gistro

BELEK hoteli,opšta tema

66 poruka u ovoj temi

Pozdrav, otpala mi varijanta za Delphin Botanik, pa idemo u Limak Atlantis.Ako je neko bio neka napiše par komentara bio bih zahvalan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo pošto se niko nije javio sa komentarima (očito ljudi sa ovog foruma ne idu baš u ovaj hotel), samo da kažem da smo se vratili sa 15 dnevnog odmora iz ovog hotela.Ukratko, hotel je odličan, bez zamjerke.Ako neko planira ići u Atlantis a zanima ga nešto detaljnije o hotelu slobodno neka se javi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, najpre da se zahvalim za informacije koje ste postavljali zaista su od veeeeliiiikeeee koristi. Imala bih pitanjce, verenik i ja bismo u septembru isli negde na medeni mesec, da li ima neko neku preporuku a da to nije nesto previse skupo. Svaki predlog je dobro dosao :D. S obzirom da smo 3 godine isli u Egipat ovoga puta bi zeleli da to bude Turska. Hvala unapred. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Adam & Eve, kakv su utisci?? Da li je zaista tako dobar kao sto ga hvale, kao najseksi hotel :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Млади брачни пар ми је причао да су 2011. били у њему. Гледала сам и њихове фотографије, све је баш као што се прича. Једино лично не бих поднела да је стакло свуда око мене. Они су били одушевљени храном јер је било толико врста кухиња да нису стигли све ни да пробају. Не знам, наводно је хотел максимално одрађен у сваком могућем погледу.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se ovog leta odlucili za Adam & Eve, inace nam je on dugo bio na listi zelja.... mlad smo par i mislim da je to pravi izbor, nadam se najboljem :) Inace mnogo volim Tursku pogotovo Antalijsku regiju, ovo ce biti cetvti put kako idem tamo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, otpala mi varijanta za Delphin Botanik, pa idemo u Limak Atlantis.Ako je neko bio neka napiše par komentara bio bih zahvalan.

Da li ste bili u ovom hotelu http://www.letovanje.info/hotel-limak-atlantis-hotel-resort-5-belek/ ?
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste bili u ovom hotelu http://www.letovanje...resort-5-belek/ ?

Da, bili smo prošle godine od sredine juna do početka jula, 15 dana.

Transfer od aerodroma traje, ovisno o broju putnika koji se iskrcavaju prije, oko 40-45 minuta.Sef i mini bar se ne naplaćuju kao što piše u linku itd...

Ako te nešto konkretno zanima o ovome hotelu, slobodno pitaj.

Ne znam da li si bila u nekom sličnom hotelu sa sličnom ponudom, da ti konkretno mogu reći što možeš očekivati?

Izmenjeno (Libert@S)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima ovaj hotel, pa ako mozes napisi bar neki kratak opis. Kakve su sobe, bazeni, hrana, animacija, kakva je plaza?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako, mi smo po dolasku bili smješteni u sobu koja je imala djelomičan pogled na more što je super, ali je bila odmah iznad anfiteatra pa je ogromna buka po danu kad premještaju koreografiju a posebno po noći kad je show program, a publika ima direktan pogled u sobu.Mi smo se sljedeći dan bez problema premjestili u mirniji dio hotela, znači ljubaznost na recepciji na najvišem nivou.Soba u koju smo se premjestili imala je 2 balkona, prozore na sve strane, jednom rječju odlično.Hotel ima relax zonu koja se nalazi sa strane hotela suprotno od mora, gdje se nalaze bazeni i prostor za guštanje napravljen između drveća, što je nama izgledalo baš super.Ispred hotela prema moru su bazen gdje se održavaju igre koje priređuje animacijski tim, par tobogana, a malo ispod se nalaze i jacuzziji i još bazena.Plaža nam se dopala, jer uvijek ima mjesta tj., nema potrebe zauzimati mjesto ranije kao u nekim drugim hotelima.Plaža ima sitni pjesak, kad smo mi bili ni valovi nisu bili veliki, a u moru se dubina postupno povećava tj., nema naglog prijelaza iz plitke u duboku vodu.Osim glavnog restorana postoje i a'la carte restorani koji se telefonski rezerviraju, a indijski, japansi i otomanski se ne doplaćuju extra (mexički, talijanski i riblji-posejdon se doplaćuju).Hrana je bila odlična, raznovrsna, kako u glavnom restoranu tako i u beach restoranu, gdje je pizza bila najbolji i najukusniji dio (svaki drugi dan).Takođe u svim barovima možete piti razna pića uključujući i alkoholne i bezalkoholne koktele, a najbolje ih rade u lobby baru.Kako gosti ne nose narukvice za all inclusive ni u ovom a ni u mnogim susjednim hotelima, možete bez straha šetajući uz plažu svratiti u jedan od susjednih hotela na piće ili snack bez straha da će vas neko skužiti da niste gosti tog hotela (Pappilon Aischa i Zeugma, Cornelia de luxe, dok jedino u Gloria Verde (prvi do Atlantisa s desne strane - gledajući od mora ka hotelu- ne preporučujem to švercanje :) ).Osoblje je vrlo ljubazno, i generalnih zamjerki na ovaj hotel nemam.Animacija je dobra, mada je u hotelu Delphin Botanik bila bolja, jednom tjedno otprilike organizira se disco party na platou iza plaže (jako dobro), pjena parti po danu (isto super), kao i tursko veče.Ukratko, sve preporuke za ovaj hotel.Postoje i mnogo bolji hoteli, ali su i dosta skuplji, mada ja ne vidim što bi to trebalo čovjeku bolje od ovoga na odmoru??Ako ima još nešto što vas zanima, tu sam.

Izmenjeno (Libert@S)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na ovom izvestaju i nama otpadose delfini zbog cene tako da nam je ovaj hotel u uzem izboru kao i hotel Gural premier Belek tako da svaka informacija je dobro dosla ovo ce nam biti prvi put u Turskoj posle visegodisnjih letovanja u Egiptu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odluka je pala limak atlantis belek02/08 ide li jos ko u ovom terminu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PREPORUKA???

Treba mi neki pristojan hotel 4, eventualno 5* u Turskoj, bilo sta sem Alanje,Kusadasija i sl. prilagodjen deci, na pescanoj plazi, 2. pol juna???

Molim Vas bilo kakav savet, nismo nikad letovali u Turskoj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ove godine u hotelu Adam & Eve. Kakvi su utisci?

Ja uskoro idem, i svasta nesto me interesuje posto ne mogu da nadjem nigde utiske nasih turista, samo stranih.

Zanima me da li idalje funkcionise Angel koncept? da li je Wifi besplatan? Koji sve a la cart restorani spadadaju u all inclusive koncept? Kako izgleda vecera u Blind restoranu? :)

Ako neko zna, bilo sta nek pise znacice.

Pozz :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko letovao u Susesi Luxury Resort,iskustva?

Pozz

Izmenjeno (bebicabg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka