Guest Atanacković

Hotel Akrathos beach *** Uranopolis

29 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u hotel Akrathos beach na Atosu i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima uplatila bih uskoro.

Da li ima skrivenih troškova, npr. šta uključuje ALL INCLUSIVE. Kakva je zabava za decu od 4 godine npr. i da li se igraonice dodatno placaju. Videla sam Nenna da si pisala da je ručak loš. U kom smislu? Šta je bilo za ručak i ima li čorbastih jela, supica? Ima li nekakvih ograničenja s obzirom da je all inclusive pošto sam čitala da se u nekim hotelima ipak naplaćuju pića iako je all inclusive. Da li je plaža čista i kakvo je more, duboko ili plitko pri ulasku u vodu? HVALA UNAPRED

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@nekonesto

U ovom hotelu smo boravili od 22.07.do 01.08.2010.Sto se tice igraonica za decu, ima nesto ali nama to nije bilo potrebno iako su moji klinci imali tada 3 i 5 godina.Plaza je super, nema mnogo plicaka ali ne smeta nista.Pesak je dobar za zamkove, nije onaj brasnjavi, a voda je bila cista, za deset dana sam videla samo jednu maramicu u vodi i to je bilo sve od "prljavstine".Lezaljke i suncobrani, veliki i slamnati su gratis,i uvek je bilo mesta i u prvom redu cak u 10h jer tamo ima dosta Nemaca, a oni su pre podne uglavnom na bazenu.Mi bazen nismo koristili jer nije bilo potrebe za tim.All inclusive usluga je podrazumevala fantastican dorucak,uzinu za decu na plazi,pice na plazi i u hotelu neograniceno ali to nije neko kvalitetno pice-sokici na tocenje,kafa,toceno pivo i neko grcko belo vino.Ostala pica su se placala.Po podne oko 4h davali su besplatan sladoled.Kada kazem da je rucak bio los,ne znaci da je bilo nejestivo vec mi se cinilo da su to ostaci od vecere ali bez mesa.Svakog dana su za rucak sluzili razne salate, lubenice ,makarone i pilav, jednom je bila pizza , neki bez veze kolac kao zele i to je to.Nama rucak nije ni bio potreban pa smo uglavnom jeli salate i lubenice.Nasi prijatelji su bili u ovom hotelu pocetkom juna 2010. i oni su imali raznovrsniji rucak kao i pizzu za rucak pored svega ostalog.Vecera je bila super, uvek je bilo bar 4 vrste jela i mesa plus salate i uvek je bilo dovoljno na kraju vecere kao i na pocetku.Gladni sigurno necete ostati, osim ako ste razmazeni sto se hrane tice.Mi smo tada aranzman platili jako jevtino, odnosno dobili ga kao zamenu za drugi hotel i za te pare se isplatilo i vise od toga.Medjutim,nasi ljudi su tada i za taj period placali 98 evra po osobi, Rumuni koje smo upoznali tamo su ga platili 70 i bili su prilicno ljuti zbog rucka.Videla sam da je cena ove godine duplo manja nego pretprosle a 50% manja nego prosle, pa ne znam sta mozete da ocekujete.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Nenna N.

Super, hvala na informacijama baš su korisne. Jedino još pitanje imam u vezi doktora da li ima u okviru hotela ambulanta ili mora da se ide u samo mesto?

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@nekonesto

Zao mi je ali stvarno ne znam.

Zaboravih da pomenem da je hotelska prodavnica preskupa a nista bolje nije ni u Uranopolisu,pa sokove i mleko kupite u Jerisosu.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaboravih da pomenem da je hotelska prodavnica preskupa a nista bolje nije ni u Uranopolisu,pa sokove i mleko kupite u Jerisosu.

Da li je voda uključena u all inclusive ili se kupuje? Kakvi su ti sokići, koliko Vas razumem nisu za malu decu, da li su to kao oni "prirodni" sokovi ili gazirani (fanta, sprite i sl.) koji inače idu na točenje u drugim hotelima, a domaći su? da li u blizini mesta postoji neki LIDL i gde ste se snabdevali? Pošto su nam pominjalim da može da se desi da soba bude u nekom polusuterenu, interesuje me šta je to i našta liči, da li je memljivo ili je ok? Da li su to one sobe koje izlaze direktno na tu neku kao hotelsku baštu ili...?

Hvala unapred, pošto idemo sa klincima od 9 i 1,5 godina, nadam se da razumete svrhu mojih pitanja

I mene zanima uplatila bih uskoro.

Da li ima skrivenih troškova, npr. šta uključuje ALL INCLUSIVE. Kakva je zabava za decu od 4 godine npr. i da li se igraonice dodatno placaju. Videla sam Nenna da si pisala da je ručak loš. U kom smislu? Šta je bilo za ručak i ima li čorbastih jela, supica? Ima li nekakvih ograničenja s obzirom da je all inclusive pošto sam čitala da se u nekim hotelima ipak naplaćuju pića iako je all inclusive. Da li je plaža čista i kakvo je more, duboko ili plitko pri ulasku u vodu? HVALA UNAPRED

Ako niste uplatili, imam jednu, nadam se korisnu informaciju za Vas, neznam kada ste planirali da idete, ali ako idete početkom jula, onda vidite da uplatite preko travel housa, pošto smo se mi iznenadili poklonom od dva dana za aranžman. Inače smo hteli da idemo 12 noći (od 01.07. - 13.07.), pa smo se onda predomislili da povećamo za jednu i pomerili polazak za 30.juni i ispalo je da je cena potpuno ista, a onda saznali da je i za polazak od 29.06 cena ista, odnosno dobili smo 14 noči po ceni dvanaest (980 evra - 14 noći all inclusive)), što priznaćete i nije loše :D.

Ako Vas zanima još nešto, pošto ima još nekih povoljnosti, pišite, odgovoriću

pozdrav,

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Atanacković

U pa to je odlična cena. Mi smo planirali isto preko Travelhouse da uplatimo. Termin bi nam bio od 24. juna do 3. jula to je 9 noci i ispalo bi 630 Eur. Možda bi trebalo da pitam da li imaju neki dan gratis. Inače kako ste uplatili preko Travela ili direktno kreditnom karticom i koliko ste dali odmah za rezervaciju. Meni su rekli čini mi se da ide 30% ako se placa agenciji ili 20% ako ide sa kreditne jel tako? Kakve još pogodnosti imaju, jedva čekam da čujem pošto sam zainteresovana. Takodje, ovo vam je dobro pitanje za vodu i sokove da li su odgovarajući za decu.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@nekonesto

Ovi gratis dani su samo kada se ide u ovom terminu u kom smo i mi. Uplaćujemo danas karticom pošto je onda ta cena, a ako uplatite u kešu, prvo što na cenu koju vam izbaci na njihovom sajtu, ide još 1,5 posto provizije i još pri plaćanju evro računaju po nekom kursu societe generale banke, koji trenutno nije ispod 109 dinara/evru.

Ako niste išli do sada preko travel housa, možete da kažete da idete na preporuku nekog vašeg prijatelja koji je bio njihov korisnik, pri čemu on dobija poklon vaučer kod njih u vrednosti od 50 evra, koji možete podeliti, a i inače su oni ubedljivo najpovoljniji, a mi smo sa njima već četvrta godina zaredom.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Atanacković

Vrlo interesantno. Evo upravo sam se čula sa njima i nema popusta u ovom našem terminu. Svaki dan više je i skuplje. Nama je skroz povoljno ovo od 630 eur. Nisam znala za tih 50 eur gratis. Jel tih 50 eur gratis važi za prijatelja koji je nekada putovao ili skoro? Inače, voda je uključena u AI, sad su mi rekli u Travelu.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@nekonesto

Imate objašnjenje za taj vaučer na njihovom sajtu u dnu, piše VAUČERI I POKLONI. Koliko sam ja shvatio, važi samo za prijatelje koji redovno putuju sa njima, pročitajte pravila biće vam jasnije.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema tamo nikakve vode u flasicama vec se toci iz onih buradi kao i sokovi.Sokovi su tipa kola, oranzada,sprajt, ali ne original, to se placa.Negazirani sokovi su nesto kao multivita ili bistri od jabuke.Kao sto rekoh,mi smo vodu , sokove i slatkise kupovali par dana u hotelu i Uranopolisu a onda smo u Jerisosu u Lidlu kupiliu zalihe do kraja letovanja.U sustini, pića su najslabija stavka kod all inclusive varijanti.Sto se tice tog polusuterena, nisam ulazila, nasa soba je bila iznad takve sobe.Te sobe su jevtinije od ostalih ali kod stranih agencija naravno.

Izmenjeno (Nenna N.)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ono što mene interesuje u vezi tih soba u polusuterenu, da li one imaju terasu i da li su to sobe okrenute ka unutrašnjosti hotela, odnosno ka bašti koja vodi na bazen ili ima i takvih soba koje gledaju negde na kontra stranu u neka brda ili neki krš?

Inače mi smo prošle godine bili u PORTES PALLACE hotelu u Nea Poteidei i tamo je voda bila u malim i velikim flašama, a sokovi su bili prava Fanta, Sprite i negazirani iz tetrapaka, mada je bilo i tih na točenje, koji su bili loši, ovde su očigledno svi na točenje!? Da li su i pivo i vino loši kao i sokovi?

Niste mi odgovorili za sam ulaz u more, da li je stvarno kamenit ili ima i delova sa peskom i da li postepeno ide dubina ili ne???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Atanacković

Sobe u polusuterenu imaju terase imate dosta fotografija na sajtu holidaychec.Ne secam se da li ima tih soba sa zadnje strane hotela,uglavnom sam ih vidjala prema bazenu.Meni se to ne dopada jer je terasa niza od tla i vecina ih je ispod maslina.Od piva imaju Mithos a od vina je samo Retzina gratis.Sto se ulaza u more tice,ima malo kamenja ali ako to nije smetalo mojoj maloj deci nece valjda ni drugima.Taj tzv. kameni pojas je pola metra do metar ali to nije kamenje kao u Budvi i u nekim delovima ga i nema.Mi smo koristili levi deo plaze,levo od bara.Plicak je par metara ali dovoljno za decu.Dublje ima trave na dnu i vidi se bas posto je voda jako cista i bistra.Ima dosta ribica koje vas grickaju ali kazu da to to jos jedan dokaz ciste vode.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na informacijama!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje za Nenna N.

Ima li peskira za plažu u hotelu? Negde kao da sam pročitala da je neko pisao da ima uz depozit, ali sam dobila informaciju da nema.??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901428
    Ukupno poruka