krs-1

Segedin

488 poruka u ovoj temi

Da pitam i ovde:  gde je u blizini Anna banje najbolje parkirati auto?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav !

Da li tu u Segedinu i okolini (10 min autom) ima neka banja ili spa gde bi mogao da provedem dan sa porodicom? Ne mislim na Mako i Erzebet banju.

Videh da ima tursko kupatilo Ana. Ne znam sta da ocekujem. Moze li se tamo bar malo plivati, rekreativno?

Hvala

 

 

Za porodicni izlet je mnooogo bolj Aquapolis. Ana je bas banja (sa svim sto to podrazumeva, nemoj me shvatiti pogresno) , dok Aquapolis ima mnogo vise sadrzaja za decu, tobogane, igraonicu... a ima i banjski deo ako bas treba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam pitanje - na vise mesta vidim da Ana nije za decu, ali na sta mislite? Akvapolis je svakako zabavniji izbor, tu spora nema, ali jedan dan smo mislili i u Anu. Da li ima bazena koji su cisto za brckanje u kom i deca mogu da uzivaju? Ne mora biti tobogana i sl. znam da toga nema, vec prosto neki bazen gde nije kompletna zen atmosfera koju bi deca mozda narusila, ako me razumete :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idite u Morahalom,to je nesto izmedju akvapolisa i ane banje :)   imate svega,a blizu je ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo da posetimo Segedin u februaru, Smestaj smo nasli preko neta (privatni apartman u Atila ulici). Imam dva pitanja za poznavaoce Segedina:

1.  parking - gde se kupuju dnevne karte za parking i kako se cekiraju, gledala sam na sajtu al nikako da shvatim

2. gde je najbolje menjati evre, banka, menjacnica....- ako moze adresa menjacnice

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

2. gde je najbolje menjati evre, banka, menjacnica....- ako moze adresa menjacnice


 

Ovde:

 

 

 

sam dala preporuku za menjačnicu.

 

Imate u toj mojoj poruci i adresu i fotografije. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa odlaskom od Segedina u poslednje vreme? Odnosno, da li ono pravilo "30 km" koje se pominje na nekim mestima važi za sve ili samo za ljude koji idu poslom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Važi za sve...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka