Sandra.Popovic

Izbor najbolje MFT 2011. godine

28 poruka u ovoj temi

Nikako ne smemo zaboraviti i na divne fotografije, vaše uspomene, koje ste podelili sa nama i ostalim posetiocima sajta Putovanja.info

I u ovom slučaju, žiri Putovanja.info je uz pomoć Cvrče koja je moderator u delu MFT izabrao svoje favorite, divne fotografije sa divnim opisima. Verujte, nije bilo ni malo lako to uraditi :)

Svoj glas dajte onima za koje mislite da su najbolji od ponuđenih.

Kao i kod izbora najboljeg putopisa, i ovde možete okačiti linkove ka vašim omiljenim foto turama, kako biste ih podelili sa ostalima i podsetili ih na njih.

Glasanje je završeno!

Rezultati će naravno biti objavljeni javno.

  1. Beč - Šenbrun
  2. Gruzija II 2011
  3. Around magic Ceylon
  4. Bogićevica
  5. Kerala
  6. Bergama - Pergamon
  7. Uttarakhand - Gang u podnožju Himalaja
  8. Slavujeva gora, Efes
  9. Segovia
  10. Ohrid
  11. Peloponez - izlet do Hidre i Spetsesa
  12. Šta kriju riznice kraljevskih dvorova?
  13. Jug Francuske 1. deo
  14. Dan 01 i 02 Thassos
  15. Makarska i Biokovo

Šta će biti sa najboljom foto turom, ostaće mala novogodišnja tajna :)

Pozdrav,

Sandra

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svoj glas sam dala foto turi člana "marco polo", glasavši tako pre za autora nego za konkretnu foto turu, iz razloga što njegove foto ture smatram kompletnim vodičima za određenu destinaciju (odličan spoj i lepih fotografija i detaljnih opisa, kakve, po mom mišljenju, foto ture i treba da budu).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A moj predlog je da, kada se vec bira ono sto nam se dopada, uvedete i kategoriju "Najbolji video-zapis"...u tom slucaju vec imam svog favorita! ;) :srce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja glasam za Bilju (koja definitivno zasluzuje bar da udje u kategoriju izbora, ako ne zbog kvaliteta fotografija, onda zbog temeljnosti i redovnih ft-a :) )

Izdvojila bih OVU FOTO TURU

Onda DREVNI RIM od korisnika Scorpio

MEKSIKO SITI od korniskina jeca m :)

Onda bih istakla i FT BOEGRAD-TVRDJAVA od korisnika marco polo, svetskog putnika, koji nije zaboravio koji je grad ipak najlepsi ♥

Mislim da bi trebalo baciti pogled i na neke novije FT, novijih clanova...

Toliko od mene :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilja2302 i marco polo su vec na spisku i nalaze se u ovom gore najuzem izboru.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marco Polo, naravno. :klap: Odavno je zaslužio neku nagradu za svoj trud. :klap:

Izmenjeno (Cvrča)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja znam još nekog ko je zaslužio nagradu za svoj trud :zvizduk:

CVRLEcvrle1.gif

Divne slike sa zanimljivim i korisnim tekstovima,zaslužuju bar da se ovde pomenu, ako već ne mogu da uđu u konkurenciju.

Izmenjeno (milenica dravic)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasto da ne, slobodno spomenite onu foto turu ili autora koji vam se svidja i to je nagrada na neki nacin.

Ja se dvoumim izmedju Marka Pola i Sirkepinog Cejlona.

Ma ima da presecem i gotovowink.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Milenice! :cvetak:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam nepristrasan i glasao vec za redni broj 14, za moje prijatelje Jelenu i Batu. :kolce: Pored super foto-ture ispisase i sjajne putopise a tek video klipove, za svaku pohvalu i respekt. :klanja: Valjda su u protekloj sezoni,bar po meni, bili najkompletniji putopisci pa u to ime moj glas ide u Nis od srca !!! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Glasala sam cim je pocelo i bez razmisljanja je to marco polo. Pravi fantasticne foto tura, po njima slobodno moze kompletno putovanje da se isplanira. Fotke su sjajne, opisi odlicni... Njegove ture redovno gledam i komentarisem. Svaka mu cast. :)

Naravno svi ovde gore pomenuti zasluzuju cestitke. Svi imaju odlicne foto ture, pocevsi od Bakija, Komisure, Sandracale, Bilje... i jos mnogo mnogo njih koji su na ovom spisku i onih koji nisu na ovom spisku. Svima treba cestita i odati priznanje. :)

Naravno Cvrcu moramo pomenuti i pohvaliti jer su njene foto ture medju najboljim i pravo je uzivanje je gledati njene fotografije i citati opise istih. Svaka cast Cvrco :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Miko! :cvetak:

I ja bih rado glasala za još neke ture, ali pošto imam jedan glas na raspolaganju morala sam ga dati autoru najboljih tura na sajtu. Marco Polo trenutno ima preko 140 tura, i sve su veoma kvalitetne.

Svaka čast Marco, samo nastavi tako! :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja znam još nekog ko je zaslužio nagradu za svoj trud :zvizduk:

CVRLE

Divne slike sa zanimljivim i korisnim tekstovima,zaslužuju bar da se ovde pomenu, ako već ne mogu da uđu u konkurenciju.

Tako je Milenice, i ja se pridruzujem pohvalama, i steta je sto neka Cvrletova tura nije usla u izbor za nabolju, isto tako i Mikapina kao i ostalih clanova koji stvarno prave sjajne ture da ih ne nabrajam sada, potrajalo bi :)

Izmenjeno (sandracale)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre svega cestitam svim autorima foto tura koje su usle u uzi izbor. Jako je tesko odluciti, hvala im svima sto sa nama dele svoja iskustva i prelepe trenutke. Moj glas je otisao Bilji, jer po meni svaka njena foto tura ima neku zanimljivu pricu, tako da je i ova foto tura u uzoj konkurenciji zaista zanimljiva i originalna.klap.gif

Izmenjeno (balto)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Glasanje je završeno :)

rezultati uskoro!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka