chiara

Kleopatra Celine hotel

53 poruke u ovoj temi

uplatila sam Kleopatra Celine, ima li neko iskustva sa ovim hotelom..nisam na sajtu nasla neke opsirnije informacije, hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.putovanja.info/turska/alanja/hoteli/5284-hotel-kleopatra-celine

ovde imas par infoo od gostiju koji su bili prosle godine :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Kleopatra Celine 4 zvezdice u Alanji? Utisci? I hotelu Muz 2 km od Alanje isto na Kleopatrinoj plazi? Hvala. osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi usled konsultovanja na ovom sajtu i odgovora raznih ljudi uplatila sam Kleopatra Celine u avgustu na 7 dana ..e sad zanima me nisam ljubitelj Safarija ili sta vec ima tamo,niti fabrika koze i zlata i akvaparkova :srce: to sam sve prosla u Kusadasiju :lud: ..nego me zanima kako da odem da vidim i kupam se na toj reci Dimcaj, preko neke agencije ili mogu taxijem ,busom,ne bih da me oderu preko agencije a da moze i solo varijanta :angry: ,i kula ,procitala sam da moze busom :cool: .....sto se tice shoppinga gde je najbolje kupovati*pamuk,nakit ,torbe.. na kom bazaru ..i sta bi mogli da mi preporucite da probam od nekih specijaliteta slatkih ili slanih :blush: ....HVALAAA SVIMAAA UNAPRED

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro je sto je meni neko odgovorio :tuga: :angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo upravo pre jedno 5 sati sam doletela iz Alanje ..pa da pocnem..isla sam preko Filip travela let smo imali preko Turaka tj flypgs. sve je bilo ok kasnjenje do 10 min i tamo i ovamo dobar avion dobra usluga...hotel je bio Kleopatra Celine sa 3* ..hotel je vise nego vrlo dobar ,jedino je manja terasa,hrana odlicna na bazi HB dok su ostali kukali iz drugih hotela npr. do nas Melissa mi smo svega imali...plaza je bila preko puta naravno Kleopatrina,dobar prilaz nema stena svuda pesak...do centra naravno bus 1...u centru ima svacega i svega od restorancica,do brze hrane ..kupovine..bazara..itd..e sad vodici tj videli smo ih na pocetku jednom su nas obisli i ok objasnili sta treba, na izlete preko agencija ne idite PRESKUPI SU,DERU..ja sam sve sama putem buseva organizovala..

zamerka za koju vas molim da me posavetujete ..uplaceno je 7 nocenja kao 8 dana (tako pise u vauceru)...a mi smo stigli u 20h u hotel uvece jer smo imali avion iz Bga u 13 h ..a u povratku u petak smo izasli iz hotela u 06:45 :angry: jer smo imali avion u 11h po njihovom ..e sad kad se sve sabere to je prakticno 7 nocenja i 6 dana a ne 8 :nea:...jos kao vampiri smo ustali i kad smo kretali zaboravili su na lanch pakete ja sam napravila haos na recepciji ali sta vredi kad su oni mutavi i jos ne znaju jezik (eng) a vodic nista tu nije mogao ... :lud:...znaci uskracena sam za 1 dan kao i taj paket (dorucak) ..dal da zovem turisticku inspekciju ili da se zalim njima Filip.t. ,to cu sutra kad se malo smislim i odmorim da se ne nerviram bas 2xdanas...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To ti je tako u svim agencijama. I ja sam i prosle godine (Tunis) i ove godine (Alanja) isto prosla. Nase agencije kazu da su prvi i poslednji dan predvidjeni za putovanje.

Zamisli tek kako mi je bilo kad sam putovala za Prag. Prvi ''dan'' je prosao tako sto smo krenuli, iz BG, u 22 h, a posldnji dan smo krenuli iz Praga u 9.30 h. I kome da se zalimo kad to svi rade. Ne znam sta zakon kaze, ali nacula sam da ubuduce tako nece moci biti.

Izmenjeno (la dolce)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@la dolce

E dobro si nacula da ubuduce nece moci tako. STA SU DO SADA RADILI I KO JE NAS DO SADA STITIO? NIKO

Primer: Aranzman ti pocinje od trenutka kad udjes u avion, a to je kasno popodne. Ti se cekiras u hotelu u kasnim satima i agencija ili hotel ti racunaju kao da si ceo dan proveo u tom hotelu, uzivajuci u hrani, picima, kupanju itd. E cvrc..... Ja istog dana kad ti stizes treba da izadjem iz tvoje sobe u 10h a ti da udjes u 12. Ja do poletanja nemam vise uslugu u hotelu oni mi ponude da platim produzeni boravak u hotelu, oko 60-100 EUR i daju mi tvoju sobu, koja je placenja a oni znaju da ti dolazis mnogo kasno i da cu ja morati da idem na aerodrom kako bi usao u tvoj aviona sa kojim si doputovala. To je dil izmedju agencije i hotela. Ko uzima lovu za sebe?

A o YQ taksama necu ni da pricam. Tu tek umeju da nam idu na zivce. Meni precutno naplatili takse kad sam placao poslednju ratu. Kad sam potpisivao Ugovor tad nisam morao da platim tu taksu. Objasnjenje da sam duzan da platim i da nisu u obavezi da me pismeno obaveste, ali moraju da me obaveste usmeno sto nisu uradili. Trazicu da mi pokazu tu odluku aviokompanije koja obavlja carter letove. Ime agencije jos necu da objavim jer sam ulozio reklamaciju.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih zvala turisticku inspekciju ali bi moyda pre toga zvala agenciju ako je neko imao iskustva sa zaljeljem nek mi kaze kako ide procedura dal da pisem mejl,pismo..ili kako vec :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre dve godine sam bio prinudjen da ulozim zalbu na aranzman turisticke agencije iz Bg. Aranzman je bio najam apartmana u Grckoj, a kada smo stigli smestili su nas u studio sa pogledom na kupatilo susedne vile. To je bio drugi put da idemo preko iste agencije, prvi put nismo imali problema i tada smo videli koja nam se soba svidja i prilikom uplate izricito nju trazili. Raspitao sam se u inspekciji i procedura je definisana uslovima putovanja koji su sastavni deo aranzmana. U mom slucaju je bila:

- u roku od 8 dana od povratka pismeni prigovor agenciji

- agencija ima rok od 30 dana da ti odgovori pismeno, ako prihvata prigovor mora da ponudi i kompenzaciju

- ako je prigovor odbijen imas pravo da podneses prigovor inspekciji

- ako inspekcija oceni da je prigovor opravdan moze te pozvati u agenciju na medijaciju

- posle medijacije nemas pravo na zalbu.

U mom slucaju, agencija me je pozvala posle 7 dana i ponudila da mi isplati razliku u ceni aranzmana sto sam odbio. Sutradan me je pozvao vlasnik agencije i ponudio razliku u ceni i 10% od cene, a ako sledece godine idem preko njih besplatan autobuski prevoz i 10% popusta. Prihvatio sam i isao ponovo preko njih, dobili smo najbolju sobu u toj vili.

Ove godine smo bili u Alanji i slicno smo prosli kao i vi. Zelim vam da uspete u pokusaju zalbe, ali mislim da nemate sansi ako je samo u pitanju vreme poletanja aviona. U uslovima putovanja pise da vreme cartera ne odredjuje agencija i da ce se vreme leta znati 2 dana polaska i da ste sa tim upoznati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Kleopatra Celine, kakav je? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bio u ovom hotelu, ali sam uplatio za početak septembra. Kažu da je hotel solidan. Imaš i na putovanja.info dva opisa za ovaj hotel. S obzirom da sam platio 13e po osobi za p.p., mislim da će vredeti toliko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koldar,kako ste resili prevoz,idete li u sopstvenoj reziji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da. Prevoz je u sopstvenoj režiji. Najverovatnije vozom do Istanbula, pa dalje busom do Alanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka