enamae

KASIOPI

775 poruka u ovoj temi

I jos nesto, zna li neko nesto o "vili" Nikos, u Kassiopi-ju. ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Dangubu:

ja sam bila smestena na prvom spratu i apartmani su identicni kao u prizemlju. Mozda su cak u prizemlju malo bolji. Nas drug je u prizemlju, ja mislim app br. 1 imao barem nov frizider, a i onaj reso na normalnoj visini. Nama je reso bio na radnoj ploci tako da kad nesto przis prska ti u oci. Jedino sto apartmani u prizemlju imaju terasu koja gleda na zid, ali ispred njega ima neko cvece, a nasa terasa je gledala na kucu preko zida. Mislim da ne bi trebalo da das 40e vise za 1.sprat. Meni se dopala kuca Panajotis ili tako nesto. Imaju je ove agencije koje imaju i Marianu, ali ne znam sada za cene. Prosle godine nije bila mnogo skuplja, a mnogo je bolja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na info.!

Inace Panajotis je 60ak evra skuplji. Mislis da je vredi toliko, odnosno sta nudi za te pare?

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam tamo videla samo cetvorokrevetni apartman, koji je bio lepo sredjen, sa novijim namestajem i naravno da je bio mnogo veci. Sve je u njemu bilo cisto i uredno. Ali ti ljudi su upoznali i neke koji su bili u dvokrevetnom i bili su zadovoljni. Videla sam da je to sve malo skuplje u odnosu na proslu godinu, a i ja sam bila u septembru i platila stvarno jako malo, tako da je za te pare bilo ok. Ne znam da li da potrosis 60e vise za smestaj. Ja sam uvek razmisljala da je bolje dati manje za smestaj da bi ti vise ostalo za tamo, ali ti sam odluci. Ja sam jednom bila u Mariani i necu sigurno vise. Vlasnik je jako dosadan. Pusti nas da sedimo u dvoristu, koje jedino lepo u smestaju, i onda sedne sa nama i davi nas celo vece. A izgleda da je imao i problema sa alkoholom, a i odnos prema tudjim zenama mu nije ok. A njega sigurno ne mozes da zaobidjes, davi te i kad te sretne na stepenistu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam tamo videla samo cetvorokrevetni apartman, koji je bio lepo sredjen, sa novijim namestajem i naravno da je bio mnogo veci. Sve je u njemu bilo cisto i uredno. Ali ti ljudi su upoznali i neke koji su bili u dvokrevetnom i bili su zadovoljni. Videla sam da je to sve malo skuplje u odnosu na proslu godinu, a i ja sam bila u septembru i platila stvarno jako malo, tako da je za te pare bilo ok. Ne znam da li da potrosis 60e vise za smestaj. Ja sam uvek razmisljala da je bolje dati manje za smestaj da bi ti vise ostalo za tamo, ali ti sam odluci. Ja sam jednom bila u Mariani i necu sigurno vise. Vlasnik je jako dosadan. Pusti nas da sedimo u dvoristu, koje jedino lepo u smestaju, i onda sedne sa nama i davi nas celo vece. A izgleda da je imao i problema sa alkoholom, a i odnos prema tudjim zenama mu nije ok. A njega sigurno ne mozes da zaobidjes, davi te i kad te sretne na stepenistu

Moram jos 2 pitanja da ti postavim:

1. Da li na toj terasi moze da se sedi, i da li je to zasebna terasa, ili nesto kao zajednicki hodnik ?

2. Sa obzirom da apt. nema klimu, kako ste preziveli ?

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je kao veliki poplocani trem, na kojem stoje neke stolice i sto i tu moze da se sedi, a ima i rostilj. Mi smo ga jedno vece pitali da li mozemo da ga koristimo i dozvolio nam je. Sto se tice klime, videla sam da je retko koja kuca i ima, jer nocu uopste nije vrucina. Ne znam kada ides, ja sam bila prosle godine u septeembru, a pretprosle pocetkom avgusta( u nekoj kuci koje vise nema u ponudi, a isto nije imala klimu) i nikada mi nije trebala klima jedino mozda za grejanje. Nocu zna da bude dosta sveze, za to ne brini. Jedino kupi one tablete za komarce i sve je ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I jos nesto, zna li neko nesto o "vili" Nikos, u Kassiopi-ju. ?

Mi smo bili u NIKOSU prosle godine, apartman broj 5, cim smo usli, na prvi pogled smo bili razocarani...ali cudo jedno, koliko se covek na sve navikne.Pretpostavljam da ste mladi, i da cete non-stop negde zujati...Mi smo bili u dvokrevetnom apartmanu.Ima dva spojena kreveta, nisu losi, ajde kazemo da su udobni, frizider malo rasklima, pa smo morali da stavimo stolicu na vrata na se ne bi otvorila.Kupatilo malo i skuceno, ali preziveces, dovoljno ti je samo da prespavas, okupas se, i nesto prezalogajis...Svaki apartman ima ima veliki ventilator na plafonu, ali nama u avgustu nije bilo vruce, nocu je bilo prijatno.Apartman je u centru, i sve ti je nadohvat ruke...Ako jos nesto treba, reci ! POZDRAV !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li malo vise informacija o utiscima iy Kassiopi-ja.

Kakve su plaze, jesu li blize mestu, ili van posto sam procitao da je u samom centru marina.

Takodje interesuju me i informacije o Oasis hotel-u, da li je neko bio tamo, kakvi su utisci.

thanx

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prosle godine u Kasiopiju, sredinom avgusta, doduse u apartmanskom smestaju.Po mnogima je Kasiopi jedno od najlepsih mesta na ostrvu.Nalazi se na 32km udaljenosti od grada.Mesto je prepuno radnjica sa suvenirima, kaficima, tavernama, ima sjajan italijanski restoran.Ima nekoliko plaza.Mi smo se uglavnom kupali na gradskoj plazi.Plaze su vecinom sljunkovite, more cisto.Sve plaze su privatne(izuzev nekih uvala).Cena lezaljki je prosle godine bila 2e, ali mozes staviti i svoj peskir i suncobran, niko ti nece zameriti.Mesto je odlicno snabdeveno, postoje tri velika supermarketa, za kupovinu je najbolji Skonto.Sto se tvog smestaja tice, hotel OASIS je u samom centru, na 3 minuta hoda od gradske plaze.Hotel je na odlicnoj poziciji, doduse, ne znam sa koje strane gledaju prozori, jer ukoliko gledaju na ulicnu, mozda ce ti malo smetati buka.U sklopu hotela je i taverna, nazalost, ne znamo kakva je klopa.Ako te jos nesto interesuje, pitaj. POZDRAV !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, znaci da se nisam prevario u izboru lokacije. Za plaze sam cuo da su na Krfu extra, ali me interesuje kakva je gradska, cuo sam price da ima velikog kamenja u vodi.

I kakve su cene u restoranima za klopu.

Za renta car sam se definitivno odlucio da uzimam, jer iz svega sto sam procitao, zakljucio sam da bi boravak na krfu bio besmislen ako ostanes samo na jednom mestu.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gradska plaza je nama najvise odgovarala zato sto je na njoj bila najmanja guzva.Nije bilo velikog kamenja, a i ona je najbliza samom centru tj.trgu, pa mozes da skoknes do marketa po vodu, sok i sl.Cene variraju.Mi smo prosle godine giros placali 1.80e, pica je bila negde oko 7e, i to u italijanskom restoranu, koji vazi za skuplji u Kasiopiju.

Sto se renta car-a najbolji je Janis(Yianinis).Mi smo iznajmili Fiat Seicento, za dva dana nas je izasao 60e, a ukoliko ides na tri , cena je 85e.Fiat panda je bio 40e po danu.Takodje u Kassiopi Travel Servic-u mozes iznajmiti auto, s`tim sto ne znam kako se kod njih krecu cene.Mozda su se cene od prosle godine promenile za nijansu.Jel ides preko Robinsona mozda???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za kamenje u vodi, ali znam da ima trave na gradskoj plazi. Pored ove ima jos recimo 5 manjih plaza i uvalica. Sve su ili sljunkoviote ili stenovite. Mesto je malo kao i sve druga na ostrvu osim glavnog grada, ali je prelepo. Rent-a-car ti svakako treba jer bi bila steta da ne vidis sve sto mozes dok si tamo. A ako si smesten na gradskoj plazi mozes bez problema da se prosetas do drugih putem pored plaze ili blize kroz grad. Po mom misljenju izabrao si super lokaciju, ja sam dva put bila na Krfu i oba puta sam bila u tom mestu jer je prelepo. Lepo se provedi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gradska plaza je nama najvise odgovarala zato sto je na njoj bila najmanja guzva.Nije bilo velikog kamenja, a i ona je najbliza samom centru tj.trgu, pa mozes da skoknes do marketa po vodu, sok i sl.Cene variraju.Mi smo prosle godine giros placali 1.80e, pica je bila negde oko 7e, i to u italijanskom restoranu, koji vazi za skuplji u Kasiopiju.

Sto se renta car-a najbolji je Janis(Yianinis).Mi smo iznajmili Fiat Seicento, za dva dana nas je izasao 60e, a ukoliko ides na tri , cena je 85e.Fiat panda je bio 40e po danu.Takodje u Kassiopi Travel Servic-u mozes iznajmiti auto, s`tim sto ne znam kako se kod njih krecu cene.Mozda su se cene od prosle godine promenile za nijansu.Jel ides preko Robinsona mozda???

E super si, kako ja idem 20.avgusta, verovatno su cene iste kao i kada ste vi isli.

a ne idem preko robinsona vec preko Belvi travel-a, mada mislim da oni imaju zajednicke aranzmane.

kakav je nocni zivot, jel su i ovde englezi glavni?

Izmenjeno (Cirokez)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nocni zivot je uglavnom prilagodjen englezima.Prosle godine, u avgustu, kada smo mi bili nase agencije (Jolly, Mel i Robinson) su organizovale zurku.Uvece su mahom ljudi sedeli po kaficima i restoranima, retko ko je izlazio po tim klubovima, kojih ima, ali nocni zivot i nije bas dinamican.Engleza ima svuda, cak je i u pojedinim restoranima jelovnik prilagodjen njima.Pored engleza prednjace Italijani.Kao sto je citza rekla Kasiopi je stvarno naj...naj idealnije mesto za odmor.Ako jos nesto treba, slobodno pitaj! POZZ

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji u mestu jedan tipicno engleski klubic, blizu luke; ima i jedan klub gde je stalno trestala grcka muzika i delovalo je kao da se silno zabavljaju. Mi smo dva puta bili u Jasmin baru gde su bile karaoke- tipicna zabava za Britance, ali smo se super zabavljali sa njima. Kafica ima milijardu pa ces vec odabrati. Dobar je restoran Janis, samo mislim da je malo skup, a imas i dosta onih restorana koji izbace dnevni jelovnik i koji su isto ok, a cene su dosta niske. Po svim ostalim mestima ima dobrih taverni na plazama gde moze fino da se ruca, jedino je grad Krf jaci sa cenama i u kaficima i u restoranima, za klubove ne znam jer nisam bila. U svakom slucaju nacices nesto po svom ukusu, jos ako si sa dobrim drustvom sigurno cete se super zabavljati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka