ciki

Hoteli u Y. Hammametu

85 poruka u ovoj temi

licno nisam bila u YH. prijateljica je bila u EM Menzah i zadovoljna je. Trazi malo po netu, tripadvizor, holidejcek, malo po ju tubu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam na svim tim sajtovima i misljenja su razlicita. Bukvalno ono - sto ljudi, sto cudi. :) Neki su odusevljeni, drugi su uzasnuti. Ja nisam nesto probirljiva, dovoljno mi je da znam da je ok, pristojan.

Hvala na odgovoru u svakom slucaju. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ono sto napisu Englezi, baci u vodu. Njima smeta ako je nocni stocic ogreban. Ovo leto bila sam u EM PEK i meni je hotel sasvim OK.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam i ja da to uvek zavisi ko je iz koje zemlje zbog drugacijeg standarda. Zato i zelim da vidim da li je neko iz Srbije bio. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u hotelu DAR EL OLF 4*?Cini mi se da je nov kod nas u ponudi(bar ga se ja ne secam).Uopste nije skup, nadam se da se se naci neko ko ima neku informaciju o ovom htl. :):hello:

Izmenjeno (Loni)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prolazio sam pored hotela Dar El Olf, ali ti ne mogu pomoći valjanom informacijom.

Ako se odlučiš za ovaj hotel, obavezno poseti hotel Hasdrubal Thalassa & Spa Yasmine Hammamet.

Hotel se nalazi na kraju turističkog naselja na samoj plaži, a u neposrednoj blizini je hotela za koji se

interesuješ. Jednom rečju hotel Hasdrubal je fenomenalan. A i cene su "fenomenalne". :smorilo:

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u hotelu DAR EL OLF 4*?Cini mi se da je nov kod nas u ponudi(bar ga se ja ne secam).Uopste nije skup, nadam se da se se naci neko ko ima neku informaciju o ovom htl. :):hello:

I mi se prodomisljamo za ovaj hotel pa ako je neko bio nek da neku informaciju. :) Takodje placanje LEZALJKI i SUNCOBRANA, kako to ide u ovom gradu odnosno hotelima?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lezaljke i suncobrani se neplacaju nigde u Tunisu, jedino se placaju duseci za lezaljeke ko zeli, i daje se depozit za peskire, koji vam vrate na polasku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i mene isto zanima hotel EL OLF, pa ako neko ima informaciju bila bih zahvalna :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovde mozes pogledati slike i utiske gostiju hotela http://www.tripadvis...overnorate.html

Ja sam uvek isla u hammamet hotel le hammamet sada se ime promenilo jer su ga rusi kupili i vise nije u ponudi. Planiram u julu da idem i najverovatnije cu u Yasmine hammamett Alhambra Thalasso. Gledala sam i ja EL Olf prvo ali sam od agencije odbila preporuku za Alhambru i vinnci....Nesto... zaboravila sam ime.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vinnci Taj Sultan, bila sam u hotelu, dobar je, uredjen, hrana ok, bazen ogroman.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se jako jako jako Movenpick u Susu dopao...Ali sam cula mnogo kritika za Sus,pa da li ima ovakav hotel u Y.hammametu?

Znaci da je tako evropskog izgleda i da zaista izgleda kao hotel od 5 zvezdica...cak ima i bazen sa morskom vodom...vau

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se jako jako jako Movenpick u Susu dopao...Ali sam cula mnogo kritika za Sus,pa da li ima ovakav hotel u Y.hammametu?

Znaci da je tako evropskog izgleda i da zaista izgleda kao hotel od 5 zvezdica...cak ima i bazen sa morskom vodom...vau

Pogledajte Riu Palace Hamammet Marhaba, doduše, on je u Hamammetu, ali daleko od buke. Hotel je baš luksuzan, sigurno da može da parira Movenpicku. Verovatno mu je i cena viša od Movenpicka, ali proverite. Riu hoteli su odličnog kvaliteta. Druga varijanta (isto u Hamammetu) je Riu Palace Oceana, bacite oko, pa vidite koji vam više odgovara.

Po meni, Marhaba ;) .

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i mene zanima hotel DAR EL OLF 4*.da li mi neko može reći gde se nalazi, odnosno da li je blizu centra grada?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ono sto napisu Englezi, baci u vodu. Njima smeta ako je nocni stocic ogreban. Ovo leto bila sam u EM PEK i meni je hotel sasvim OK.

A prko koje agencije ste isli u ovaj hote_Argus ga ne radi :'(

I sta u opste ima da se vidi u Tunisu?Konkretno mislim na izlete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26504
    Ukupno tema
    887642
    Ukupno poruka