andreica

NEA RODA

573 poruke u ovoj temi

Danas (subota),  ponovo promašena prognoza! Sunčano i toplo sa pretoplim morem, od jutros......

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel i dalje ima onih kučića po ulicama? Mislim da ih tu ima ko nigde u Grckoj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne da ih ima........preterano! Najstrašnije je što su ogromni i kreću se u čoporima! Čudi me da niko neće da ih skloni sa ulica! Nije prijatno kada ih sretneš po mraku........Sinoć sam imao tu čast! Upalila je stara fora, sagnem se , kao uzimam kamen, razbežaše se! Kažu svi da su miroljubivi ali ne bih se ja igrao sa njima.......

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajte ljudi, kako mozete pasa da se bojite u Grckoj?:D 

Ja sam tamo upoznala i hranila najbolje pse ikada (ne racunajuci mog :srce:)

Ako kazu da su miroljubivi, onda verovatno i jesu. Nama se uvek prikaci neki iz copora i to mi je uvek drago! 

Skoro je devojcica od 2-3 godine mazila ogromnog psa, napustenig, na Kosutnjaku, bila je sa bakom i dedom i meni je to super, a ne da joj uvlace strah.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Nema na čemu hvala........

Od jutros pogodili.........lije kiša i zahladnelo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li ima pijace u Nea Rodi i kojim danom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Nema.......Ima u Jerisosu utorkom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, Srdjane gl...a kada je u Uranopolisu?

P.s. Stizem u utorak popodne, tako da mi ne odgovara Jerisos...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Uranopolis ne znam! 

Danas lepo vreme! Malo oblaka, više sunca......More čisto i pretoplo! Može se reći , vruće!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drugari! Planiram sa suprugom odmor u Nea Rodi od 18.08.2019.Nemamo rezervisam smestaj,pa ako neko moze da pomogne sa savetom,ili da nam proveri raspolozivost smestaja na licu mesta,bili bi zahvalni.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa toliko se pise o smestaju prethodih nekoliko stranica, samo se vratite unazad...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje misljene za prvi dan. Mesto je manje, mirno, more je cisto, plaze su ok, ima u okolini od 1 do 4 km plaza koje su medju najboljima u Grckoj, komitsa i legend beach. Snabdeveno je svim osnovnim potrepstinama. Ko hoce vise u blizini je jerisos gde ima lidl i jos jedan veliki market. Mesto mi se cini za odmor pravi izbor. Smestaj lazaridis, cisto, korektno, sve kako je navedeno u agenciji, pogled puca na more, na brdascu se nalazi, ima mali povetarac koji donosi osvezenje, ne gori nebo zemlja...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče ceo dan padala kiša i duvao vetar.......Tako da sam dan i po ranije od planiranog krenuo nazad! Kako sam prilazio Solunu, sve jača kiša.......Ajde što je kiša ali hladno kad dune vetar!

Sve u svemu, bilo je lepo a najlepše je to što je more bilo najtoplije od kada idem u Grčku! Neverovatno....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kako da odemo na Amuljani a da nije preko agencije,nemamo kola,mozda busom od Jerisosa do Tripitija ili?Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka