ciki

Hoteli u Y. Hammametu

85 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima....

Zelim da Vam se svima zahvalim na iscrpnim informacijama koje sam nasao u ovom forumu i imam jedno pitanje. Devojka i ja idemo 27.09. u Y. Hammamet - Hotel Marina Palace preko Argusa. Zna li neko nesto o tom hotelu i ako je neko bio kakvi su mu utisci... mada je sada vec kasno da se predomislim posto je sve vec uplaceno, ali samo da znam sta me ocekuje.

Hvala

Mozes da pogledas na ovom sajtu

http://www.hotels-tunisiens.com/Tunisie/tu...d.3/Tunisie.cfm

POZDRAV I SRECAN PUT

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve vidoh...i uputstva i objasnjena su fantasticna. Ali koliko paaaaara ljudi? :unsure: Moilim za primer ako je moguce.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odgovor za jelenu_c: Le Hammamet je apsolutno pun pogodak! Mi smo bili u julu preko Nomada, hrana je izvrsna (culi smo da tu radi najbolji kuvar iz Hammameta,i istina je), hotel je na dobrom mestu, park koji okruzuje hotel je fantastican, necete se pokajati! Plaza je lepa, do nje se stize stazom koja je u hladovini (prave je oleandri). Bazen takodje. Vodici onako, slabo sam ih vidjala. Pitaj ako te jos nesto zanima.

jel nomad neka agencija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve vidoh...i uputstva i objasnjena su fantasticna. Ali koliko paaaaara ljudi? :unsure: Moilim za primer ako je moguce.

Pa i to ti je relativno,zavisi koliko hotel ima zvezdica,koja je usluga ukljucena,koliko osoba ide,koliko si zainteresovana za izlete(jer to i najvise kosta).Evo ja cu reci nas primer:Hotel u Susu sa 4*,usluga pp,dvokrevetna soba ,mesec juni(kraj juna) sa sve avionskim prevozom i taksama oko 920e(za nas dvoje).

Izlet u Tunis(35e)

Sahara(120e)......po osobi

To je preko nasih agencija,jeftinije je preko domacih,ali sa tunizanima smo isli samo jedan dan na poludnevni izlet gde je bilo ukljuceno jahanje kamila i to je kostalo oko 25e.Jos na to dodaj novac koji treba da poneses za trosak i to je to.Ako uzmes uslugu u hotelu SU onda racunaj jos jedno 150-200e vise od ove cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio samu hotelu El Moradi el Menzah krajem aprila 2009 u Jasmin Hamametu.Hotel je odlican sa 5zvezdica i imao sam ultra all.Cene po restoranima i kaficima ne znam,sve sam imao u hoteleu.Hotel ima spa centar,animatore,sve bre,kao da si u gradu,a ne u hotelu.Nagoio sam se za 12 dana 5kg.Preporucujem ovaj hotel.Zaboravio sam,dobijes narukvicu i samo potpisujes i ostavljas br.sobe,ako pijes i jedes po celom hotelu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

savetujem Iberostar, usla sam u hotel... izgleda super, dok me Vincci Sultan nije odusevio, lepsi je na slikama... i ona velika fontana je lepsa na slikama... ja sam bila u Vincci Lella Baya-i dok je jos uvek imao 5* i stvarno nismo imali nekih zamerki, bas mi je u lepom secanju ostao, na super je lokaciji kao i Iberostar (jedan pored drugog su) i skroz je neobican hotel, po mom misljenju najinteresantniji u Hammametu, sad ne znam kakva je usluga... jer su mu skresali jednu zvezdicu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Savet za Yasmin Hammamet : uzimajte samo hotele koji su u prvom redu, do plaže . Svaki hotel ima odvojeni deo plaže za svoje goste, i ne plaćaju se suncobrani.

Hoteli koji su u drugom redu su predaleko od plaže (zato što su hoteli ogromni, široke ulice, pa kad upeče sunce je pakao dok se stigne), i morate da plaćate na plaži.. Tako da ljudi koji su u tim hotelima, uglavnom idu samo na hotelski bazen, umesto na plažu -bezveze i šteta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bila u hotelu El Mouradi el Menzah i samo najbolje mogu reci za taj hotel! odlicna usluga za cijenu koju smo platili, cisto, uredno, klopa odlicna - sve sto pozelis mislim da ima i to 24h dnevno, 3 ogromna bazena, privatna plaza, pub, vinski bar, diskoteka, animatori.... cijeli dan je ispunjen i nikad nije dosadno...

za mali baksis koji cete dati konobaru, on vas drzi kao malo vode na dlanu i koliko god puta traba donijece vam pice do vase lezaljke....

divan hotel, sve preporuke....

P.S. ako se odlucujete za Tunis i neki od El Mouradi hotela, uzmite agenciju Sun Line travel, najpovoljnije cijene imaju i vodice koji su tu za vas sta god da vam treba!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apsolutno za svaku preporuku EL MOURADI HAMMAMET :klap::klap::klap: .

Odličan hotel,sa prelepom plažom ,dobrom uslugom i sjajnom hranom.

muradi.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporucujem agenciju Sunline i El Mouradi hotele ( El Mouradi Hammamet 5* i El Mouradi El Menzah 5*)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

El Mouradi Hammamet definitivno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Savet za Yasmin Hammamet : uzimajte samo hotele koji su u prvom redu, do plaže . Svaki hotel ima odvojeni deo plaže za svoje goste, i ne plaćaju se suncobrani.

Hoteli koji su u drugom redu su predaleko od plaže (zato što su hoteli ogromni, široke ulice, pa kad upeče sunce je pakao dok se stigne), i morate da plaćate na plaži.. Tako da ljudi koji su u tim hotelima, uglavnom idu samo na hotelski bazen, umesto na plažu -bezveze i šteta.

Mi smo bili 2010-e u hotelu Vincci Flora park i odlicno se proveli. Hotel se nalazi u drugom redu hotela. U pitanju je jako mali hotel u kojem nema guzve i dosadnih da ne kazem nevaspitanih engleza, rusa, nemaca... U samom hotelu nema guzve na bazenu, hotelskoj plazi, restoranu. Od hotela do plaze ima nekih 5 minuta laganog hoda kroz lepo uredjeno setaliste i ovo je hotel u koji bi se svakako rado vratili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravila sam u El Mouradi Hammametu od 31. 07. do 10. 08. Nikad se lepše nisam provela na odmoru. Bila sam sa svoje dve ćerke (18 i 22 godine) i još uvek su nam utisci živi i potpuno smo opčinjene. Hotel je fenomenalan. Nikakve zamerke nema. Higijena, hrana, usluga, sadržaji, plaža, bazeni, sve je, ali baš sve apsolutno odlično. Opredelile smo se za dvodnevni izlet u El Džem, Matmatu, Duz, Saharu, Keruan. To je bio poseban doživljaj i nipošto ga ne bi trebalo propustiti. Zaista je bilo savršeno. Sve preporuke za ovaj hotel u Yasmin Hammametu. Ne znam prosto čime bi neko mogao biti nezadovoljan. Ako je nekome potrebna još neka informacija, na raspolaganju sam.

Izmenjeno (Vesna Stepanović)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj predlog je Vinnci Taj Sultan, odlican hotel, lepa plaza, usluga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko bio u hotelu Majesty Golf u Yasmin Hamametu i sta da li biste ga preporucili? Sta mogu da ocekujem od ovog hotela? U ponudi je preko Nomada, a planiram uskoro da idem, pa mi je svaka pomoc dobrodosla. Pozdrav svima! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka