lelita

,Argentina

32 poruke u ovoj temi

dali bi neko mogao da mi kaze dali nam treba viza za argentinu...unapred zahvalna... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne

:D ok hvala ti punoooo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi neko mogao da mi pomogne,svaki najmanji podatak bi mi puno znacio.Imam adresu mog pradede u Argentini.Nenam da li ta adresa postoji vise:

Radosav Nikolic

M.Estavez-75-

Avellaneda

Buenos Aires

argentina

Unapred zahvalna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima informacije o odlasku u Argentinu? Otisao bih tamo da zivim, da pokusam da nadjem posao.

Ako je neku bio u slicnoj situaciji, ili zna bilo sta o tome, bio bih mu veoma zahvalan na informacijama. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ajla

Ne mora da znaci nista lose, ali u principu se privatni podaci ne ostavljaju na javnim forumima.

U principu ne moze niko da ti pomogne bolje od interneta. Kontaktiras njihovu opstinu, predstaviš se i oni će da ti pomognu.

Ja sam imao nedavno jednu akciju lociranja svojih predaka, s tim što sam znao pouzdano da nisu više među živima tako da je i broj mogućnosti gde ću da ih nađem bio ograničen.

Srećno.

@Pavle_pajo

Lično ne znam nikog da je otišao tamo, preporučujem ti da posetiš forume Krstarice i B92, deo o emigraciji. Ako je neko otišao u Argentinu, sigurno se javio tamo.

Jedino poznajem naše koji su u Brazilu.

Srećno i tebi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi neko mogao da mi pomogne,svaki najmanji podatak bi mi puno znacio.Imam adresu mog pradede u Argentini.Nenam da li ta adresa postoji vise:

Radosav Nikolic

M.Estavez-75-

Avellaneda

Buenos Aires

argentina

Unapred zahvalna

Adresa postoji <http://maps.google.c...Est%C3%A9vez+75,+Avellaneda,+Buenos+Aires,+Argentina&sll=37.0625,-95.677068&sspn=30.599615,55.634766&ie=UTF8&cd=1&geocode=FWgr7_0duFGF_A&split=0&hq=&hnear=Manuel+Est%C3%A9vez+75,+Avellaneda,+Buenos+Aires,+Argentina&t=h&z=16>

Dalje moras sama smile.gif .

Izmenjeno (Draganica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pavle, da li si otisao u argentinu?

ako nisi, da li si saznao neke informacije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da nema informacije za ove destinacije pa nasao sam na LP forumu dobar opis.Evo link:

http://www.paulkilfoil.co.za/2010.aspx

Nesto je napisano u temi kopnom kroz Juznu Amerikuwink.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je link sa slikama iz moje foto ture po Argentini:

http://www.flickr.com/photos/crejk/sets/72157628276063847/

Slobodno nek neko pita ako ga zanimaju odredjene informacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo moje FT i na Putovanja.info:

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/9105

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepe album iz Argentilne.:) Interesantne fotke.

Ali moram da izdvojim onu vesticu sto se zalepila za banderu :lol: sjajno je :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To sa vesticom je snimljeno na Delti Parane. Tamo su napravili naselje od nekoliko stotina sojenica gde ljudi zive, ali su vecinom vikendasi. Doduse imaju i osnovnu skolu i prodavnice, kafice, restorane, a do svega se stize iskljucivo camcima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo upozorenjeza sve one koji planiraju da putuju preko agencije explorers adventure!!!!

Savetujem svimakoji zele da putuju preko ove agencije da traze odnosno da insistiraju da imtacno bude navedeno sta je obuhvaceno cenom koju placaju za ovo putovanje presvega zbog jednog krajnje okvirnog plana koji daje ova agencija.Cela grupa kojaje isla na ovo putovanje bila je u zabludi u pogledu toga sta je platila a staje agencija smatrala da je placeno.Zatim informacije koje su date ne samo meninego svim clanovima grupe u vezi cena fakultativnih izleta i cena hrane i picabile su totalno lazne , npr. receno je da nesto kosta 10 do 15 dolara najvise akostalo je po 80 dolara , pa su ljudi zbog ovakvog neprofesionalizma bili usituaciji da ostanu bez para. Vodic je posebna prica, to je covek koji nije za24 dana puta pruzio nijednu korisnu informaciju , dobro mozda jeste jednu ilidve , ali ako nekog pitate sta ima da se vidi u ovom gradu a on vam na toodgovori citiram ,, Ma nema nista ajmo negde na pice " , naravno da se iznervirate, prvo mislite pa dobroajde mozda nije mislio tako ali to se onda ponavlja iz dana u dan do krajaputovanja. Znaci ako zelite da idete preko ove agencije insistirajte da vambude sve precizirano u svaki evro podanima sta kako i gde i koliko placate i dobro se raspitajte o cenama hrane ipica, jer i to moze dosta da kosta ako je data lazna informacija, da vam se usuprotnom ne bi desilo da potrosite mnogo vise nego sto ste planirali ili josgore da ostanete bez para.

Pre nego sto samja krenuo na ovo putovanje pokusao sam da se informisem o ovoj agenciji alinisam mogao da nadjem na internetu ni jednu informaciju ili neka iskustvadrugih ljudi, zato sam ovo sada i napisao da ljudi znaju na sta da obratepaznju i sta moze da i im se desi.

Svima koji ovobudu citali i koji se budu odlucili za neko putovanje zelim srecan put !!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka