srecetina

El Mouradi Beach Hammamet

104 poruke u ovoj temi

definitivna odluka pala na em beach...idemo 04.09.

ima li jos koga ko ide u ovaj hotelcic i ima li koga ko je bio, jako malo informacija ima na netu o njemu jer je do prosle godine bio u nekom drugom lancu hotela, a tek od marta, cini mi se, prosle godine presao u el mouradi lanac...

sve informacije vise nego dobrodosle, a ja obecavam detaljan izvestaj kada se vratimo, za buduce putnike :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko koga ides...msm sa kojom agencijom..mi gledamo El Mouradi Hammamet jel to isti ili su samo jedan pored drugog..;)..pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

El Mouradi Hammamet je jedan hotel, a El Mouradi Beach je drugi. Prvi je u Yasmin Hammametu i ima 5*, a drugi u Hammametu i ima 4*. Udaljeni su oko 10 km jedan od drugog...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi idemo 17 jula.. slabo ima ocena na forumima...izabrali smo po osecaju i po pristupacnoj ceni... svakako cu dati recenziju kad se vratim a do tada svi koji su bili izvolite , dajte komentar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se jos uvek dvoumimo izmedju ova 2 hotela. Ako cene ne odu puno gore posto su istekle promotivne, najverovatnije odemo u ovaj drugu hotel pre svega zbog zvezdice vise.... A ako cene puno skoce, dobar je u El Mouradi Beach... :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uplatili smo u nomadu, ali je sun line aranzman u pitanju. uplatili u nomadu iz principa, jer ga oni prodaju kao 14 dana, a sun line kao 15 dana...ista cena, ali se ne osecas kao ovcica, bar ja :zvizduk:. doduse mi dobismo u nomadu i popust kao njihovi putnici, bili smo vec jednom sa njima u tunisu :srce:

ako mene pitas to bas i nisu hoteli za dvoumljenje. jedan je u yasminu koji je grad hotel, a drugi izmedju dva grada, hammameta i nabela...velika razlika postoji i u plazi i u atmosferi tako da cete se lako odluciti samo ako znate sta hocete.

da jako malo je komentara, iz gore navedenih razloga :lol:, ali kada smo videli fotke plaze i baste mi se upecali :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u sun line-ovom novom cenovniku su mu smanjili zvezdicu :nea: na 3+... nista meni mnogo bitno, nego je sada na pogresnom mestu ovaj topik :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni meni nije bitno kako koji standard vidi zvezdice. Registrovani su kao 4 jer je soba 25 m 2 i svaka druga ima S/V ... kako vidim strane forume drvenarija je trebala da se menja prosle decenije al to mi je najmanje bitno ako je higijena podnosljiva , plaza prostrana a restoran u vreme vecere ne izgleda da je vanredno stanje ... nasi forumasi bili zadovoljni , ima nesto malo komentara ranijih god. a i komentar na opisu hotela na ovom sajtu dovoljno govori ... bilo bi lepo da se ukljuce u recenziju oni koji u bili a mi cemo dodati kad se vratimo

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uplatili smo u nomadu, ali je sun line aranzman u pitanju. uplatili u nomadu iz principa, jer ga oni prodaju kao 14 dana, a sun line kao 15 dana...ista cena, ali se ne osecas kao ovcica, bar ja :zvizduk:. doduse mi dobismo u nomadu i popust kao njihovi putnici, bili smo vec jednom sa njima u tunisu :srce:

ako mene pitas to bas i nisu hoteli za dvoumljenje. jedan je u yasminu koji je grad hotel, a drugi izmedju dva grada, hammameta i nabela...velika razlika postoji i u plazi i u atmosferi tako da cete se lako odluciti samo ako znate sta hocete.

da jako malo je komentara, iz gore navedenih razloga :lol:, ali kada smo videli fotke plaze i baste mi se upecali :klap:

Dokaz da agencije samokriticno citaju ovaj i druge forume :novine: je novi cenovnik Sunline na kojem jasno pise 14 nocenja :klap: kritika ipak ima smisla , sto je za pohvalu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da i ja sam to pomislila, ali sam bila u fazonu da sama sebi i svojim komentarima pridajem previse znacaja :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako izadje novi cenovnik Sunline-a sa polaskom 04.09 i "demistifikuje" letove i ost. počeću da te se plašim laugh.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ciribu ciriba...neka svi provedemo najdivnije trenutke u tunisu ove godine...puffff :lol:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pomeni ti ipak svima nama i dzeparac posebno, klap.gif za svaki slucaj

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima nas svega par na ovoj temi a ceo hotel sunline , vodi kao prodato... dragi forumasi lepo se odazovite sa datumom polaska za ovaj hotel da vas prebrojim :o

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SMBEGima nas svega par na ovoj temi a ceo hotel sunline , vodi kao prodato... dragi forumasi lepo se odazovite sa datumom polaska za ovaj hotel da vas prebrojim :ohmy:

-Uplatio sam za EL MOURADI BEACH 4* u Hamametu od 13.7 -24.7

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka