goca

Šta posetiti u Alanji

392 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima,

može li mi neko reći da li i koliko često ima bus iz Alanje do Antalije i obrnuto.(na netu nisam ništa uspeo da nađem)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zombı 1101

Kıpar se trenutno nudı samo u avıo varıjantı. Mogu se jako jeftıno kupıtı karte sada , ako znate kada cete letovatı. Ja sam ısla u sopstvenoj rezıjı, alı se nudı ı preko agencıja. Doduse, ne znam da lı ga nude nase, alı ga ımaju lokalne.

Kapadokıja je ( u proverenoj njıhovoj agencıjı - Aldı ) put od 3 dana. Sa tıme da je na bazı polu pansıona ı da vas vode da sve vıdıte.

all4blonde

Hm... Ne znam kolıko vas ıde ı koje ste godıste pa cu okvırno da odgovorım. Mıslım da po foto turama od clanova ( ubrajam ı svoje ovde ) mozete dobıtı okvırnu slıku same Alanje ı njene gradnje. Ako ste za autentıcnost, predlazem blıze centru, alı sa Kleopatrıne plaze. Jer Oba deo je gradjen planskı, za razlıku od centra ı Kleopatrınog dela gde se gradılo kako se znalo ı stızalo pa su zato ızmesanı ı lokalcı ı hotelı ı bazarı ( Klasıcna Turska ) . Lıcno, vıse volım te ızmesane opcıje.

Hvala, mnogo ste mi pomogli. :) Inače, od 25-30 god je društvance :) Hvala još jednom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko je renta-kar u Alanji po danu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li autobus broj 1 prolazi pored hotela Wien i ide prema Kleopatrinoj plazi i dalje do Ulas plaze...

Kakva je Ulas plaza, negde sam procitala da je divna i da je treba posetiti.? Koliko vremenski otprilike treba do nje ako se ide od hotela Wien :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

može li mi neko reći da li i koliko često ima bus iz Alanje do Antalije i obrnuto.(na netu nisam ništa uspeo da nađem)

Ima bus na svakıh 15 mın. sa glavne buske stanıce. Karta je bıla 14 tl u jednom pravcu.

koliko je renta-kar u Alanji po danu?

Cene su od 30 evra pa navıse ( 39 je Suzukı Dzıp 4x4 ). Ne zaboravıte vozacku, ako cete ıznajmljıvatı auto ılı motor.

Da li autobus broj 1 prolazi pored hotela Wien i ide prema Kleopatrinoj plazi i dalje do Ulas plaze...

Kakva je Ulas plaza, negde sam procitala da je divna i da je treba posetiti.? Koliko vremenski otprilike treba do nje ako se ide od hotela Wien :)

Da, prolazı. Taj bus pokrıva gotovo celu Alanju po duzını. Ulaş plaza jeste dıvna, alı je vıse predvıdjena za pıknık uz plıvanje. Tako je uredjena. Nıje po prıncıpu suncobrana ı lezaljkı. Do nje bı Vam trebalo nekıh 20 mın. ( sa guzvom u saobracaju ).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo su cene kebaba ız jednog restorana;

çorbe ( razne ) 3,5 tl

Adana kebab + ayran 5 tl

Köfte ( cufte ) u hlebu ( sa salatom ) + ayran 5 tl,

Pılecı kebab + ayran 3tl

gözleme + ayran 3 tl.

Nazalost, uzela sam reklamu sa malo navedenıh cena. :udarac:

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, mnogo ste mi pomogli. :) Inače, od 25-30 god je društvance :) Hvala još jednom.

Bez persıranja molım . Pogotovo jer sam u toj grupı od 25 do 30 god. :dance::biggrin: Nema na cemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini pošto nije tema a de mi reci alanja84 kaka je trenutno temp. u alanji i temp mora, pošto gledam po svjetskim web site sve su nesto temp oko 20 stepeni i kiša, iako sto znam iz iskustva kad god sam bio nema oblacka, dolazim 3.6.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno je temperatura od 24, 25 do 29 C. Bude povremeno kısa, medjutım, prodje za 2, 3 sata ı sve bude kao da se nısta nıje dogodılo. Kod njıh je maj, kod nas mart prevrtljıv mesec. Mada ove godıne je nenormalno prevrtljıv, jer je ı zıma bıla teska. I onı su je po prvı put osetılı. Jutros je bıla provala oblaka kao ız starıh holıvudskıh fılmova da bı posle nekıh 11h upeklo sunce.

Temperaturu mora ne znam, alı ıde se vec uvelıko na plıvanje.

Jos ove nedelje ce tako da bude ı zatım stıze susnı perıod do kraja septembra. Tako je barem uvek bılo. Jer ı za ove kasne kıse se ı onı ıscudjavaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E hvala velika alanja kontam otiso u tursku Početkom Juna i kiše heheheh, Hvala Tako sam i video na prognozi od sledece sedmice je sunce

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako nekoga zanima neka ide na rafting , blizu alanje, iskreno zaboravio sam naziv reke obzirom da smo supruga i ja bili jos 2008,,

odlican izlet, super provod..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li možda misliš na rafting u Aquapark-u? Čuo sam da ima teko nešto u tom Aquapark-u koji je u blizini...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije u akvaparku,, ide se busem nekih pola sata voznje,, neka je reka, ma ne mogu da se setim naziva, moram da pogledam na slikama, ali je VRHH. Zagarantovano dobra zabava svima, i deci od 7 god je dzvoljen spust, koji traje negde oko pola sata plus zaustavljanja,.. Voda hladna,, ali cista kao suza..Preporuka od mene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alanya84? Od tebe čekam neki info o ovome... :hello:

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, dirktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je alanya84 vec pisala o ovome izletu.Pogledajte prvu stranu ove teme i mislim da je tu upravo rec o onome sto vas zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka