andreica

NEA RODA

573 poruke u ovoj temi

Sa deckom putujem uskoro na treci prst halkidikija kolima, tacnije u mesto Nea Roda. Da li je neko bio tamo i kako je, plaze? i da koje su najlepse plaze tamo? Idemo preko Unis Tursa, u vilu XERXSIS, da li neko zna kakva je ? i Sta treba obichi, a s`obzirom da idemo kolima nece biti problem da obidjemo dosta toga? nadam se da je put kolima do grcke ok i da se necemo izgubiti kada se budemo iskljucivali za Ring Road?

Kojim danima prodavnice u Solunu rade krace i duze?

I ako se neko skoro vratio kakve su cene ove godine?

Hvala unapred :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

delimično ću da ti odgovorim, što se tiče puta, samo pratite putokaze i nećete zalutati, lako je, što se tiče šopinga u Solunu, zapravo radnog vremena treba da znaš da ponedeljkom, sredom i subotom rade od 09h do 14.30h , a drugim danima rade dvokratno, tako da se najviše isplati ići sredom ili subotom, naletela sam na po neku radnju koja je duže radila, ali moram priznati da je to stvarno retkost, čak se sve nisu otvarale u 09h iako im je bilo istaknuto radno vreme, najbolje radnje su u ulici TSIMISKI, tu su Zara, Mango, Berto Luči, Max&Spenser, timberland itd itd.. i svuda su sad sniženja, u ulici EGNATIA je jeftinije , ali je garderoba blago rečeno katastrofalna, jeftina jeste, ali veruj kod nas je i najjeftinija bolja od iste po radnjama u Egnatii...kafići rade stalno, ali što ste bliže obali to vam je paprenija cena, od malog piva koje košta 4.5 eura, espresa kratkog 3 eura, đus 3.5 eura...Nadam se da sam ti bar malo pomogla...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moguce da nista sveze od informacija iz Nea Rode?Ljudi javite se,veoma me zanima ovo mesto,sve u vezi s njim,vredi li sta letovati u njemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene isto interesuju neki svezi podaci iz Nea Rode i konkretno ako neko zna nesto o hotelu HADALIS!!!!!!!!!!!!!!! :lud::D

Unapred hvala!!!!!!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je ovih 38 evra cena po osobi samo za smestaj?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Plaža je dugačka sa krupnim peskom ( granulacija peska nešto sitnija od zrna pirinča, ne lepi se za telo ).Mesto je malo sa malom ribarskom lukom, voda je čista.Pozicija je dobra jer ako duva vetar sa mora, može se preći par kilometara i doći na drugu stranu Atosa u Tripiti ili produžiti do Uranopolija ( najlakše da pogledate na g-maps). Ovo je bitno jer su obično veći talasi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

molim Vas za pomoc. Nasla sam povoljno preko Mitos-a ove

Nea Roda, Athos Deluxe Villas

apartmane ( od min. 60m2) za sezonu 2013g. pa bih htela da pitam da li je blizu neka prodavnica, da li je to u gradu, kakva je plaza. Isla bih porodicno. hvala,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da 300 evra dnevno previse za Nea Rodu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, ja sam napravila previd, nisam videla da je dnevno, mislila sam da je za 10 dana. P da je i po osobi za 10 dana mnogo je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi Nea Roda bila interesantna za tinejdzera 16 godina? Da li ima velikih marketa, gde je najbolji giros, ima li neka picerija? Isle bi tri porodice sa decom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ne bi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo ove godine u Nea Rodu, pa me interesuje da li ima nekog sa "svezijim" informacijama i utiscima da ih podeli sa mnom? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lepa plaza, lepo selo i dosta vetra krajem avgusta. Lepe plaze u okolini i to je to. Put preko metarmofozija je mnogo bolji nego preko Stavrosa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na konciznim informacijama, ali ja sam više tip za one malo opširnije... :D Pa, ako bi moglo po koji opis mesta, da li ima neko šetalište, po koju radnjicu, restoran, možda nešto za decu...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam tamo svratila na 10 minuta..slikali se i otisli.verovatno je lepo za potpunu "zen" fazu.

post-36354-0-20719500-1360355967_thumb.j

post-36354-0-21686400-1360355991_thumb.j

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka