vekimax

Pecanje (ribolov) na Sitoniji

28 poruka u ovoj temi

Ove godine nameravam da provedem min 15 dana na Sitoniji pa se nadam da cu imati vremena i za pecanje. Interesuje me gde je najbolje pecati (mesto) kao i kada ( vreme ), sta poneti od opreme ili da li je uopste nositi jer video sam da neki pecaju samo sa strunom! Sta moze da se upeca i da li je dozvoljeno pecati???

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vekimax, sta bi sa pecanjem, jel si upecao nesto? ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesam, nešto sitno ali sada znam gde sam grešio. Doduše nisam se ni trudio mnogo i više sam išao da zabavljam date nego da nešto upecam. Jel neko pecao ove godine na Sitoniji i gde? Kakav je bio ulov? Pišite ljudi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine idem u Neos Marmaras u avgustu mesecu. Planiram da ponesem pribor za pecanje pa me inetesuje da li je neko pecao u NM i kakva su mu iskustva. Nosio bi meč ili bolonjez sa klizećim plovkom. Da li je to dobar izbor i koji su mamci dobri za ovu varijantu!? Hvala unapred!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

post-32311-0-12796500-1423328260_thumb.j

post-32311-0-24582900-1423328262_thumb.j

Za pecarose.

:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da treba poneti crvice i gliste, tamo sam hvatao neke vodene debele gliste u pesku pored vode, dok ih ubodes ne ostane nista od njih. a neki zivi mamci sto sam nasao u prodavnici su bili malo skuplji

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine idem u Neos Marmaras u avgustu mesecu. Planiram da ponesem pribor za pecanje pa me inetesuje da li je neko pecao u NM i kakva su mu iskustva. Nosio bi meč ili bolonjez sa klizećim plovkom. Da li je to dobar izbor i koji su mamci dobri za ovu varijantu!? Hvala unapred!!

Pisala sam malo o tome na 101. strani , tema Neos Marmaras
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa mola može meč ili bolonjez sa klizećim plovkom,a sa plaže fider i dubinci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo pecali iglice.

Izmenjeno (makile68)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ozivimo temu.

Od pribora nosim bolonjez,feeder,i surf stap.Midlim da je dovoljno.Mamci nasi crvici a ostalo dokupiti tamo.E sad najvaznije gde pecati u Sartiju?(prvi put dolazim).Jel neko video da neko peca u onoj maloj marini?Dajte bilo kakvu informaciju ili podelite svoja iskustva.

Veliki Pozdrav!

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto je vecina turista smestena na levoj strani plaze u Sartiju,onda tu nema pecanja.Ja sam isao za ronjenjem skroz levo,izvan mesta.Tamo ima neka mini luka gde pristaju ribarski camci i tamo sam video pecarose.Tamo je i jedna kamperska omanja plaza pa mozda treba probati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cipali na hleb a one male bele i plave(imaju plavi krug) na puzice zakacene po stenama...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka