enamae

KASIOPI

775 poruka u ovoj temi

Ali nema opravdanja prodavati nešto tako štrokavo pa ni da je cena 1 euro,osim u slučaju da pokažu ovakve slike i kažu da je sve pokvareno, staro i prljavo pa ko hoće hoće.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U SepyembruSmeštaj na glavnoj gradskoj plazi da je tako nazovemo kako bi to ocenili?Meni deluje predaleko od ostalih plaža i centra Kasiopija ...na sajtu agencije (Belvi) piše udaljenost 15o metara od luke i kafića meni to deluje nemoguće ...pitanje je i kakvo je osvetlenje uveče?

molila bih nekog našeg ko se nađe da javi vila je Nelly plaža Kalamiona...

@fishbone

:razmislja:

A za tu vilu Marianna piše kategorija C pa su se ogradili u startu..prodaje se godinama  u raznim agencijama ccccccc

U Septembru cemo biti u Kasiopiu po drugi put, pa cemo proveriti kakvo je stanje.

Sa terase naseg smestaja imacemo pogled na plazu Kalamionas i vilu Nelly i lepo cemo videti koliko je osvetljeno a koliko je mrak!

Udaljenost od luke je , po Google map, 650 metara, sto svakako nije predaleko (po mojim merilima).

A do cuvene "Verandine" plaze citavih 1100 metara ili 15-ak minuta hoda :cool:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi razmišljamo o Kasiopi ali nas zanima da li postoji neki prevoz do Gilfade iz ovog mesta pošto ćemo biti bez auta ? Video sam da postoji neki Green bus koji ide do Krfa ali ne znam da li neki bus ide i do ovih plaza ka zapadu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Red vožnje Green bus-a iz Kassiopija od prošle godine:

 

 

D4296E80-44DC-4C16-8362-05731A345E5D.thu
 

verujem da se ništa nije promenilo. :neznam:

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko kapiram red voznje, iz Kasiopia se moze busom samo do grada Krfa, a odatle hvatati vezu za drugu obalu.

Ako se nevaram neko je govorio o ukrstanju linija (zelena i plava) u Guviji - Dasiji?

Moze li neko da to malo detaljnije objasni, interesuje me odlazak (i povratak) za Ariljas!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koliko kapiram red voznje, iz Kasiopia se moze busom samo do grada Krfa, a odatle hvatati vezu za drugu obalu.

Ako se nevaram neko je govorio o ukrstanju linija (zelena i plava) u Guviji - Dasiji?

Moze li neko da to malo detaljnije objasni, interesuje me odlazak (i povratak) za Ariljas!?

Ako slucajno mislite na Festival piva onda bude vanredno organizovan autobus  iz Kasiopija I nazad posle ponoci. 

Izmenjeno (sandraivlada)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislio sam na celodnevni odlazak, plaza rucak itd!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veranda, Kasiopi je  zaista mali grad u kome sve ima i sve je na dohvat ruke, nista nije daleko. Nelly je na dobroj poziciji, google ako gledate ne vidite puteljke/precice koje mozete naci izmedju vila koje skracuju put do marketa, centra, ali i bez toga je sve jako blizu. Sto se tice osvetljenja, na gradskoj i na samom putu koji vodi do plaza ima javne rasvete uvece, s tim da je struja malo nestabilana , nama se desilo tri puta da je nestajala u toku dana, jedanput vise od pola dana i dva kraca prekida. U setnji uvece desi se da nestane i ta ulicna rasveta na tom puticu na kratko al nije nista strasno. Uvek ima setaca ,  ima osvetljenih vila .Nama je to nestajanje rasvete bio plus posto smo bas hvatali mrak sa klincem da gledamo zvezde :).

Fishbone sto se tice busa trenutno jedino do grada Krfa mozete busom i sa centralne stanice(poslednja stanica) dalje gde god zelite.Iz Kasiopija nema polazaka za druge gradove/mesta, imate ekskurzije koje su naravno mnogo skuplje nego da odete do grada Krfa prosetate i nastavite put do zeljene destinacije sledecim busom. Vodic je naglasio da u jeku sezone znaju da uvedu i druge linijeiz Kasiopija al dok smo mi bili tamo do 7.7 taj raspored nije jos bio istaknut.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi cemo biti smesteni u Vili Tea od 07 do 18 septembra.Pa ako neko u tom terminu bude zeleo da obilazimo ostrvo preko rent cara ili ovako preko izleta tu smo za druzenje i dogovor..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

Ima li neko da prevede?

Da nije neko zagadjenje mora, spominje Albaniju...:razmislja:

20220729_153239.jpg.dc7f30ef28a980281cd2

Izmenjeno (VERANDA)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka