chiara

Kleopatra Celine hotel

53 poruke u ovoj temi

Nemoj gledati samo booking.com. Tu su i yeego, travelrepublic, lowcostholidays, alpharooms, sunshine. Svi oni u ponudi imaju i fatih i celine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se mene tice, to nije nikakva zamerka :)

Mislim da je Kleopatra Celine tako dobro rangiran na ovim stranim sajtovima jer oni dobijaju bolje sobe, agencije iz Srbije zakupe ove dosta losije i cujem da neki ljudi kazu da je Kleopatra Celine losiji u prethodnih par godina nego ranije. Iskreno, krenula sam da trazim druge hotele slicne cene kao Gungor samo zbog hrane, jer sam cula da neki ljudi nisu bili zadovoljni izborom. Razmislicu jos malo, ali sve vise naginjem ka ovom Kleopatra Gungor sada... Hvala ti puno! :)

I ja sam citala tripadvisor 2012. godine pa sam isla u hotel Kleopatra Celine. Bila sam razocarana jer sam po komentarima ocekivala mnogo vise, cisto zbog komenatara i ranga hotela na troadvisoru. Hotel je lep, odmah preko puta plaze, udaljen je od centra, ali meni to nije smetalo. Sobe su male, ali ciste, terasa je bas mala. Ja se u ovaj hotela ne bih vratila samo zbog hrane. Ovo je biilo moje cetvrto letovanje u Turskoj tako da znam njihov meni. Dorucak je svuda isti, jaja, salame, sir... tu nemam zamerki, ali vecera je bila bas losa. Sala za jelo im je bas mala, a onda se nadju pametni pa naruce kafu, pice... posle vecere i onda moras cekas da oni lepo zavrse da bi ti sela za sto i vecerala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel bio neko ove godine? da prenese sveze utiske...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko ove godine? Napisite utiske :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo u Alanju u hotel Kleopatra Celine(koliko sam shvatila na početku Ataturk bulevara).Zanima me da li ima bus stanica negde u blizini jer smo hteli da idemo u soping u waikiki radnju koja je se i nalazi u toj ulici?

Koji broj autobusa vozi u tom pravcu i koliko cesto kreću?

Pročitala sam da ne može da se kupi karta kod vozača već mora da se ima kartica,ako je tako da li ima negde u blizini da se kupi?

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Verovatno ti ni nece trebati prevoz ako ti je hotel na bulevaru, jednostavno prosetas. Nekoliko linija ide po bulevaru na svakih max 5 min ti nailazi neki.

Sto se tice karti za bus, turisti mogu da kupe kod vozaca, kartica je za lokalce ;-) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 27.7.2015. at 14:41, Srckica je rekao/la:

Idemo u Alanju u hotel Kleopatra Celine(koliko sam shvatila na početku Ataturk bulevara).Zanima me da li ima bus stanica negde u blizini jer smo hteli da idemo u soping u waikiki radnju koja je se i nalazi u toj ulici?

Ja sam boravio u Celinu 2012. Svake večeri smo peške bez problema otišli do centra, a tu je i waikiki, i ostali butici, a to je nekih 2,5 - 3km.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno,mozda ako neko zna broj autobusa koji idu tuda,mislila sam da ce mi trebati u povratku,ako se umorimo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka