bracconii

Prevoz autobusom iz Srbije do Alanje

58 poruka u ovoj temi

Interesuje me koliko sati traje put autobusom do Alanje ? Vidim da je Argus izbacio ponudu,zanima me da li se ide istim putem kao i do Kusadasija,Marmarisa ili ne ? Zamolio bih jos i ljude koji su bili u ovom mestu,da mi kazu kakvo je more sredinom juna,ima li talasa,da li je toplo i sl.Prvi put cu ove godine u Alanju,najverovatnije cu u jedan od ova dva hotela,Kleopatra celine ili Miray,ima li neko ima sveze komentare i utiske u vezi s njima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Путовање до Алање се не обавља истим путам као и до Кушадасија. Нема потребе да се спуштају тамо већ преко Истанбула па дијагоналом ( лаички гледано ) до Алање.

Турским међумесним бусевима од Алање до Истанбула изађе 12-13ч путовање са тиме да праве често паузе од 15 до 20 минута. Не знам да ли тако стаје и Аргус.

Коментаре за хотел потражите на теми Алања - хотели, мислим да су тамо већ писали о њима. Клеопатра селин се доста спомиње у позитивном.

Море јесте топло, можете слободно да се купате. Није августовских 30 степени у води, додуше. За таласе не могу да кажем. Умеју да се догоде неких 2, 3 дана месечно да су баш јаки. Мада, видећете тада има више људи у води баш због њих јер сви подетиње и бацају се у њих.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Baš su dobre ove Argusove cene. Ako sad ne upali, onda ne znam kad će. Pokušavali su već par puta, pa nije uspelo (autobusom). Alanja je bliža od Ljoreta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Google map kaze 23h:52 min i 1811 km.

Nudi put preko Bugarske do Istanbula pa "pravo dole" Isparta-Antalya-Alanya.

Mada ako idu tim putem zasto onda nemaju bus ture i za Antaliju.

Izmenjeno (leprsava)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Putovali smo pre 2 godine preko Argusa za Istanbul, iz Bg-a smo krenuli oko 16h a u Istanbul stigli izjutra oko 08-09h! Pravili su često pauze od po 20-tak minuta! Lično milslim da bi verovatno do Alanje putovali minimum bar nekih 30-ak sati! Koliko ima od Bg-a do Istanbula toliko otprilike ima i od Istanbula do Alanje! Jeste dosta jeftinije ići busom ali mislim da u Alanju naravno ako imate mogućnosti trebate ići avionom!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacno tako Lazare,na onih 24h sati koje daje Google, dodati granicne prelaze, pauze i to je to oko 30tak sati. Stvarno svaka cast onima koji krecu na toliki put, ali ja moram da se slozim sa tobom i preporucim avion ukoliko je moguće.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbolje je avionom, ali i za 150-tak eura skuplje, što u današnja vremena baš i nije tako malo. Idu ljudi "ladno" do Ljoreta busom, pa nikim ništa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ишла сам бусом до Кушадасија и трајало је 28 ч у једном правцу. Пошто већина иде бусом до Кушадасија, не видим велик проблем да се иде бусом до Алање.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

od nisa smo putovali do marmarisa 23h.alanja je nekih 350-400 km dalje i mislim da nije strasno.sto kaze koldar,ljudi idu do ljoreta bus-om a to je od nisa 2200km :) u svakom slucaju,ko nije bio u alanji vredi i pesice da krene :) nece se pokajati sigurno :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije problem u ceni, mada razlika nije zanemarljiva, nego kao konkretno u mom slučaju, supruga ne bi sela u avion pa i da je džaba letovanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Схватам ситуацију. Ми смо друга лагано напијали од јутра да лакше лет прође свима нама.

Иако је бусом, није далеко јер се не иде доле до Кушадасија па наставља до Алање. Већ се сече од Истанбула ка Алањи куда иначе пролазе њихови бусеви. Тако да по мојој лаичкој рачуници, изађе готово исто као пут до Кушадасија.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko predstavu šta to znači kada na Argusovom sajtu pod "Alanja Bus" za pojedine Hotele te ima mesta, te nema, pa onda opet ima, pa nema, a sad ima za sve? JLZ. Nadam se da će se po ovim Promo cenama nakupiti dovoljno ljudi bar za jedan bus; ja uplatio, pa šta bog da. Što se dužine putovanja tiče, po logici stvari, putovanje za Alanju- polazak u 06.00, bi trebalo da je duže oko sat vremena nego za Kušadasi, Bodrum i Marmaris gde su polasci u 07.00 jer dolasci u sva letovališta su manje-više isti; oko 12h. pa i ranije.

Izmenjeno (bogalinacsrk@gmail.com)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razlika ja veca od sat vremena. Samo razlika izmedju putovanja busom u Kusadasi i u Marmaris, je oko tri sata,tj 211 km.

Gledam Viamichelin i tamo pise da je udaljenost Kusadasi - Alanja 546 km, tim nekim putem koji mi je sajt izbacio. E sad kuda idu busevi, ne znam, mozda idu nekim drugim putem, pa da je ta kilometraza tj. razlika u kilometrazi manja. Ali je definitivno razlika dosta veca od sat vremena u putovanju u Kusadasi i putovanju u Alanju.

E sad nesto na sajtu Argusa vidim da spominju pauzu na Shell pumpi iza Istanbula, e sad da li tuda idu busevi, preko Istanbula, ne znam. Stvarno su mogli da napisu i te detalje puta. Ali ako idu tuda, udaljenost Beograd - Alanja je 1942km, preko Istanbula.

Moja neka gruba procena, na osnovu 4 putovanja busom do Turske, je da putovanje do Alanje ce da traje sigurno 30 sati, ako ne i vise, ali mozda gresim :)

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni su u agenciji rekli da se ide preko Bugarske do Istanbula, pa preko Isparte do Antalije i Alanje. Taj put mi je dao i google map kada sam potrazila dok se jos nisam raspitala u agenciji. Takodje su mi rekli da im ne radi na sajtu dobro ono sto pokazuje da li ima slobodnih kapaciteta. Ja sam se raspitivala bas u vreme kada su svi bili obojeni u crveno, i za oba hotela sto sam pitla bilo je mesta. :) inace na google map sam videla da je duzi put do Ljoreta, a na forumu sam potrazila iskustva ljudi koji su isli i kazu da su tamo stizali za 25-26 h :) mi smo sa Argusom do Kusadasija putovali 25h, a u povratku smo za 24h stigli. Nama nije bilo strasno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste duži put, ali je potpuno drugačiji. Ide se preko Istanbula i do njega se stiže od prilike kao i na trajekt, uveče oko 22-23h. Nema gubljenja vremena na Dardanelama i onog katasrofalnog dela puta od trajekta pa sve do maltene Sosurluka. Po Google maps put je dugačak 1811 km. a vreme putovanja je 23h 52min. Pa, daleko brže se stigne u Grčku nego u CG, a put je mnogo duži. Živi bili, pa videli, ipak je ovo prvi put. Ko se prvi vrati neka javi i ostalima.

Izmenjeno (bogalinacsrk@gmail.com)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887858
    Ukupno poruka