andreica

NEA RODA

573 poruke u ovoj temi

Cene u Grčkoj su bukvalno poterali turiste iz Srbije da idu u maju/junu ili septembru...ne cudi me sto je sada prazno...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaboravih......Pored smeštaja, poskupeo i giros! Sada je 2.80 evra!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa skuplji giros tamo nego na Mikonosu. A kvalitet 0...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se secam giros je bio skroz korektan u onom lokalu ispod vile Anna beach pre 2 godine...

Srdjane, jos jednom hvala na informacijama....

P.S.

Sta mi preporucujes za pocetak septembra, da jurim preko agencije ili direktno tu da trazim smestaj, mada mi je malo zeznuto jer ce bebac tada imati nepunih 11 meseci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Dobar dan posetiocima foruma .  Da li ima apoteka  , ordinacija u mestu Nea Roda ? Interesuje me i odlazak na Amuljani ustvari da li tamo kada se stigne trajektom postoji neki lokalni prevoz do plaža ili se ide pešaka ? Po prvi put odlazimo u ovo mesto :) pa da znam . Srdačan pozdrav svima i hvala na odgovoru  :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O dolasku na Amuljani ja sam pisao pre nekoliko stranica. Samo procitajte...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koliko se secam giros je bio skroz korektan u onom lokalu ispod vile Anna beach pre 2 godine...

Srdjane, jos jednom hvala na informacijama....

P.S.

Sta mi preporucujes za pocetak septembra, da jurim preko agencije ili direktno tu da trazim smestaj, mada mi je malo zeznuto jer ce bebac tada imati nepunih 11 meseci...

Preporučujem ti da dodješ pa da direktno potražiš! Nema ovde gužve ni u julu i avgustu a kamoli u septembru! Možeš i preko interneta ,direktno, da rezervišeš za septembar. Ja giros isključivo kupujem godinama kod Nikosa i zadovoljan sam! Doduše, svake godine mu donesem flašu  nekog  pića iz Srbije pa ga malo " potkupim" da bude bolji i izdašniji giros! 

 

 Dobar dan posetiocima foruma .  Da li ima apoteka  , ordinacija u mestu Nea Roda ? Interesuje me i odlazak na Amuljani ustvari da li tamo kada se stigne trajektom postoji neki lokalni prevoz do plaža ili se ide pešaka ? Po prvi put odlazimo u ovo mesto :) pa da znam . Srdačan pozdrav svima i hvala na odgovoru  :)

U Nea Rodi ima jedna apoteka i ima lekar ( mislim da je državni)  ali ne znam radno vreme! Blizu je Jerisos ako baš zapne! Što se tiče odlaska na Amuljani, ima prevoz kada se sidje sa trajekta. Nisam koristio ali mislim da je 3 evra po osobi do Alikes plaže!

Evo i par fotografija od danas! I dalje je lepo vreme, danas 36°c, i voda pretopla i prečista! 

IMG-631a1c1871f10f83f6b5eba4186f4d27-V.jpg

IMG-0c12b05f883af92c653fc8d2e9af758d-V.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veliko hvala za informacije i iskreno se nadam da ćemo i mi naredne nedelje ovako divan prizor imati za slikanje. Pozdrav :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Gužva" na šetalištu u Nea Rodi........oko 22h!

IMG-68f0e39eeb93aaa17bb255cd2dce851d-V.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Informacija za sve one koji su me pitali za lokaciju Vile Magda........Na internetu ne postoji lokacija vile! Ustvari ima na bookingu ali nije tačna! I ja je jedva pronadjoh!

Lokacija je solidna.....Nalazi se u ulici gde je ona lokalna pekara čija je vlasnica ona neprijatna,seda,baba koja uvek natuca nešto na nemačkom jeziku! Tačnije, u produžetku te ulice, ka centru,  odmah uz (graniči se sa njim sa zadnje strane) supermarket koji se nalazi na uglu te ulice i ulice koja vodi ka magistrali! Do šetališta ima 2-3 minuta......i ravno je! Upitah jednog dečka iz Beograda, koji je sedeo na terasi, kakva je kuća? Reče mi da su prezadovoljni i da su je i oni jedva pronašli! Lepa je i spolja! Meni se,lično, ne svidja jer je prizemna kuća! Toliko......upravo sada počinje kiša i grmljavina! Ali, večeras oko 20.30 h je voda bila pretopla i mirna ,da su se mnogi banjali do samog mraka! Videćemo kako će biti sutra!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče nevremena, Nea Rodu je zaobišlo! Sinoć je bilo jakog vetra ali vrlo kratko! Nekih 10-tak minuta! Celu noć je padala kiša, munje, grmljavina! Nije bilo struje do jutros! U Rodi nema nikakve štete! Malo se zaprljalo more! Od jutros je oblačno ali toplo, uz malo sunca. Voda je i dalje  topla! Znači, samo struje da odnesu nanetu prljavštinu i kreće kupanje!

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Srdjana- Da li je smeštaj Magda  pored pekare crvenom čiodom obeleženom na slici? Hvala još jednom.

Screenshot_20190711-220216.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije pored te pekare! 

Iskoristiću tvoju skicu mape i obeležiću zelenom tačkom tačnu lokaciju vile Magda! Graniči se sa supermarketom sa zadnje strane.

Screenshot_2019-07-11-22-18-41_1_1.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajno. Hvala na pomoći.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I danas su promašili prognozu......Sinoć najavljena kiša sa grmljavinom! A danas ceo dan sunčan, voda topla......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka