Sandra.Popovic

Izbor najbolje MFT 2011. godine

28 poruka u ovoj temi

Prema vašim glasovima, najbolja MFT 2011. godine je "Around magic Ceylon" autora Sirkepa :)

Kao mali znak pažnje, za pobednika smo obezbedili poklon, knjigu "501 destinacija koju morate posetiti".

Pobednik će biti obavešten i putem mejla, kako bismo se dogovorili oko primopredaje.

Rezultate glasanja možete videti ovde.

Za ostale radove smo takođe pripremili malo iznenađenje, ali o tome ćemo više pričati posle praznika, kada se svi odmorimo, napunimo baterije i vratimo se radnim navikama :)

Pozdrav,

Sandra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo majstore, fotke su ti fenomenalne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cestitam Sirkepa :klap:

Nadam se da ces i dalje sa nama deliti svoje predivne fotografije i tako nam bar malo pribliziti neku novu destinaciju :)

Cestike i svim ostalim autorima na predivnim foto turama. Zahvaljujuci svima vama smo videli i upoznali neke nove destinacije, neke nove predele, neke nove gradove, podsetili se nekih destinacija, muzeja... i jos mnogo toga. Nadam se da cete i sledece godine sa svima nama delite vase impresija i pomocu fotografija nam prikazati vasa putovanja.

Hvala svima na predivnim foto turama :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cestitam Sirkepa, stvarno je fantasticna fototura. Ja moram da priznam da nisam glasala zato sto nisam mogla da se odlucim :blush: Stvarno su sve fototure sjajne

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sirkepa, cestitke od srca! :srce:

Takodje nisam stigla sve da pregledam i procitam...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cestitiam Sirkepa,odlicne fotke. :klap:

Moram da kazem da mi je velika cast sto se i moja FT Ohrida nasla u izboru,pored svih ovih divnih ljudi i njihovih predivnih fotografija.

Jos jednom cestitke pobedniku,pa da u zdravlju iskoristis poklon,kao pripremu za neka predstojeca putovanja. :)

Izmenjeno (Atina11)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čestitam pobedniku! Nadam se da će opravdati svoju titulu novim, jednako dobrim turama i u 2012. godini!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sirkepa, iskrene cestitke klap.gifklap.gif , imas odlican foto aparat, a jos bolje oko wink.gif , ocekujemo jos puno novih destinacije i foto tura.

Moram priznati da je bilo tesko opredeliti se za najboljeg autora, svi predlozi su izuzetni osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaka čast Sirkepa! Zaslužio si! :klap: :klap: :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sirkepa,

Zabatali ti i gitaru i bas. Drz`se ti Nikona. klap.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sirkepa cestitam, FT su ti sve divne :klap:

Divne su i ostale, meni se dopada i mnogo drugih koje ovde nisu bile pomenute, a imaju tako lepe opise. Znamo svi da je potrebno mnogo truda napraviti dobru FT i jos opisati svaku fotografiju. Ta celina nam daje kompletnu sliku odredjene destinacije koja mnogo znaci. Svaka cast svim clanovima koji su se potrudili da iz svog ugla prezentuju svoja putovanja. Hvala svima :cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sirkepa

congrats2.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na podsećanju :)

Za sve autore radova za koje ste mogli da glasate, obezbedili smo po knjigu izdavača Laguna.

Svoju knjigu možete podići u našim prostorijama: Bulevar Zorana Đinđića 105/16 (pogledajte na našoj kontakt strani gde se tačno nalazimo).

Ukoliko ne živite u Beogradu, možete poslati prijatelja po vašu knjigu.

Molila bih samo da mi se pre dolaska obavezno javite preko privatne poruke kako bismo knjigu ostavili kolegama iz prodaje. Naravno, ukoliko ne dolazite lično po knjigu, javićete mi ime osobe koja će po nju doći :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26484
    Ukupno tema
    886992
    Ukupno poruka