suki

Pretraživač foruma

40 poruka u ovoj temi

Sad sam tražila o Dassia-i i opet se pogubila i onda sam našla na Pretraživaču!

Hvala ti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas da pre postavljanja nove teme, malo pretražite forum, i pitanje postavite u okviru neke koja je najpribližnija. Ako baš ne postoji, onda ok.

Ovde masa ljudi ne zna da koristi google, a o pretrazivanja foruma da i ne govorim. Pa bre ljudi ne znaju engleski u srbiji!

Gledam, svako drugi ima neku od Symbian Nokia, posebno preskupu N95, a koriste je da se javljaju na telefon i da eventualno slikaju i igraju igrice.

Nedo bog da neko instalira TomTom, pa da prestanu glupa pitanja oko toga, kojim pute ovde, kojim putem onde, a Google Earth u saradnji sa TomTom-om, Route 66 ili pak Michelin guide nudi zaista sve odgovore!

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li sam ja nešto pogrešno shvatila ili... Objasnite mi, molim vas, kako da pretražim sve teme o Krfu kada pretraživač prihvata >=4 karaktera?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li sam ja nešto pogrešno shvatila ili... Objasnite mi, molim vas, kako da pretražim sve teme o Krfu kada pretraživač prihvata >=4 karaktera?

Pretrazivac normalno funkcionise, ne samo 4 karaktera kako ti kazes. Probaj ponovo! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Unesem 'Krf', klik na 'Pretraži forum' i...

Greška je:

Jedna ili sve vaše ključne reči su bile kraće od 4 karaktera ili ste tražili reči koje nisu dopuštene kao npr. 'html', 'img', itd, molimo vas da se vratite nazad i povećate dužinu ključnih reči ili izaberete neke druge.

(...koliko god puta ponavljala tu radnju!!!)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, jeste i meni nekad to javlja, ne znam da li je do servera ili stvarno mora vise od 3 karaktera.

Probaj npr. za Kos-ostrvo Kos, jer onda izbaci sve. Ili ostrvo Krf i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni, na žalost :tuzni: , u bilo kojoj od tih kombinacija uvek javlja ovu poruku...

(ne znam da nije problem u browser-u, možda Opera pravi problem... a i Mozilla takođe... na žalost baš mi IE ne radi!)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posalji pp nekom od administratora, mozda ti oni mogu objasniti u cemu je problem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E stvarno je papazjanija, Kikladi na sve strane, rim gde hoces. jeste da sam nova na forumu, al bas zbog toga bi trebalo da mi bude sve dostupno i brzo jasno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde masa ljudi ne zna da koristi google, a o pretrazivanja foruma da i ne govorim. Pa bre ljudi ne znaju engleski u srbiji!

Gledam, svako drugi ima neku od Symbian Nokia, posebno preskupu N95, a koriste je da se javljaju na telefon i da eventualno slikaju i igraju igrice.

Nedo bog da neko instalira TomTom, pa da prestanu glupa pitanja oko toga, kojim pute ovde, kojim putem onde, a Google Earth u saradnji sa TomTom-om, Route 66 ili pak Michelin guide nudi zaista sve odgovore!

Blago tebi, sto sve to znas :srce:, ima vremena naucicu i ja.

Izmenjeno (nenchika)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni pretraživač ne radi, ne reaguje uopšte, vrati me na stranu na kojoj sam bila???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oće malo pretraživač da zabrlja , bude zagušenje . Probaj te ponovo (kako ovo grozno zvuči ) . Kaži šta te interesuje možda mogu da pomognem :blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tantal hvala, ovaj gornji pretraživač mi nikako ne radi; sada sam pokušala donji i uspela, ostrvo Hidra me zanimalo:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretraživao sam forum tražeći komentere o obilasku planine Olimp,ali bezuspešno,pa bih vas zamolio da postavite link ovde ako nije problem.

Hvala unapred! :pardon:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li ima bas takva tema, ali nesto slicno npr.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka