chiara

Kleopatra Celine hotel

53 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio u hotelu KLEOPATRA CELINE u Alanji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za malu pomoc :don-t_mention:

Da li bi neko mogao nesto vise da mi kaye o hotelu Kleopatra Celine 3*?

Decko i ja bismo isli pocetkom avgusta, to nam je prvi put da idemo u Alanju. Htela sam hotel gde je All inclusive, ali mi se ovaj svideo zbog toga sto je samo na 1km od centra, a 30m od plaze, iako je polupansion. Da li je problem snaci se za taj rucak?

E sad, da li je bucno, s bzirom da je tako blizu i da li neko zna kako se krecu cene lezaljki i suncobrana, koliko bi to okvirno bilo za nas dvoje po danu? I da li je plaza lepa na tom mestu gde je hotel?

I da li biste mi pre preporucili hotel koji je dalje ( a videla sam da ima i po 30 km od centra), a da je AI i da se mozda ne placaju lezaljke?

Puno pitanja:cool:^_^ Hvala unapred, ko moze da me malo vise uputi.:blush:

Izmenjeno (BBbbb)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam kakav je hotel Kleopatra Celine mi smo bili u Elysee beach koji je za preporuku! Takodje su Azak, Savk i Miray svi su pored plaze i svuda je usluga PP! Što se tiče hrane ne trebate da brinete, ima je na svakom ćošku!

Što se tiče ležaljki mi smo iznajmili na recepciji za 7 dana unapred pa izadje povoljnije, ne secam se sad tačno koliko je bilo. Ako ste mladi i volite i da prošetate i izađete uvece do grada mislim da vam je PP sasvim dovoljan! Na vama je odluka! ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Ja nisam bila u ovom hotelu, ali sam dosta citala o njemu. Na tripadvisor-u i holidaycheck-u se jako lepo kotira (na oba sajta medju prvih 20 hotela u Alanji) i vecina je pozitivnih tekstova o njemu. Jedino sto mu zameraju su manje sobe i terase, ali za hranu niko nije rekao nista lose.

Nalazi se preko puta plaze i kazu da ima oko 30-tak minuta pesice do grada. Ako nesto znaci ja sam pre dva dana uplatila preko Argusa ovaj hotel. Dugo smo se premisljali, citali, gledali... i na kraju se odlucili za Kleopatra Celine. Razmisljali smo se izmedju ovog i hotela Miray (on je blizi centru), ali smo se zbog cene ipak odlucili za prvi. Ne planiramo mnogo vremna da provodimo u hotelu, bitno nam je da je plaza blizu, setnja nam ne smeta, posebno lagana vecernja, a razliku od 200 evra cemo potrositi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Има 30-ак минута, ако идете заиста полако са повременим застајањем код продаваца. Међутим, ту је и бус на сваких 10 мин. па се може комбиновати пешке - бус, ако нећете све на ногама.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Тај део није бучан јер нема много локала у околини. Евентуално ћете чути турско вече комшијског хотела. Мада, то је код свих хотела тако. Плажа је одлична, верујем да ћеш бити задовољна одмором.

Ако хоћеш хотел са урачунатим лежаљкама у АИ услугу, погледај хотеле на другој пажи, у делу Оба. Удаљени су свега 1,5 - 2,5 ккм од центра града.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U 12.4.2012. at 10:44, BBbbb je rekao/la:

E sad, da li je bucno, s bzirom da je tako blizu i da li neko zna kako se krecu cene lezaljki i suncobrana, koliko bi to okvirno bilo za nas dvoje po danu? I da li je plaza lepa na tom mestu gde je hotel?

Dve ležaljke i suncobran su 5 eura dnevno, ako platite za dva dana unapred dođe 4 eura dnevno, a u turskoj valuti (zaboravih koja je... lira valjda) je još povoljnije. Mi smo sve plaćali eurima, ali povoljnije je u lirama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Ja nisam bila u ovom hotelu, ali sam dosta citala o njemu. Na tripadvisor-u i holidaycheck-u se jako lepo kotira (na oba sajta medju prvih 20 hotela u Alanji) i vecina je pozitivnih tekstova o njemu. Jedino sto mu zameraju su manje sobe i terase, ali za hranu niko nije rekao nista lose.

Nalazi se preko puta plaze i kazu da ima oko 30-tak minuta pesice do grada. Ako nesto znaci ja sam pre dva dana uplatila preko Argusa ovaj hotel. Dugo smo se premisljali, citali, gledali... i na kraju se odlucili za Kleopatra Celine. Razmisljali smo se izmedju ovog i hotela Miray (on je blizi centru), ali smo se zbog cene ipak odlucili za prvi. Ne planiramo mnogo vremna da provodimo u hotelu, bitno nam je da je plaza blizu, setnja nam ne smeta, posebno lagana vecernja, a razliku od 200 evra cemo potrositi.

Za sta ste se odlucili za avion ili autobus? Mi se i dalje dvoumimo, hteli bismo busom, ali se plasimo da se nece realizovati :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako ove godine Argus ne bude realizovao ture busom do Alanje (po ovim cenama), onda neće NIKADA.

Ma oće ovaj put - garant.

Zasitili se ljudi malo Kušadasija, Marmarisa, Bodruma. Treba nešto novo, a da su cene povoljne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvi put idemo avionom, kada smo se mi odlucivali bus nije bio u ponudi. Do sada sam bila 4 puta u Turskoj i sva 4 puta sa busom. Uvek nas je kocila razlika u ceni za avionski prevoz,ovaj put smo zazmurili i rekli idemo. Mi idemo tek 13. septembra (nadam se da nece biti baksuzan )pa cu utiske o hotelu moci da prenesem tek na kraju sezone.

Slazem se sa Koldar da ove godine Alanja-bus mora da uspe, mi smo uvek zbog busa isli u Kusadasi i Marmaris, ali smo se zasitili, vreme je da vidimo nesto novo i odemo na toplija mora. Moja najveca briga je bila da li ce more biti dovoljno toplo u septembru, a u hotelu provodimo najmanje vremena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se odlucili za bus varijantu :) isli smo vec busom do Kusadasija, racunamo da ce biti isto toliko, mozda sat-dva duzi put :) tako su nam i u agenciji rekli. Inace planiramo ovaj hotel 10.7. Samo da prodju praznici i eto nas u utorak da uplatimo :) jedva cekamo :D I ja verujem da ce se realizovati, zasitili smo se svi Kusadasija i Marmarisa, red je nesto novo :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam svima na odgovorima :klap:, stvarno ste mi pomogli :cool:

Odlucili smo se za ovaj hotel i eto nas u avgustu :D

Jedva cekamo ^_^:klap:

Izmenjeno (BBbbb)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svoj kometar za ovaj hotel sam vec ostavila u opisima smestaja. Ovde bi dodala par slicica hotela, sobe i plaze.

img0727.jpg, img0725.jpg , img0726.jpg, img0722.jpg, , img0734.jpg

Izmenjeno (girl79)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nesto mi se nisu neki linkovi kopirali kako treba, pa cu probati ponovo.

img0730.jpg

img0723.jpg

Izmenjeno (girl79)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I decko i ja se premisljamo za ovaj hotel - K.Celine, ali ako pise da je 1km od centra Alanje, kako se onda pesaci 30 minuta do grada?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26509
    Ukupno tema
    887866
    Ukupno poruka