lelita

,Argentina

23 poruke u ovoj temi

Malo upozorenjeza sve one koji planiraju da putuju preko agencije explorers adventure!!!!

Explorers adventure...hahahah

U potpunosti se slazem.. nemojte da vas zavara fini sajt te agencije i lep program, jer koliko se ja secam sve je bilo potrebno doplatiti pa me put izasao kao Sv.Petra kajgana... moglo je nas dvoje da krene za te pare i jos da preostane. Znam da je to budzetska agencija ali i ja sam budzet-putnik i znam pouzdano da je lako sam organizovati to putovanje za mnogo manje para. Rekoh sebi s drustvom je bolje pa se zato prijavih kod njih.. bolje da sam na forumima nasao saputnike ili cak na licu mesta, mislim da me s njima izaslo oko 2800evra umesto 2000e njihove objavljene cene... u realnosti osim karte koja je oko 1000evrica gotovo uvek sve je tamo prilicno lako kad imas dolare - za sve ti je potrebno oko 600$ + hrana.. Pa ko voli nek izvoli. Ne mogu da verujem da im i dalje ide posao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Explorers adventure...hahahah

U potpunosti se slazem.. nemojte da vas zavara fini sajt te agencije i lep program, jer koliko se ja secam sve je bilo potrebno doplatiti pa me put izasao kao Sv.Petra kajgana... moglo je nas dvoje da krene za te pare i jos da preostane. Znam da je to budzetska agencija ali i ja sam budzet-putnik i znam pouzdano da je lako sam organizovati to putovanje za mnogo manje para. Rekoh sebi s drustvom je bolje pa se zato prijavih kod njih.. bolje da sam na forumima nasao saputnike ili cak na licu mesta, mislim da me s njima izaslo oko 2800evra umesto 2000e njihove objavljene cene... u realnosti osim karte koja je oko 1000evrica gotovo uvek sve je tamo prilicno lako kad imas dolare - za sve ti je potrebno oko 600$ + hrana.. Pa ko voli nek izvoli. Ne mogu da verujem da im i dalje ide posao.

Ide zato sto nema informacija o njima pa ljudi idu na slepo bez pravih informacija zato sam i napisao post da ljudi znaju o cemu se radi , pa i ako zele da idu preko explorersa neka se prvo dobro raspitaju i utvrde finansijski deo, da se nebi posle kajali .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Momci,ako ste u ovom fazonu budzetskih,explorer ili avantura putovanja imate jedna online agencija iz Engleske koja ima stotinjak ovakvih programa.Sami obezbedite kartu do destinacije,a odatle vas preuzima njihov vodic,obicno se formiraju manje grupice.

Ukucajte tucantravel.com i pogledajte ponudu.Za ovu explorers adventure agenciju prvi put cujem.Ovakve programe imaju i Manga trip i Jungletribe iz Beograda,Sa Mangom su mi prijatelji bili na Tajlandu i nisu imali zamerki.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Momci,ako ste u ovom fazonu budzetskih,explorer ili avantura putovanja imate jedna online agencija iz Engleske koja ima stotinjak ovakvih programa.Sami obezbedite kartu do destinacije,a odatle vas preuzima njihov vodic,obicno se formiraju manje grupice.

Ukucajte tucantravel.com i pogledajte ponudu.Za ovu explorers adventure agenciju prvi put cujem.Ovakve programe imaju i Manga trip i Jungletribe iz Beograda,Sa Mangom su mi prijatelji bili na Tajlandu i nisu imali zamerki.

Hvala na informacijama, sledece putovanje najverovatnije organizujem sam , ako bas budem isao preko agencije znam da preko explorersa necu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozete li mi sto vise pomoci o ovoj turi posto pokusavam da uklopim sve u 20-25 dana(Buenos Aires, Bolivija i sve do Machu Picchu-a pa nazad). Svaka pomoc bi mi puno znacila da mogu uklopiti i vrijeme i novac.

Hvala unapred

:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Godinama jurim da idem na Juznoamericku turu, bilo je par ponuda agencija ( uglavnom je Kontiki imao Veliku Juznoamericku Turu ) ali se uglavnom zadesilo da se ili grupa ne popuni ili da se lose organizujem sa parama i tako odlozim za nelki drugi put :), jurio sam da se organizujem da idem sam sa devojkom individualno, cak smo i nasli par varijanti ali nikako da se dogovorimo sta bi tacno obisli, uz mnogo natezanja nekako smo se slozili da Peru definitivno ne treba preskociti jer ima najvise zanimljivosti da se vidi, sem toga njna zeja je bila da vidi i Iguazu vodopade, mene to nesto ne privlaci , bejah na Nijagarinim i nisu me nesto sepcijalno odusevili, doduse ljudi koji su videli i jedne i druge kazu da mnogo veci utisak odaju Iguazzu, al ajd kad je navalila obicicemo i to... e sad, naleteo sam na jednu ponudu Olympic Travela, inace imaju dosta zanimljivih interkonti putovanja- poceo sam da ih pratim jer sam naleteo par puta na zanimljive pakete, Argentina i Peru je u pitanu , sad se dvoumim sa devojkom da li da se prijavimo, sam program putovanja je ok sto se nas tice, uklapamo se i ona i ja, cena jeste jaka ali i traje 15 dana/13 noćenja... Hteli smo individualno ali nije isto kad imate iskusnog vodica koji Vam daje korisne informacije i upucuje Vas sta i gde treba videti pa smo odustali od toga iako bi verovatno ustedeli neki novac ali smo ovako sigurniji... Ako neko ima neki prelog za slicna putovanja u Juznu Ameriku ali organizovana ne individualna radi smo da saslusamo....

Hvala puno na svim korisnim informacijama...

Pozzzzz

Easy Traveler :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://vitaminl.tv/video/4145?ref=fpfv

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li novih informacija iz Argentine, kakva je situacija sa zamenom dolara na crno ili se kurs malo normalizovao i ima li neko iskustva sa kupovinom njihovih jeftinijih avio karata za rezidente. Da li je i kod njih sve prilično poskupelo kao i u ostalim JA zemljama?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26380
    Ukupno tema
    881480
    Ukupno poruka