vekim

Brzeće, smeštaj, prevoz do Kopaonika

52 poruke u ovoj temi

Ide se u hotel Kopaonik,Brzece.Da li je neko od vas bio tamo i kakvi su utisci?

moj rodjak ima tamo tajmsering,

ja sam bila 2-3X i mogu da napravim ovakvu facu :mellow2:

svaka soba ima mini kuhinju, kupatilo, TV

verovatno ce ih biti cetvoro u sobi, posto su dva kauca na razvlacenje u sobama.

hotel ima restoran, skromni dnevni boravak i diskoteku.

evo sta mu fali:

1. relativno los smestaj, namestaj koji uvek deluje nekako staro i nakon renoviranja (posebno cebad i kreveti),

2. sobarice koje jrelativno lose rade svoj posao, redovno sam ih vidjala kako sede u nekom cosku u hodniku na podu i piju kafu.

ja sam poslednji put bila pre nekoliko godina... iskreno se nadam da se nesto promenilo na bolje...

u nekim periodima je bilo bas uzas...

inace, spolja korektno izgleda.

kad krenete ulicom desno od hotela posle lagane setnje videcete spomenik, tu je poslednjih 10ak god v. baza i odatle vojska ne pusta da se ide dalje, kazu nije bezbedno zbog Kosova.

inace kraj je dosta izgradjen, ima puno hotela, apartmana, preko puta ovog hotela je hotel Junior, dosta veci hotel, mada je i on u fazi propadanja (na zalost), koriste ga najvise za skolske ekskurzije... :not_i:

Izmenjeno (srcetova_srcetina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukoliko je neko zainteresovan za Apartmane Kopaonik u Brzecu, mogu da ponudim jedan u periodu od 10.02.2013 do 17.02.2013. za 2-4 osobe po ceni od 110 EUR za 7 nocenja. Uz to imate popust na pansionske obroke od 20%. Dorucak 330 rsd, rucak 550 rsd, vecera 440 rsd, na ove cene dodajete popust 20%. Vazi samo za period od 10.02 do 17.02.2013.

Mozete mi poslati poruku preko putovanja.info.

Pozzzz

Dobro je sto se niko nije javio na oglas. Hotel stvarno nezasluzuje ni 1*. Namestaj star, za spavanje skoro nemoguce jer spavate samo na platnu posto federa nema. TV sa 4 kanala, RTS1, B92, PINK i Ultra. Cistacice samo donesu na vrata nove peskire i to je to. Nema brisanja, pranja, menjanja posteljine, cak nema ni sapuna i tolet papira. Uzeli smo drugi dan dorucak i rucak. Zalosno, dorucak ajd i da ne zameram ali za rucak plitak tanjir pasulja i tri, ponavljam tri lista cvekle, sto je malo, malo je. Cak nisu ponudili do jos malo dospu. Ajde za mene i nije problem ali mi je zao one dece iz vrtica sto su boravili u apartmanima nedelju dana, bolje da i neznam sta su dobijali za hranu.

Brzo smo se snasli i uzeli smo polupansion u restorani Koliba, blizu hotela, gde je hrana mnogo bolja i jeftinija nego u hotelu.

Staza za skijanje iza hotela Junior je ok, za pocetnike odlicna i jos bolja u nocnom terminu kad nema puno skijasa.

Jedan dan smo otisli do hotela Konaci i put je totalno bio zavejan, sva sreca pa su neki vojni kamioni isli ispred nas. u povratku jos gore spustila se neka magla, zavejan put i voznja sa lancima od citavih 20km/h. Gornji deo Kopa je super i tu nema sta da se prica, samo treba srece i naci mesto za parking.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, javljam se nekoliko dana pre polaska na svoje prvo "pravo" zimovanje. Pošto nemam baš nikakvog iskustva pitaću vas verovatno i neka glupa pitanja. Prvo u subotu idemo u Brzeće i tamo smo smešteni. Bračni par sa decom od 4 i 2 godine. Pošto čuje m da u Brzeću ovih dana nema snega, da li postoji nekakav prevoz do Kopaonika, a da ne mora da se ide svojim kolima i koja je od prilike cena? Da li u Brzeću postoji Maxi ili tako nešto? Koja je od prilike cena škole skijanja i da li je pametna varijanta da tata i sin u isto vreme uče da skijaju :) i da li je rano da dete od 4 godine uči da skija? Hvala svima u napred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, javljam se nekoliko dana pre polaska na svoje prvo "pravo" zimovanje. Pošto nemam baš nikakvog iskustva pitaću vas verovatno i neka glupa pitanja. Prvo u subotu idemo u Brzeće i tamo smo smešteni. Bračni par sa decom od 4 i 2 godine. Pošto čuje m da u Brzeću ovih dana nema snega, da li postoji nekakav prevoz do Kopaonika, a da ne mora da se ide svojim kolima i koja je od prilike cena? Da li u Brzeću postoji Maxi ili tako nešto? Koja je od prilike cena škole skijanja i da li je pametna varijanta da tata i sin u isto vreme uče da skijaju :) i da li je rano da dete od 4 godine uči da skija? Hvala svima u napred!

iz Brzeća ako ste neskijaši nemate drugog izbora sem svojim kolima. Žičara koja odande ide podrazumeva prolazak teškim stazama, a i vozi dugo i sporo, i hladno je, pogotovo za decu tog uzrasta. Ponekad ima neki kombi, ali moje iskustvo (tri puta bila) jeste da on vozi tek ponekad, ako ima dovoljno putnika, a tu vam mogu pomoći na recepciji vašeg smeštaja, oni se svi tamo znaju. Da, hotel Junior ima kombi za svoje goste, mislim da možete da ih pitate da vas voze. Taksi je preskup. Sada trenutno tamo nema nekih velikih snegova i verovatno ako tako ostane uopšte nije problem da se ide kolima do gore (oko pola sata). Što se tiče škole skijanja preporučujem, apsolutno učitelja Gileta koji je dugogodišnji ljubimac sve dece koja kod njega uče, mislim da ima svoj sajt, probajte da nađete, ili mi pišite na pp da vam dam broj telefona. Upravo se vratili moji prijatelji kojima sam ga preporučila i oduševljeni su. Dete može da uči, nije prerano, a tata bolje posebno. Ja cenu sad ne znam tačno, ali uvek je bilo oko 60,70 eura 5 dana po dva sata dečija školica. I inače instruktore uzimajte po preporuci, koliko čitam po forumima ima mnogo prevara. Ako vas još nešto interesuje slobodno pišite.

nema Maci u Brzeću, samo neke manje privatne prodavnice, a gore kad odete ima veliki Maxi i Idea.

Evo našla sam sajt, još da kažem da je moje iskustvo lično, moje dete je godinama bilo kod njega i bilo je odlično

http://www.skikop.com/

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji bi sa malo para da prodju gore ja preporucujem Hotel Bela reka u Brzecu, skromno, ali korektno, za veoma povoljnu cenu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Brzeću stvarno ima dosta jeftinog smeštaja (nazidalo se poslednjih godina dosta apartmana pa ubijaju cenu) ali za zimu ipak bi preporučio centar.

Žičare Bela reka 1 i Bela reka 2 često nisu u funkciji a to je jedina veza sa ostatkom skijališta.Koliko čujem ni prevoz mini busevima nije baš sjajno organizovan tako da jedino ostaje sopstveni prevoz do gore...A kad se stigne u centar kreću problemi sa mestom za parking,lopatarima,gužvama, dovoljno da ti presedne skijanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li zna neko da li u brzecu ima neka

decija igraonica

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

išao bih na Kopaonik za 1. maj pa imam pitanje: koju bi mi preporučili kafanu ili etno/planinsku kuću na (i u bližoj okolini) Kopaonika za dobru hranu? Dakle ne restorane, ništa fancy, znači samo dobra domaća klopa, tu mislim na kiseli (svadbarski) kupus, sarme, pečenje, roštilj, eventualno pastrmku.

Koliko sam se informisao preko neta pominju se neka Koliba u Brzeću i Komita i Alo Alo s Kopaonika, da li je bio neko tamo i jesu li za preporuku?

Hvala! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja bih volela da čujem odgovor vezan za klopu na Kopu, samo što mi se čini da je taj etno fazon - domaća dobra klopa u poslednje vreme u kategoriji fancy tako da ćeš teško da prođeš sa nekom normalnom cifrom. Volela bih da grešim, ali pošto na Zlatiboru deru sa tom nazovimo "domaćom" hranom, ne verujem da je na Kopu drugačije.

Usput da pitam da li je neko bio u JollyKop apartmanima, svi komentari i sugestije dobrodošli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Zlatiboru jesam prošao sa normalnim cenama zato što sam se pre odlaska dobro informisao i jeo po (manje ili više) lokalnim kafanicama u okruženju, dakle domaća klopa ali ne na izvikanim mestima, ne na štrafti, ne u centru gde se pecaju turisti, zato se i sada raspitujem, upravo me iz tog razloga kopka Koliba iz Brzeća ali bih voleo da čujem iskustva iz prve ruke, naravno ako se neko javi. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Brzeću treba probati klopu u Promaji, mada, eventualno u odlasku ili povratku. Nije zgodno spuštati se radi klope.

Na Kopu, Rtanj za svadbarski kupus, pasulj, kolenice... Cene pristupačne.

Isti meni + ćevapi u Kolibi kod Teče, staza Malo jezero.

Spektakularna pita sa borovnicama -Skituljko cca 200m od Rtnja na stazi Mali karaman.

Restoran Zvrk je za svaku preporuku, domaća kuhinja.

Salaše(na planini) i druge fancy varijante zaobidjite...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

potpisujem gore napisano :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zahvaljujem! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Radigost u Brzecu. Zanimaju me utisci. Hvala 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su iskustva sa Pansionom Dobrodelac- Brzece?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka