kemmik

PRICE ZA MALU DECU ili 2+2=7

116 poruka u ovoj temi

Stvarno ste me nasmejali, mada mislim da je ruzno podsmevati se ljudima! Dosli su moji iz susednih soba da vide cemu se tako grohotom smejem! I mada mi teta nije daleko po godinama, stvarno sam se zamislila-zar nema mladjeg kadra za taj posao?! Doduse, ja vec godinama , zbog straha, ne letim, ali sada pomalo razmisljam o tome da je moj strah sasvim opravdan! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeste ruzno i to je tacno........ali da te u avionu usluzuje,,klub penzionerki,,pa to je......leteca gerijatrija.

nazalost ,ali to je cinjenica.

Izmenjeno (sansajn)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeste ruzno i to je tacno........ali da te u avionu usluzuje,,klub penzionerki,,pa to je......leteca gerijatrija.

nazalost ,ali to je cinjenica.

Izgleda ce ukinu JAT.......................

Ne mogu da uvedu lokalnu taksu za finansiranje sminki za stujardese. Ipak je to kolicina a narod nece da placa....... a i mora skuplja sminka jeftinija ne pokriva dovoljno..................

Ko nije leteo JAT-om nek pozuri to je kao da niste videli Kubu dok je Kastro ziv, jednom se to vidi i vishe nikada.........

Izmenjeno (kemmik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko nije leteo JAT-om nek pozuri to je kao da niste videli Kubu dok je Kastro ziv, jednom se to vidi i vishe nikada.........

e ali to sa kastrom,pa to je najveci mit o kubi.to sam cuo svaki, ali bas svaki put kad se prica o kubi!!!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e ali to sa kastrom,pa to je najveci mit o kubi.to sam cuo svaki, ali bas svaki put kad se prica o kubi!!!!!

ne znam nisam bijo i ja sam to tcuo pa prenosim............. a verovatno se odnosi na ukidanje embarga od amera pa upliv stranaca i njihovog kapitala u smislu dosta ste vozili stare automobile evo vam novi i sl........ko i svaku zemlju koju su kolonizovali............... pa ubace fabrike sa prljavom tehnologijom pa izruche nuklearni otpad...............

Izmenjeno (kemmik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ipak, veći problem od toga kako vratiti novac je – kako vratiti putnike. U rukovodstvu kompanije ističu da Jat muku muči sa punjenjem aviona. Tako je, primera radi, avion za Štutgart konstantno poluprazan, a sve veća nevolja za srpskog avio-prevoznika je i gubitak crnogorskog tržišta, budući da Montenegro erlajns od 20. septembra uvodi letove iz Beograda, preko Podgorice, do Frankfurta, Rima, Pariza, Londona, Diseldorfa, Ciriha i Beča, po ceni od 180 evra sa sve taksama.

e to ce stvarno biti problem, jel mene nece da vrate posebno ne od nove godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo uporedite kvalitet aviona JATa i MAa i sve ce biti jasno...

Doduse, ja sam imao prilike da letim novim Embraerom iz Tivta, a dva takva znacajno umanjuju starost flote (Fokkeri su stari oko 19godina, prosecna starost JATovog aviona je 21 god, od cega Boeing preko 22).

A tek koliko je sjuardesi (JAT) bilo glupo da objasnjava one sigurnosne procedure, cak se smejala tokom prezentacije... Mada ni CG nisu mnogo bolje, gde na pitanje putnika (koje nije razumela), odgovara sa "Sta?" :D

Nisam od onih kojima smeta sve sto je nase, naprotiv, ali pod izgovorom patriotizma neko treba da nas jase?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.politika....gubitak.lt.html

i onda je mrmot zamotao cokoladu..................... ili kako mali perica zamislja funkcionisanje jedne firme........ Glavni je problem samo gde naci tih 1,5 milion koji ce hteti da lete sa jatom po ceni od prosecnih 100 evra....... kad mozemo do osjieka ili budapesta i hvatati low cost.........

Ja imam ideju da recimo nadjem 1,5 miliona ljudi i da mi svako pozajmi po 10 dinara na 2 godine i ja cu da mu vratim 14 dinara a meni ce da ostane 5 dinara od svakoga tako da ja za 2 godine imam +_ 100 000 evra u dzepu.......

Eto tako razmisljaju nashi top manageri................... a pretpostavljam i ministri..........

Izmenjeno (kemmik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.politika.rs/rubrike/tema-dana/Jat-leti-u-stechaj.sr.html

i tako ja sam na ovo vec ukazivao odavno ali eto moralo da se opere josh para sve ove godine

Једини путник у бизнис класи послужен је само – обичном водом. А кад се због тога није наљутио, љубазна стјуардеса понудила му је ланч пакет намењен посади. На питање путника шта се служи у економској класи, стјуардеса је извадила запакован колач на чијој фолији је писало „мафин са чоколадом”, а преко је био прелепљен печатиран папир на коме је писало „мафин са јабуком”.

Вода је постала једино „послужење” у авионима „Јата”, а однедавно за четири тоалета, боинг 737 „задужује се” са две ролне тоалет папира. Пре неки дан путници у Скопљу одбили су да их „Јат” превезе до Београда јер је температура у кабини била у минусу. Доказ да „Јат” напуштају путници јесте и податак да је АТР за Љубљану једног дана прошле недеље имао само – седам путника.

ostalo procitajte sami

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da bi najbolje rešenje bilo kada bi vlada mogla da JAT nekome uvali tako što bi mu ga poklonila ili možda čak i platila da ga neko preuzme. JAT je jedna rupčaga bez dna, koja samo isisava novac iz budžeta i čiji smo mi taoci do skoro bili. Sva sreća, pa zbog Evrope Srbija mora da primenjuje sporazum o otvorenom nebu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja se secam 1995 decembra sam isao avionom od Bg-a do Tivta. Pun avion, cak su pokusali da me prevare sa varijantom nevazece karte, pa sam onda digo frku na aerodromu i da se ne raplinjavam, uglavnom na letu su sluzili bombone i to iz ruke!!!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka