bracconii

Prevoz autobusom iz Srbije do Alanje

58 poruka u ovoj temi

cekajte, ko vam je javio? Nama niko nista nije javio.. pozvacu agenciju da proverim, odakle vam ta informacija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da uopšte nema na Argusovom sajtu bus ponude za Alanju. Tu je nešto gadno puklo. Srpska posla. Malo ako nisu tu neke rulje (rusi) "umešali" svoje prste. Ne bi me čudilo. Imaju para ko blata, ponudili više love, pa zakupili sve kapacitete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Javili mi iz agencije, inopartnera.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam ih zvala, zvali su drugu polovinu koja je na poslu pa nije mogla da se javi. Divno je sto su sada to izbacili kada je first minute prosao. Sada za one pare za koje sam mogla 15 noci da uplatim, sada jedva da mogu 11. Iznervirana sam da bi ih spalila samo tako. Da mi kazu kako se prodaju aranzmani i da nece da se otkazuje, uh :udarac: da sam im blize ne bi ih vise bilo :kauboj:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kojom bus - kompanijom putovati od Istanbula do Alanje, s obzirom da ih ima "tuce"? Da li karte kupovati preko neta ili na biletarnici? Neki savet, preporuka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Увек сам на лицу места купила карту, на билетарници. Јесте има их јако пуно, али су најјефтинији Alanyalılar, па онда иду Pamukkale. Мада су сви ту по ценама, ова два, барем за ову релацију су најјефтиниј. Само Метро превозника избегавајте, како знате и умете. То ако баш мора јер су ужасно неудобни бусеви са малим простором за ноге, а ја сам 1.70 цм висока и до тада нисам имала тих проблема. Или сам ја баш на те налетала кад сам путовала.

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vidim da ima strucnih komentara busom do alanje....verujem da je tako kako ste pisali...laicki receno,bez 48h nemojte ni da razmisljate...bliza je danska nego alanja...u alanji se jedino turske tablice mogu videti...jedino znam da su dinamovi navijaci bili pre cetiri godine na nekoj utakmici u antaliji..i sami turci su se cudili kako su se tu stvorili ...putovali su preko 70h iz zagreba kolima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Без 48 сати ? Одакле крећете, из Шпаније ?

Као неко ко је путовао бусом на релацији Алања - Истанбул - Алања, а такође ( мада не у истом путу ) и Истанбул - Београд, хтедох да питам како то да ја стигох за непуних 28 сати све укупно ?

Не морате да гледате лаички кад има проверених информација.

Izmenjeno (alanya84)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vidim da ima strucnih komentara busom do alanje....verujem da je tako kako ste pisali...laicki receno,bez 48h nemojte ni da razmisljate...bliza je danska nego alanja...u alanji se jedino turske tablice mogu videti...jedino znam da su dinamovi navijaci bili pre cetiri godine na nekoj utakmici u antaliji..i sami turci su se cudili kako su se tu stvorili ...putovali su preko 70h iz zagreba kolima

Kolima da. Treba bar dva puta stati i odmarati po jedno pet sati. A čini mi se da je u naslovu teme Busom. Nije isto kada vozi jedan amater ili dva profesionalca.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KOLDAR@

Ajd´sad, dogodine da krenem sa momkom u Alanju busom. Npr.- bus do Istambula plus onaj do Alanje. Koliko je to para u Eurima tamo i nazad po osobi? Gledam potencijalnu rezervaciju za august i košta cc...-220-260 - Eura po osobi. U septembru jeste 120 do 150 E. kako si i napisao. Kako ja računam, put tamo i nazad izađe oko 150 E po osobi? Da li sam u pravu? Super je to za nekoga ko nije bio u Istanbulu, ali za transfer-putnike bojim se da je preskupo. Prostom računicom ispada da je ista cena aranžmanom avionom. Ovo je Važno pogotovo za one koji ne vole da vide ni maketu aviona.(Eto, juče jedan pade). Ajde, napravi mi kalkulaciju ako ti nije teško. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putni troškovi Subotica - Alanja, sa kušetom = 160e + 10 dana hotel Celine(10x13e)= 130e. Sve ukupno = 290e. Za ove pare ne bih video ni "a" od aviona, a kamoli išao sa njim.

Da znam. Neko će reći, pa i nije neka razlika. Moram priznati, Argus je ove godine imao dobre cene za Alanju. A tek kada se uzme vreme provedeno na putu u samostalnoj režiji. A jooooooooj.

Pa ipak. Ja sam za razliku para otišao na 5 izleta. Krstarenje, rafting, k.a.s., kanjon Sapadere, 3 dana Kapadokije, i još mi ostalo para, od ove razlike.

Malo li je? Ili smo postali neskromni?

Za razliku u kalkulaciji, u sezoni, ne bih ništa znao reći, jer nikada ne idem u ovom periodu. Jasno je da bi putni proškovi i tada bili isti (160e). Pitanje je samo pošto bi se mogao dobiti hotel. Najbolje cene, preko interneta se postižu u februaru i martu. Posle već ide "naduvavanje". Ako sada gledaš cene za avgust(2013.), to u opšte nije realno, jer se u ovom momentu daju neke "ofrlje" cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

160 eura je u jednom pravcu Subotica - Alanja, ili su ti to ukupni putni troskovi Subotica - Alanja - Subotica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da. 160e u oba pravca. Znači Subotica-Alanya-Subotica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajno, stvarno nije puno. Pogotovo ova varijanta kako si sebi organizovao put je fenomenalna.

Jedva cekam da procitam jos neke utiske sa puta.

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka