rocktheroad

Vreme na Sitoniji u maju,junu i septembru

55 poruka u ovoj temi

Jocooo, ja nisam bila bila na Paradisos plaži, ali forumašica Cmoka je pisala na forumu da je išla sa bebom i da joj se jako dopalo, evo ti link ka njenoj mft gde je jako lepo opisala letovanje na Sitoniji u vili Sunset http://www.putovanja...0#slika_1963424

Svakako, mislim da Vam je najbitnije da nađete smeštaj sa bazenom jer teško da ćete se okupati u moru u tom periodu, evo ti još par predloga: hotel Naias beach ( http://www.barcino.t...ias-beach-3star), Sousouras bungalovs (http://www.travellan...ti-leto-2013/74), jako dobar hotel Alexandra beach na Tasosu itd

Izmenjeno (marijamia)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paradiso plaža nije loša, ali je meni bolja ova druga prema porto carasu, što se tiče vremena, prošle godine sam bio u junu i bilo je super vreme, ali i maj može da bude lep, a i pored ove plaže ima kuća koje su jako blizu, npr oko igrališta su sve kuće koje se iznajmljuju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja krecem 23 juna a vreme ocajnooo, hoce li more da se ugreje uopste.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hoće. Nije tamo ovoliko hladno i tmurno kao ovde. Pre treba da se brinu oni koji putuju krajem maja, a ne ti. Uostalom, prati malo live web kamere, pa vidi kako je dole, idu li ljudi u letnjoj garderodbi, kupa li se ko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo bili od 20-30juna, more je bilo bas lepo,ni pretoplo ni hladno,vise toplo da kazemo i jako prijatno....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je u septembru ? tj prva polovina , mi se nadamo lagonisiju ove godine :klap: !!!! sa bi sa tim nekim radovima , prosle godine nije bilo nicega , javljajte kakva je situacija !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema radova, očigledno ih je Mrka organizovao čim su stali pre nego što su počeli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neos marmars sredinom maja? Vrijeme, dogadaji? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni Nedeljko Todorovic nezna kako ce biti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima...uplatili smo letovanje u vili Anasis u periodu od 20-30.maja. Da li neko ima iskustva sa tim periodom,da li je se moglo kupati?koja je plaza najbolja posto idemo sa dvoje male dece? Hvala puno,puno pozdrava.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja krecem 23 juna a vreme ocajnooo, hoce li more da se ugreje uopste.

Gledam ovaj moj komentar i smejem se, vreme je bilo savrseno prosle godine.

 

Nego, hocu do sitonije na nedelju dana pocetkom septembra. Koje je mesto najbolje? Ja hocu sarti ali mi nekako frka ipak je otvoreno more.... da ne bude puno vetra i hladno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda biraj zapadnu obalu od Nikitija do Porto Koufa. Mada i nemas neki izbor: Nikiti, Elia, Neos, Toroni i Porto Koufo. Mozda je on i najlepsi i najbolji jer je u zalivu

Porto Koufo.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nego, hocu do sitonije na nedelju dana pocetkom septembra. Koje je mesto najbolje? Ja hocu sarti ali mi nekako frka ipak je otvoreno more.... da ne bude puno vetra i hladno?

Zar se tebi Nikiti nije svideo?:unsure:

Ili želiš malo da promeniš?:neznam:

Uvek bih pre birala Nikiti,nego Sarti.

Pročitaj i ovaj komentar,

 Nikiti je dno dna u odnosu na Sarti? jeste, ali samo ako ste surfer na treningu u sred sezone, ja se u Sartiju za 15 dana nisam dva puta okupao zbog talasa, vetruština stalno duva, a i ona džinovska plaža, treba mi 50 m hoda po vrelom pesku da se približim vodi

koliko mi je poznato kao prvo vi ste smešteni desno od šetališta, na kraju marine, gde ni u sezoni nema nekog ni približno jačeg saobraćaja, dalje, po samom šetalištu uveče uopšte i nema ikakvog saobraćaja jer je pešačka zona, onda, dete neka šeta stazom između puta i plaže, jer postoji, i to je prilično dugačko, uostalom ako već imate dete pazite ga i jurite, normalno, ili idite posle 15-og septembra pa i nećete imati s kim da se gurate

cene su relativna stvar, ali zato korov nije, ja ga ne videh osim na par mesta gde su napušteni objekti, ali to nije ni u centru ni na glavnom delu šetališta, čak ni u glavnoj ulici koja se spušta ka moru, a da nije negde gore bliže magistrali

nezavisno od svega ovog, bili ste dva puta u Sartiju i samim tim u putu najmanje 4 puta prošli kroz Nikiti, da ste svratili ili barem stali znali bi šta vas očekuje, s ovakvim komentarima (da ne ubacim sad koji slikoviti epitet pre njih) samo bi ljudima koji nisu bili u Nikitiju, a misle se da idu, dali skroz pogrešan prikaz ovog divnog mesta

Meni se svideo.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka