu operemu, poput spirala?

:novine: Čitajući temu zazoline o Mani, shvatih da oni imaju posebno dobro razrađen način postavljanja suncobrana. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako, ja bih da postavim pitanje jedno-dva :)

Idem na leto u grcku sa bebom, i nesto mi se ne dopada ona fora sa lezaljkama i placanjem suncobrana, pa bih tamo kupio dva (jedan za bebu da postavim bazence a drugi za mene i zenu)? :) Ili nosio odavde ? Koliko kostaju tamo, konkretno nei pori. I kako ih zabadate, nisam to nikad radio, uvek sam isao momacki i prcvario se na suncu, secam se kada sam bio klinac neko postolje koje se napuni sa vodom, a secam se i kopanja rupe u pesku + par kamena okolo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš tamo najčešće dva kvaliteta suncobrana u svim prodavnicama sa opremom za plažu. Oni manji (i manje kvalitetni) su cca 4-5e, oni veći i bolji cca8-10e. Držač koji se uvrti u pesak je od 2-4e.

Najčešće na plaži koristiš suncobran i dve ležaljke nekog kafića za 1-2 pića cca 4-6e dnevno.

Od tebe zavisi da li ćeš da nosiš suncobran i ležaljke odavde kolima (autobusom :neznam: ?). A zavisi i od mesta gde ideš !

Kad je u pitanju beba sve opcije su opravdane :sator:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma idem kolima i apartman mi je na samoj plazi, nei pori. Ima tu suncobrana za placanje, ali gde ja tu da stavim bazence? Na lezaljku ? :) A i nekako mi oni ne pokrivaju dovoljno. Sve u svemu ako je to 10 evra, onda cu kupiti tamo, mozda jedan platimo za mene i zenu, a jedan postavimo odmah pored za bebu da se bucka :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Nei Poriu na plaži nema hladovine, obavezni suncobrani. Ne znam kako je sada tamo ali sigurno ima mesta da postavite i suncobrane i bazenče !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da sam "ubo" pravo deo foruma za ovu temu. Interesuje me gde u Beogradu mogu kupiti solidan suncobran. Pod solidan pre svega podrazumevam da ima debeo platneni deo, da bi zaustavio sto vise suncevih zraka. Vidjao sam neke suncobrane koji stite koliko i prosecna majica.

Ako ne znate gde tacno ima da se kupi, dobrodosla je i informacija o modelu odnosno proizvodjacu, pa cu guglati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja došao upravo sa buvljaka na NBG. Našao sam samo jedan kvalitetniji, španski, ali mi se nije dopao zbog šerpa zelene boje. Cena 1600 dinara.

Ja bih najradije ako bih našao onaj Frikom-ov suncobran... javljajte ako nađete nešto dobro.

Doduše, našao sam i IKEA suncobran, ali moooogo skupo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima u metrou neki za 500 din do 1000, tarrington house je marka mislim, treba da odem da ih pogledam.

Ako neko moze da pogleda pa da javi? Nisam bas blizu :)

Izmenjeno (sil222ver)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da evo ovde skines neprehrana katalog

http://www.metro.rs/servlet/PB/menu/1067118_l41/index.html

ali nista dok ne vidim uzivo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Da li neko zna gde je moguce kupiti malo kvalitetniji suncobran u Beogradu ali ne papreno preskup (do 2000 din)? Idealan suncobran bi bio kao onaj sto imaju prodavci sladoleda (Frikom, Nestle...), dakle sa aluminijumskom drskom, i neprozirnim punijim platnom, ne previse veliki da moze da se sklopi i nosi sa sobom. Do sada sto sam nailazio su suncobrani koji su prilicno nekvalitetni i od losih prozirnih materijala koji ne stite od sunca.

Mozda buvljak, Kinezi ?

Hvala unapred na svakoj sugestiji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kupio sam u metrou suncobarn aro marka. Malo manje od 1000 dinara je, i deluje kvalitetno. E sad videcemo na moru. Ja sam uzeo veliki 2m precnik, a onaj 1.8m je oko 500-600 dinara.

Preporucujem manji, ovaj je bas ogroman, veoma mu je dugacka sipka, i jedva mi u gepek staje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj u metrou ne valja nista,kupio sam kumovima i mogu ti reci da nije lepo ispod njega.za mene kupio sam dobar suncobran u uradi sam 2m za 1600din...kvalitetno platno...i kada sam dolazio u gr svratio sam do jumba....uzeo sam i tamo mnogo dobar suncobran...za 20e...2m...gore ima kao onu foliju aluminijumsku a ispod platno neko narandzasto...sve sa vrecom za nosenje....plaznu stolicu platio sam tamo 19e....dok je svugde 30e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Druze,

Ako ti nije problem da slikas tu plaznu stolicu i postavis sliku ovde, ja to trazim mesecima. Da li je to ona mala sto grci nose na plazu. Ja sam sinoc oprao one dve kao kamperske, sutra krecem i ne znam dal da ih nosim. Jedino ako je plaza bas pored puta. Nego ako mozes okaci slike i reci mi u kom jumbu :) Puno hvala!

E a sto ovaj metro suncobran ne valja, kako to mislis nije lepo ispod njega.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice suncobrana...oseca se vrelina ispod suncobrana....i kako pece sunce....imas kvalitetnije suncobrane i u jumbu...stolice jesu te male sto ih grci nose na plazu....slikacu ih danas na plazi ...kostaju 19e....a bili smo u onom jumbo sto je na pocetku ring road kada ides prema halkidikiju....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2aaf4ol.png

koji jumbo od ova 4?

Ako mozes do veceras da odgovoris, jer sutra rano krecem, pa da se organizujem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka