leprsava

Legoland Gincburg

40 poruka u ovoj temi

Ima li neko svezih utisaka oko organizacije I boravka u legoland-u?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko skoro u Legoland-u...ili planira?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene ovo zanima...postoje planovi kod mene za februar 2018...nadam se da ce se neko javiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi na kraju nismo otisli, domacini su nam objasnili da je gubljenje vremena da je velika guzva i da igracke nisu nista jeftinije nego u obicnim radnjama, u zamenu su nam ponudili da obidjemo terme Erding gde smo porodicno uzivali za sve pare,  a Lego smo kupovali u samom MInhenu za trecinu cene u odnosu na Srbiju

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili smo se pre par dana iz Nemacke, bili u Legolendu i u Augsburgu u zoo-u. Putovali smo kolima i bili smesteni u jednom malom mestu bas izmedju ove dve lokacije. Mi smo odusevljeni. Po meni Legolend vredi apsolutno svakog centa, sjajno smo se zabavili i dete i mi. Skrenula bih paznju na to da Leolend ima dosta vodenih atrakcija, pa cete se svakako pokvasiti , s toga bi trebalo voditi racuna o vremenu boravka, da ne bi propadala zabava bezveze. Mi smo srecom imali sjajno vreme, cak smo malko i pogoreli. Ne bih znala sta da zidvojim, sve je sjajno. Ukoliko neko zeli da ide, a pita se da li je dovoljan jedan dan, ja bih ipak preporucila dva,ima dosta toga da se vidi. Takodje, ukoliko je detetu rodjendan, da znate, ima besplatan ulaz, dobije bedz i vaucer za mini figuru, pa iskoristite, oni se osete jako bitnim zbog tog bedza jer im svi cestitaju rodjendan i povremeno pevaju pesmicu :) Redova ima, ali tako je u svakom zabavnom parku te vrste. U svakom slucaju dobar provod je zagarantovan. I da, obavite kupovinu ulaznica online, kao i parkin karte, i obroka ukoliko zelite, mi jesmo i poprilicno se ustedi i novca i vremena.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani,

gde ste bili smesteni? Cime ste putovali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko iskustva koliko ranije je najbolje rezervisati paket sa smestajem u Legolendu i da li postoje neki datumi kada imaju neke povoljnosti i akcije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka