goca

Šta posetiti u Alanji

392 poruke u ovoj temi

@JaSamBwe

Mislim da noćno kupanje nije dozvoljeno, nisam 100% siguran, a što se tiče suncobrana možete svoje ležaljke i suncobrane da nosite, nije problem!

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да, тачно. Сунцобрани и лежаљке могу слободно јер има доста простора, широка је плажа. Ноћно купање није забрањено, али пошто плаже обилази обезбеђење од хотела некога ће бити да баци повремено поглед на вас због његовог посла, а и због вас да сте добро. Неће вам ништа рећи, ако не правите сцене и не разбацујете ђубре око себе. Понесите са собом све што будете јели и пили јер ће вас за то опоменути, а постоји могућност и да вас казне због тога.

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvalaa Lazar_0121 , hvala Alanya84 na brzom odgovoru :smajl: posebno me raduje nocno kupanje ...jer kad se nocu zagine-rano se ne ustaje ;) i da ,nema problema sto se razbacivanja djubreta tice nismo neki prasici :hvala:

Pitala bih jos samo nesto...znate li okvirno cenu izleta gde se ide u Side i na jos 2 mesta??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не могу да се сетим тренутно, чак ни оквирно. Јавићу ти за нешто више од недељу дана кад стигнем видим понуде.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@alanya84

Mada smo kontaktirali preko PP, samo da te podsetim da dodaš i informaciju o izletu za Kapadokiju. Ako već prave za Pamukkale, ne vidim niti jedan razlog zašto to ne bi radili i za Kapadokiju koja je 311 km. udaljena vazdušnim putem, znači, nekih 5-6 sati vožnje. Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Alanya84...I ako saznas nesto vise o izletu na Kipar brodom,pisi nam ... :D :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@alanya84

Mada smo kontaktirali preko PP, samo da te podsetim da dodaš i informaciju o izletu za Kapadokiju. Ako već prave za Pamukkale, ne vidim niti jedan razlog zašto to ne bi radili i za Kapadokiju koja je 311 km. udaljena vazdušnim putem, znači, nekih 5-6 sati vožnje. Unapred hvala.

Mnogo se kruži od Alanje do Kapadokije. Prema viamichelinu može da se ide preko Konje i to je 611 km, a procenjeno vreme putovanja je 9,30 h. Drugi put je preko Adane, 614 km i skoro 10 h putovanja. Verovatno se može nešto brže stići, pošto sam ja čini mi se od Antalije putovao možda nekih 8 sati, koliko me sećanje služi, a mislim da je Alanja nešto bliže Kapadokiji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala @baki70.

U tom slučaju, ako i postoje takvi izleti, verovatno ih prave sa noćenjem. Mada, skinuti dva dana kupanja... No, videću na listu mesta pošto je aranžman već uplaćen. A možda i Alanja84 javi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Јављам, само да сазнам. :) Јер заиста, сем оних информација што сам гледала на табли од агенције док сам чекала бус не знам више о реализацији тог излета.

Кипар бродом почиње у јуну, али више информације ћу моћи да дам тек кад стигнем.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хтедох само да дам " знаке живота " што би рекла моја другарица.

Стигох у Алању, међутим, још нисам добила нет у стану па се не могу редовно јављати. Ових дана, таман док чекам нет ћу обићи ресторане и покупити ценовнике да бих могла да пренесем цене јела и неке од ствари што сам рекла да ћу погледати попут цена излета.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@alanya84

Samo polako, natenane. Nigde ne žurimo.

Izmenjeno (bogalinacsrk@gmail.com)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taman kad sam imao par pitanja o Alanji nadjem ih na poslednjoj strani! A to je bilo oko rent-a-car i Kapadokya... A zanima me i cena i jos malo vise informacija oko tog izleta na Kipar (to bi bilo "2 muve jednim udarcem" :uraaaa: ).

Inace svaka cast na temi i informacijama Alanya84! Drago mi je sto ima takvih ljudi na putovanja.info sa "inside" informacijama. Ko hoce na Alanyu ima tebe, ko hoce na Tasos ima Anu Nikolic (iliti Nikanu) koja ne samo da zivi na Tasosu vec je i udata za mestanina tako da bolje informacije ne mozes dobiti! Ona je cak i otvorila turisticku agenciju. Da li si mozda i ti o tome razmisljala? Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Pitanje za alanya84. Vidim da si tata-mata što se tiče Alanje. Molim te mi pomozi.

Moj problem je sledeći. Ne poznajem Tursku ni malo, s toga sam tek sada počela sa potragom na ovom forumu. Do sada smo sa društvom letovali u Grčkoj na raznim ostrvima! Obožavamo Grčku, ai ove godine smo se odlučili da možda pokušamo Tursku i to Alanju. Molim te da mi pomogneš, gde da idemo što se tiče smeštaja?

Ježim se one varijante koju vidim na slikama kad ukucam Tursku: Samo hotel do hotela i plaža! Nigde grada, nigde nikakve autentike! Samo blokovi betona i po koja palmica. Koliko sam ja skontala, bitno je da tražimo hotel koji je što bliže centru, jel tako?

Što se tiče toga šta vredi pogledati, sve sam pročitala što si napilala, to kontam.

Unapred se zahvaljujem!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zombı 1101

Kıpar se trenutno nudı samo u avıo varıjantı. Mogu se jako jeftıno kupıtı karte sada , ako znate kada cete letovatı. Ja sam ısla u sopstvenoj rezıjı, alı se nudı ı preko agencıja. Doduse, ne znam da lı ga nude nase, alı ga ımaju lokalne.

Kapadokıja je ( u proverenoj njıhovoj agencıjı - Aldı ) put od 3 dana. Sa tıme da je na bazı polu pansıona ı da vas vode da sve vıdıte.

all4blonde

Hm... Ne znam kolıko vas ıde ı koje ste godıste pa cu okvırno da odgovorım. Mıslım da po foto turama od clanova ( ubrajam ı svoje ovde ) mozete dobıtı okvırnu slıku same Alanje ı njene gradnje. Ako ste za autentıcnost, predlazem blıze centru, alı sa Kleopatrıne plaze. Jer Oba deo je gradjen planskı, za razlıku od centra ı Kleopatrınog dela gde se gradılo kako se znalo ı stızalo pa su zato ızmesanı ı lokalcı ı hotelı ı bazarı ( Klasıcna Turska ) . Lıcno, vıse volım te ızmesane opcıje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JaSamBwe

Raspıtacu se za cenu ızleta, jer od 1. maja je zvanıcno otvorena sezona, turıstı su preplavılı grad pa su se ı cene ızbacıle na vıdelo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka