Lepidedronka

Gastrabajterski busevi do Svajcarske

6 poruka u ovoj temi

Zdravo ljudi,

da li neko zna nesto o gastrabajterskim busevima do Svajcarske? Trebalo bi da putujem do Bazela, mada moze i do Ciriha/Berna. Cenim da su oni najjeftiniji opcija, mada ako imate nesto drugo da mi predlozite, otvorena sam za sve opcije:klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam putovala u Svajcarsku u oktobru 2011 sa Radetom, oni krecu iz Kraljeva, ja sam usla u Bg-u oko 18h i stigla sam u Lucern sutradan oko 12h... u povratku sam krenula oko 17h a stigla u Bg sutradan oko 9h. Oni idu preko Hrvatske, Slovenije i Italije, subotom. A imas i utorkom Sloba raisen on ide preko Austrije ;)u autobusu ti je opusteno, ako volis tako da putujes... Karta je 200 franaka povratna. Ako te ne mrzi iscimaj se oko lov kost avionskih kompanija, mozes za male pare da odletis do Svajcarske ;) pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za gastarbajtere svajcarska je san :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je povratna karta sa Lastom i dalje najjeftinija ,ako nekog i dalje zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam nekoliko puta isla autobusom do Bazela, svaki put Slobo raisen, i to su mi preporucili prijatelji koji rade na carini i za njij mi rekli da su najkorektniji, da imaju odlicne buseve. I zaista je tako, opusteno, kafa, sok, pus pauza sasvim dovoljno. 100 franaka (80€) je jedan pravac, bus ide do Ciriha, kasnije kombi do drugih gradova, jednom se desilo da sam jedina ja isla do Bazela pa me je momak koji radi kod njih kolima odvezao, nije me cak ni ostavio na mestu gde im je inace stajaliste nego odvezao na adresu. Za njih 10+

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka preporuka za SloboReisen i od mene cene vidite u prethodnom post poalaze dva puta nedeljno iz Srbije ka i iz CH za Srbiju.Korektni,putuje se preko Austrije i Madjarske do Novog Pazara naravno uz usputna stajanja po dogovoru prilikom rezervacije karte....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka