andreica

NEA RODA

573 poruke u ovoj temi

Vila Mariana je u prvom redu, na šetalištu....Plaža ispred same kuće nije dobra ali minut hoda levo ili desno ne bi trebalo da bude problem!

Imate kuću koja se zove " Traditional Home" ,takodje u prvom redu, na šetalištu. Zatim kuću " Meladron" ,takodje na šetalištu,prvi red........Vilu " Kopakabana" na šetalištu, prvi red, " Xserks" je u prvom redu.....Sve kuće imaju pogled na more i odlično se čuju talasići uveče i ujutru kada je mirno i bez ljudi! Što bi braća Crnogorci rekli, " Na pjenu od mora"!

Potražite na netu navedene kuće......Jedino što su navedene kuće skuplje od proseka!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srdjane hvala Vam na brzom odgovoru.  Pregledacu. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na pomoci (Mamaia, Srdjan i Sanjica... kao i ostalim forumasima...). Mozda se  i vidimo u julu u Nea Rodi... Pozdrav

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sunčano u Nea Rodi......danas!

Screenshot_2019-04-22-12-25-04_1.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepa Nea Roda..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@lemi

Ako želite smeštaj sa prelepim pogledom Mariana je pun pogodak, zbog velike terase! Ima je i na bookingu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaže koje su dobile plavu zastavicu za 2019 godinu kao najbolje u Aristotelskoj oblasti !

Screenshot_2019-05-15-10-04-02.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za g. Srdjana- ove godine u ponudi agencija  je vila Magda(koja je ove godine renovirana) pa da li znate gde se ona tačno nalazi (da li je tu prometno,bučno..)?
Početkom Avgusta smo namerni doći.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani Saša, pokušao sam na google da pronadjem vilu Magda ali ne postoji nigde ucrtana lokacija! Iz sećanja, ima više sličnih kuća ,tj. (ukrasna kapija),  pa ne mogu tačno da se setim lokacije! Po opisu agencije trebalo bi da je u centru Nea Rode, što je odlična lokacija! E sad, u Nea Rodi je sve nadohvat ruke jer je malo mesto i ništa nije daleko! S kraja na kraj ne treba ni 10 minuta lagane šetnje! Što se tiče buke, u Nea Rodi nema buke! Posle 22h selo se gasi i postaje mirno! Bukvalno, ne postoji ulica gde je bučno! Možda ,baš, ima buke blizu nekog bich bara ! Ali oni su uz more! Magda, kako piše, je u centru, 250m od mora, i ne bi tebalo da bude buke! Ne mogu da se setim ,verovatno i zato jer je i spolja renovirana a na fotografijama se ne vidi ništa pored vile na osnovu čega bih prepoznao lokaciju! A ,do sada, koliko godina boravim u Nea Rodi, nisam nikada čuo za vilu Magda! Ako saznam baš tačnu lokaciju, napisaću vam! Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno Srdjane na interesovanju i ekspeditivnom odgovoru. Do polaska valjda otkrijemo lokaciju iste..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas oblačno, sa povremenom kišom u Nea Rodi! Ali, ako je verovati dugoročnoj vremenskoj prognozi sa sajta " Acuweather",  od petka 7 juna pa do kraja juna i ceo jul, prognozirane temperature su od 28 do 32 stepena, bez kišnih dana za ceo period! Daj Bože da se prognoza obistini! 

Fotografija od danas, 5 jun '19 god.

Screenshot_2019-06-05-12-57-33_1.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gos. Srđane, ja sam rešio ove godine da dođem 2 noći u Nea Rodu(14 i 15. juni) u izviđanje za iduću godinu. Mi smo se već dopisivali i od plana za prošlu godinu sam odustao posle one debate,pa kad ste Vi odustali (a smatram da ste naj bolje obavešteni), odustao sam i ja. Neću blizu šetališta, jer prema forumu ima buke a posle ponoći su česti gosti motoraši. Zato sam se odlučio za  Anna apartmane,(prostrani su i imaju odvojenu kuhinju) ali pošto nema Viber idem na  neviđeno. Ako bude slobodno ok ali ako nema smeštaj, vaša preporuka, gde da potražim studio za sebe i suprugu i jeli ima tog datuma gužve. Vidim da je na plaži Legend, koju ste toliko hvalili, izgrađen neki objekat, na žalost!  Nadam se da će se ipak pronaći koja školjkica. Hvala unapred!

52712835_10212769556785045_6219830230563946496_n.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gos. Srđane, ja sam rešio ove godine da dođem 2 noći u Nea Rodu(14 i 15. juni) u izviđanje za iduću godinu. Mi smo se već dopisivali i od plana za prošlu godinu sam odustao posle one debate,pa kad ste Vi odustali (a smatram da ste naj bolje obavešteni), odustao sam i ja. Neću blizu šetališta, jer prema forumu ima buke a posle ponoći su česti gosti motoraši. Zato sam se odlučio za  Anna apartmane,(prostrani su i imaju odvojenu kuhinju) ali pošto nema Viber idem na  neviđeno. Ako bude slobodno ok ali ako nema smeštaj, vaša preporuka, gde da potražim studio za sebe i suprugu i jeli ima tog datuma gužve. Vidim da je na plaži Legend, koju ste toliko hvalili, izgrađen neki objekat, na žalost!  Nadam se da će se ipak pronaći koja školjkica. Hvala unapred!

52712835_10212769556785045_6219830230563946496_n.jpg

Izmenjeno (ZivANA)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ne pišem ponovo, odgovorio sam vam u privatnoj poruci......

A što se tiče objekta na plaži Legend, pogledao sam youtube video, i mogu vam reći da je taj zidani objekat tu odavno! To su privatni  apartmani ispred kojih je bazen. Nalazi se tik iza beach bara. Ne znam ko ih izdaje i da li se uopšte izdaju......doduše nisam ni video da neko boravi u njima! Na Legend plažu dolaze ,uglavnom, naši iz Jerisosa i okolnih mesta i Grci! Tako da nema brige, Legend je ista i prelepa plaža i dalje.....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Današnja informacija iz Nea Rode.........Vreme prelepo, voda odlična za kupanje! 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka