SanjaGM

Razlike izmedju zapadne i istocne obale

   25 glasova

  1. 1. Po lepoti glasam za:

    • Zapadnu obalu Sitonije
      8
    • Istocnu obalu Sitonije
      17
  2. 2. Po mirnoci mora i manje vetra:

    • Zapadna obala Sitonije
      22
    • Istocna obala Sitonije
      3

Molimo prijavi se ili se registruj kako bi glasao/la u anketi.

8 poruka u ovoj temi

Primete li se neke sitne razlike u toploti mora (znam da zavisi sve od majke prirode...ali..), na kojoj strani je bolje biti sa malim detetom?

Setite se i sami nekih razlika.. pa da ovde samo o tome diskutujemo :) A i anketa ce malo reci nesto..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine sam sa dvoje male dece (4 i 0 god) bila na Sitoniji, u Nikitiju. Kada je reč o toploti mora ja nisam primetila neku razliku između istočne i zapadne obale. Ali iako smo obišli nekoliko plaža i na jednoj i na drugoj strani više smo uživali na zapadnoj strani. Plaža na kojoj smo najviše puta bili je Kalogria beach na kojoj smo, inače, imali prirodnu hladovinu koju je pravio jedan bor na plaži. Najveće razočarenje je plaža Karidi zbog sitnog peska koji se lepi, sve su nam stvari bile prašnjave posle boravka na toj plaži.

Takođe, moram da spomenem da je za bebe savršena plaža Lagomandra, takođe zbog prirodnog hlada.

Kad smo mi bili manje-više bilo je vetra na obe strane poluostrva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Primete li se neke sitne razlike u toploti mora (znam da zavisi sve od majke prirode...ali..), na kojoj strani je bolje biti sa malim detetom?

Setite se i sami nekih razlika.. pa da ovde samo o tome diskutujemo :) A i anketa ce malo reci nesto..

Prošle godine sam bila u Toroniju, početkom juna, i mogu reći da je more bilo hladnjikavo, ako ne i hladno. Pesak je krupniji pa se ne mogu praviti kule, a i nema plićaka. Ne preporučujem za decu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve je stvar ukusa. Moja deca su odusevljena Karidi plazom, pogotovo sto postoji prirodan hlad. Zapadna obala je malo pristupacnija, plaze su skoro odmah uz put, a istocna je divlja sa dosta kampova gde su i najlepse plaze. NIje retkost da moras da ides makadamom i par kilometara da bi dosao do neke plaze. U svakom slucaju ja glasam za Armenistris ili Kalamitsi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je Karidi plaža prljava i jedino možda interesantna za decu jer je plićak sigurno 50 metara (što odrasle koji umeju da plivaju može da nervira).

Kouviu plaža je ok, treba ove godine da nađemo Destenika i Lagomandra beach.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče temperature mora, jedino pravilo je da je more toplije na onim plažama gde je duži plićak, bez obzira da li su na istočnoj ili zapadnoj strani.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam takodje ocekivao puno vise od karidi plaze,medjutim od guzve je u totalnom haosu ,istocna strana je puno lepsa,jedino mi se ne svidja sto su sve plaze odvucene od puta,ima da se ide do njih pa i autom....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karidi plaža kao da si na Adi, sve Beogradjani i poneki Grk...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka