suki

Pretraživač foruma

40 poruka u ovoj temi

Pretrazivac foruma je opasno los,kada ukucam neku rec koja je krakteristicna npr GPS on ne izbaci nijedan naslov teme sa ovim pojmom.Treba poraditi na tome.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zašto tema "Pelion"  nije negde svrstana? Jedva sam je našla.  Možda mi fali iskustvo?:neznam: 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tu je ona, ne moze da se promasi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trazila sam temu o kampovanju u Grckoj... pretrazivac mi je izbacio samo kampovanje na Sitoniji i Tasosu. Da li postoji neka tema koja se odnosi na kampovanje u celoj Grckoj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, postoji.

Kada pretrazujete, bitno je da budete u onom podforumu, koji bi zeleli da pretrazite i da oznacite, da li zelite da vam pretrazi ceo forum ili samo odredjen podforum ili samo neku temu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Suki!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je moguće da mi pretraživač na forumi izbaci sve postove koje je postavio neki član? Npr jako mi se dopada kako neko piše i želala bih da pročitam o svim mestima  na kojima je bio ali nisam to uspela. Preko pretraživača mi se samo prikazuje ako je neko njegovo/njeno nicname pomenuo u tekstu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pretrazu po clanovima a ne po temama

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Npr jako mi se dopada kako neko piše i želala bih da pročitam o svim mestima  na kojima je bio ali nisam to uspela.

Udji na profil člana čiji te postovi interesuju i tu ćeš naći sve postove koje je taj član postavio na forumu.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867461
    Ukupno poruka