gistro

BELEK hoteli,opšta tema

63 poruke u ovoj temi

Bila sam holetu Limak Atlantis od 07/7-21/7 2012. Kao što je gore ranije pisao forumaš Libert@S hotel je super i on ga je na lep način opisao a ja ću samo još nešto dodati. Išli smo suprug, ja i troje dece ( tada su imali 5,5 i 3). Pošto je bilo puno hotela pre našeg putovali smo sigurno 1,5h od aerodroma do hotela. Bili smo smešteni u porodičnoj sobi na petom spratu u glavnoj zgradi hotela sa pogledom na bazen i more. Soba je veoma prostrana i svako je imao svoj ležaj jedino nam je falilo prostora za garderobu jer su plakari mali. Sobarica svaki dan čisti sobe i menja peškire a što se tiče posteljine nisam sigurna da li je svaki drugi ili treći, nama je uvek bila čista. Najbolje je odmah prvi dan sobarici dati napojnicu i soba će svaki dan biti kao bombonica. Što se tiče hrane veoma je raznovrsna i za svakoga po nešto može da se nađe, mi smo najčešće ručali u restoranu kraj bazena jer smo tu provodili vreme kada je najtoplije. Ima nekoliko bazena i svi su veoma čisti a voda pretopla ne može čovek ni da se rashladi. Na plaži nema prevelike gužve i uvek može da se nađe ležaljka dok na bazenima je drugačija situacija. Da bi ste zauzeli mesto na bazenu morate da uranite jer najkasnije do 7.30h nema ni jedne slobodne. Ono što mi se posebno sviđa što oko bazena ima dosta prirodnog hlada što je spas kada je najveća vrućina. Večernji program je raznovrstan :dance: tursko veče, izbor za mis, pozorišne predstave, mađionirari... i pre svega mini disko svako veče kojim su moja deca oduševljena, svako veče su nas požurivali sa večerom da ne bi zakasnili. Jednom nedeljno naveče bude kao neki bazar gde se mogu kupiti suveniri, garderoba, tepisi...

Problem koji se često dešava (nama dva puta) da se razmagnetiše kartica pa ne možete da uđete u sobu, ali to se brzo reši ponove je namagnetišu i rešena stvar.

Hoteli ove kategorije sa all konceptom su najbolji za porodice sa malom decom jer pored onolike hrane nemorate da razmišljate kada i šta će te im dati da jedu. Bila sam i u Sideu 2013 isto hotel 5* sa all konceptom o tome ću pisati tamo i ja više nemoram da letujem po hotelima jer su mi deca veća pa možemo da imamo malo aktivniji odmor jer smo i suprig i ja avanturisti. Deca vole (blizanci) ronjenje a za to nam trebaju stene što ni u Beleku ni u Sideu nisam videla. Sve u svemu to nam je jedno lepo iskustvo koje neverujem da će mo više ponoviti, sada je na redu Grčka počinjemo sa Tasosom.

Toliko od mene ako neko ima pitanja rado ću odgovoriti.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustvo sa noćnim letovima koje nudi Argus za antalijsku regiju?

Kako se organizovati sa malom decom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oko letova ti nemogu pomoći, ja sam išla preko Kontikija a njihovi letovi su uvek rano ujutro u dolaski i odlasku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko iskustvo sa noćnim letovima koje nudi Argus za antalijsku regiju?

Kako se organizovati sa malom decom?

Prosle godine je Argus leteo JAT-om, i letovi su bili jutarnji, u 6g i oko 10h. Ove godine prvi put rade sa Onur Air-om, zato i ti novi termini.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Titanic deluxe belek idem u Septembar ako Bog da pa me zanima jel neko bio u ovom hotelu,s'obzirom da je nov tesko da ce mi nego odg :(

Titanic deluxe belek idem u Septembar ako Bog da pa me zanima jel neko bio u ovom hotelu,s'obzirom da je nov tesko da ce mi nego odg :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo mi prosle godine u septembru. Nema razloga da brines, jer je hotel odlican. All inclusive dobar, ne nose se narukvice, uvozna pica u svim barovima. Sobe velike i vrlo lepe, mini bar prepun i besplatan, naravno. Plaza predobra, skoro kilometar duga, na svakih 20m frizideri sa vodom, minealnom vodom i ledenim cajevima. Vecernji program i animacija razbijaju. Sam hotel vrlo lepo zdanje, infrastruktura odlicna. Na organizaciji osoblja bi mogli da porade.

Uglavnom, bice ti sjajno, sigurna sam.

Otvoricu temu i detaljno ga opisati uz fotke ovih dana, trenutno sam prezauzeta.

Dobar izbor, videces i sam ;)

Pozdrav.

Izmenjeno (shania)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Shania

Samo da ti javim ☺ mi odustali od Limak Antlantis delux-a...(pisacu ti cim se odlucimo zvanicno koji hotel i razlog zasto sam odustala od Antlantis-a)

Cekam potvrdu iz Big blua(oni definitivno-bolje su saradjivali sa nama za razliku od 1A) za neke sobe...

Definitivn su sad u najuzi izbor usli ipak skupljiji hotli :)

Titanik i Susesi...

Koliko Vidim smesi mi se Susesi... ;)

Javljam ti definitivno sta smo izabrali ;)

NEODLUCNA... ;)

Pozz ;) :*

Izmenjeno (bebicabg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovako, mi smo po dolasku bili smješteni u sobu koja je imala djelomičan pogled na more što je super, ali je bila odmah iznad anfiteatra pa je ogromna buka po danu kad premještaju koreografiju a posebno po noći kad je show program, a publika ima direktan pogled u sobu.Mi smo se sljedeći dan bez problema premjestili u mirniji dio hotela, znači ljubaznost na recepciji na najvišem nivou.Soba u koju smo se premjestili imala je 2 balkona, prozore na sve strane, jednom rječju odlično.Hotel ima relax zonu koja se nalazi sa strane hotela suprotno od mora, gdje se nalaze bazeni i prostor za guštanje napravljen između drveća, što je nama izgledalo baš super.Ispred hotela prema moru su bazen gdje se održavaju igre koje priređuje animacijski tim, par tobogana, a malo ispod se nalaze i jacuzziji i još bazena.Plaža nam se dopala, jer uvijek ima mjesta tj., nema potrebe zauzimati mjesto ranije kao u nekim drugim hotelima.Plaža ima sitni pjesak, kad smo mi bili ni valovi nisu bili veliki, a u moru se dubina postupno povećava tj., nema naglog prijelaza iz plitke u duboku vodu.Osim glavnog restorana postoje i a'la carte restorani koji se telefonski rezerviraju, a indijski, japansi i otomanski se ne doplaćuju extra (mexički, talijanski i riblji-posejdon se doplaćuju).Hrana je bila odlična, raznovrsna, kako u glavnom restoranu tako i u beach restoranu, gdje je pizza bila najbolji i najukusniji dio (svaki drugi dan).Takođe u svim barovima možete piti razna pića uključujući i alkoholne i bezalkoholne koktele, a najbolje ih rade u lobby baru.Kako gosti ne nose narukvice za all inclusive ni u ovom a ni u mnogim susjednim hotelima, možete bez straha šetajući uz plažu svratiti u jedan od susjednih hotela na piće ili snack bez straha da će vas neko skužiti da niste gosti tog hotela (Pappilon Aischa i Zeugma, Cornelia de luxe, dok jedino u Gloria Verde (prvi do Atlantisa s desne strane - gledajući od mora ka hotelu- ne preporučujem to švercanje :) ).Osoblje je vrlo ljubazno, i generalnih zamjerki na ovaj hotel nemam.Animacija je dobra, mada je u hotelu Delphin Botanik bila bolja, jednom tjedno otprilike organizira se disco party na platou iza plaže (jako dobro), pjena parti po danu (isto super), kao i tursko veče.Ukratko, sve preporuke za ovaj hotel.Postoje i mnogo bolji hoteli, ali su i dosta skuplji, mada ja ne vidim što bi to trebalo čovjeku bolje od ovoga na odmoru??Ako ima još nešto što vas zanima, tu sam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovani, zanima me da li u hotelu Limak Atlantis dobijamo i plažne peškire na korišćenje (da li je potrebno da ih ponesemo od kuće)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije potrebno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovani, zanima me da li u hotelu Limak Atlantis dobijamo i plažne peškire na korišćenje (da li je potrebno da ih ponesemo od kuće)?

Dobijete peškire i možete ih menjati svaki dan do19h u kućici koja se nalazi kraj bazena.

Izmenjeno (mima1)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i mog utiska o Limak Atlantisu,u kojem sam boravila sa porodicom pocetkom jula.

Izabrali smo ovaj hotel prije svega zbog blizine aerodroma,a takodje i zbog dobrih ocjena na vecini stranica koje se time bave.

Dobili smo sobu na 5.spartu u bloku A(odmah pored relaks bazena).Soba je bila prosjecno uredjena,ali za nas četvoro(troje odraslih i malo dijete) malo skucena. Savjetujem svima da izbjegavaju zadnje spratove zbog vrućine,jer u hodniku je umjesto krova nekakvo debelo staklo tako da u sred dana imate osjecaj da ste u pecnici. Sve bi se to nekako i izdrzalo da treceg dana nismo otkrili na klupi gdje drzimo kofere( a koja je samo pola metra udaljena od djecijeg krevetica) mrave,i to one zute. Odmah smo to prijavili na recepciji,da bi tek navece,nakon sto smo opet intervenisali,dosao ciko i poprskao ih nekom tekucinom. Sutra ujutro kad smo otvorili ormar imali smo sta i vidjeti:mravi su se samo preselili na mirnije mjesto. Da bih osoblju na recepciji pokazala o cemu se radi odnijela sam svoju torbu koja je bila preplavljena mravima i stavila je na pult. Dobili smo drugu sobu u drugoj zgradi,na drugom spratu,puno prostraniju i ugodniju. I ociscenu torbu! :vestica:

Hotel je uredjen i ima zaista lijepe vrtove.Bazeni i plaze su super. Osoblje je ljubazno i zaista se trude da vam ugode.

Ono cime nismo zadovoljni je hrana. Ko voli da jede piletinu,rizu i krompir na bezbroj nacina i to svaki dan onda je ovo hotel za njega. Zadnji dan naseg boravka za veceru je bilo i jedno peceno jagnje,za koje ste morali cekati u redu dugom 30tak metara... :'( Osim toga oni imaju sistem recikliranja hrane,jer sam primjetila da recimo tjesteninu(makarone,spagete i sl.) koji ostanu od prethodnih obroka samo zapeku sa sirom i posluze kao novi obrok. Imala sam utisak da je hrane malo jer se redovno desavalo da posude stoje prazne i niko ih ne dopunjuje. Cak je i banana bilo malo!

Moj opsti utisak je da je hotel precijenjen,jer u odnosu na druge hotele(i nize kategorije) u kojima smo bili i nije nesto posebno. Ne vjerujem da cemo se vratiti!

Izmenjeno (prirodnaplavuša)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Limak Atlantis.

Pisem utiske porodice sa dvoje dece uzrasta 9 i 13 godina i dvoje odraslih.

Boravili smo u periodu kraj jula pocetak avgusta 2014.godine.

Osim visoke vlage i visoke temperature 38C, drugih zamerki nemamo :)

Voda (morska) je bila mutna, ali s' obzirom da je pescana plaza i da stalno pirka neki vetric, to je verovatno razlog.

Hotel je cist, sa odlicnom animacijom, dobrim raspredom bazena i trambolinom na 50-tak metara od obale.

Sa hranom i raznim posluzenjima u toku dana bili smo zadovoljni.

Pored glavnog bazena, na kojem animatori organizuju razne aktivnosti (gde je za nas ukus bilo bucno), postoje dva manja, sporedna bazena u hladu borova, na kojem nema nikakve muzike.Taj mir i hlad je nama vise odgovarao, pa smo tu provodili veci deo dana.Jedino smo morali pre odlaska na dorucak da zauzmemo mesta na lezaljkama :)

Plazne peskire nije potrebno nositi - dobijaju se u hotelu i mogu se zameniti svaki dan do 19h.

Slobodno vreme smo iskoristili da posetimo Antalijski akvarijum.

Akvarijum ima dugacak tunel odakle smo posmatrali ribe kako plivaju. Nama se svidelo.

Mi smo veoma, veoma zadovoljni uslugom i odmorom u hotelu Limak Atlantis.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Susesi Luxury Resort odlican hotel !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bebice, lepe fotke :)

Čekam da se raspišeš, da čujemo detalje ;)

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877678
    Ukupno poruka