nenchy

Free shop

231 poruka u ovoj temi

Zna li neko da li u free shop-u Evzoni primaju kartice i da li ima bankomat u ili ispred free shopa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam proslog leta placao sa mastercard a za bankomat se ne secam, mislim da nema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vlado!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam pazario tu pre deset dana i placao kesom ali sam video pored kase gomilu aparata za platne kartice. Kako sam naravno cekao zenu da jos nesto vazno kupi, osmotrio sam ih: desetak aparata za kartice svih mogucih tipova.

Bankomat ni ja nisam video.

Pozdrav i srecan put.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čula sam da je velika gužva, pa me interesuje kako su snabdeveni i da li rade non - stop?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@belluttak

Guzve nema (ako se pod time podrazumevaju redovi pred kasama). Kad god sam ja prelazio granicu on je radio e'sad ne mogu da garantujem da radi 24 casa ali je blisko pameti jer je to i radno vreme granicnog prelaza. Snabdevenost je solidna mada zavisi od toga sta covek trazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa tako sam i j mislila.Ako ljudi prelaze sve vreme, bilo bi logično da rade.Bar je tako bilo u neka "zlatna vrmena" ....daaaavno.A mene uglavnom interesuju parfemčići i dekorativna kozmetika.Hvala Draguljče!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@belluttak

Mislim da rade non stop ali nemoj previse da se nadas da ce naci nesto tamo. Sve cene su iste ili vise nego po supermarketima u Srbiji. Izbor robe je takodje jadan.

Ukratko zaobidji i sacuvaj sebi vreme i novac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evzoni je sjajan fri sop,sad zavisi naravno cemu se nadate.Ako mislite da sacuvate pare,onda definitivno ne ulazite!Ja licno obozavam da ukradem koji minut i provedem ga uz grcku muziku medju rafovima sa cokoladama u mirisnom oblaku odeljenja parfimerije...Jeftinija je nes kafa,neke cokolade i Metaxa...Provereno.

Srecan put,ili sto bi rekao slogan sa kesa:Good buys!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

#'belluttak' to ces sigurno da nadjes i to u velikim kolicinama. Moja Draga je tu provela dobrih pola sata birajuci parfem ali iskljucivo Coco Shanel. Citava jedna gondola samo te vrste. Onda mozes da predpostavis koliko je prostora samo za kozmetiku. A ona vazna stvar koju je zaboravila da kupi je Loreal mleko za ciscenje (vidis kakav sam strucnjak postao). Tako, ne brini ides na pravo mesto. Srecan put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evzoni je free shop manjeg tipa u odnosu na neke u drugim zemljama. Izbor robe je isto slabiji, mada za neke sitnice moze. Nije bas povoljan, sto sama pomisao na free shop podrazumeva, ali ajde, ako nesto zaboravis da kupis, moze. Inace, npr. Diorov puder je bio 35E, a kod nas je oko 3500 din, pa cisto kao poredjenje. Parfemi nisu nesto jeftiniji, u principu sve moze da se nadje i kod nas za te pare. A Max factor, Loreal i ta malo slabija kozmetika je dosta skuplja nego kod nas. Isplati se samo ona skuplja(Lancome, Clinic, Dior...). E jedino sto sam primetila da pica jesu jeftinija. Kartice primaju, a bankomat se ne secam da sam videla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

#'belluttak' to ces sigurno da nadjes i to u velikim kolicinama. Moja Draga je tu provela dobrih pola sata birajuci parfem ali iskljucivo Coco Shanel. Citava jedna gondola samo te vrste. Onda mozes da predpostavis koliko je prostora samo za kozmetiku. A ona vazna stvar koju je zaboravila da kupi je Loreal mleko za ciscenje (vidis kakav sam strucnjak postao). Tako, ne brini ides na pravo mesto. Srecan put.

Bogami, skroz si kompetentan! :) A i potrefio si - i ja tražim Shanel, mada ni druge opcije nisu isključene...Svakako ću svratiti.Imam odlično iskustvo sa free shopom na aerodromu u Hurgadi.Parfemi su bili baš povoljni, tako da sam napravila zalihu za celu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Free shop overen!!Radi non-stop i zadovoljna sam snabdevenošću.Nije nešto mnogo povoljnije nego kod nas, mada ima specijalnih ponuda.Obnovih zalihe do idućeg leta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da rade non stop ali nemoj previse da se nadas da ce naci nesto tamo. Sve cene su iste ili vise nego po supermarketima u Srbiji. Izbor robe je takodje jadan.

Ukratko zaobidji i sacuvaj sebi vreme i novac.

Moram da se složim, free shop sam ostavila za kupovinu poklončića (nes, maslinovo ulje, ouzo i ostale sitnice) i grdno se razočarala ;) kada sam videla da izbor (kafa) nije nikakav, a da je sve ostalo skuplje nego npr. u Kosmosu.

Da, i nema nikakvih sitnica sa grčkim motivima, npr. magneta za frižider i šoljica za kafu :rolleyes: a što ja volim da kupujem. :rolleyes:

Ali izbor kozmetike i parfema je dosta dobar.

Samo ako ne ulete putnici iz nekoliko baš pristiglih autobusa koji obično imaju max pola sata pa bezglavo jure po free shopu. :o

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putnici Argusovog autobusa su imali 10 minuta vremena... mozete li zamisliti taj haos i jurnjavu!!! Bilo je uzbudljivo posmatrati ih kako jurisaju na rafove, trpajuci u korpe SVE sto im stoji na putu..!

Ja licno ne preferiram tu vrstu kupovine .. but hey, that's me..

Secam se, po povratku u autobus, baka kaze cerki "e sad sam mu kupila za slatkisa za 100 EUR!"..

WTF ????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka