Cinderella

Cene u Alanji

63 poruke u ovoj temi

50 eur za dve lezaljke i suncobran ?

da za 10 dana i 11 dan do 12 h :)

cene na plazi

WP_20150722_09_37_17_Pro.jpg

WP_20150722_09_37_23_Pro.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav :) Vec 3cu godinu sam isao u KUSADASSI PREDIVAN JE :) E sad zanima me da me neko malo bolje uputi za ALanju to mi je sledeca destinacija 2016 godine ? :) hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

alanja je mnogo bolja po meni, najpre ima isto ludilo od provoga za mlade, kao i kusadasi, ali ima i plaze duz celog grada pa ne moras da putujes van. u kasadasiju smo bili na gradskoj plazi, mala je  i nije bila nista posebno. ima mongo stvari za videti, pecina, tvrđava, marina, razni brodici turisticki sa kosturima, vikinzima, kizili kula, a sto se shoppinga tice, super je i jeftino, ne pricam o ulicnoj prodaji i cenkanju, to nikako sve kinesko  i 5 puta skuplje, osim ko ne uziva se cenka i ubedjuje. ima alanyum centar i puno robnih kuci tj. prodavnica na par spratova koje pripadaju jednoj robnoj marki. majce, pantalone, haljine, itd sve za po nekoliko evra, isto ono sto ovde u uscu ili delta cityju placamo mnogo skuplje, osim na nekim rasprodajama. tako su u julu i avgustu rasprodaje, za porodice ima i parkova, cak i duz plaze, igralisa za decu, itd...tamo je mana uvek samo pretoplo i visoka vlaga, mada smo mi ove godine imali i kisu, grmljavinu sto nikako nisam ocekivao, ove godine je dosta bilo bolje, cak nocu nismo pustali klimu, ali pre dve godine je bilo uzas, spavanje sa klimom pravo u mene...ne znam da li je ovo bio izuzetak ili ono...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Da li je neko upućen kakve su cene po restoranima?
29-og avgusta imam let, odsešću u hotelu Eftalia Aytur, deluje mi OK, a pošto je u pitanju polupansion moram i o ručku da brinem :)
Da li su u periodu kad letujem nešto niže cene ležaljki na plaži pošto mi je u agenciji rečeno da su 8€ što je po meni preskupo?

Bio sam još 2008. u Kušadasiju i 2011. u Marmarisu, recimo da mi je ručak za dvoje izlazio oko 20-25€ bez da biram restorane, sem ribljih koji su inače skupi.

Vidim da ovde savetuju pre šoping u tom centru Alanyum nego na uličnim buticima?
Inače volim sa Turcima da se natežem za cenu, to mi nije problem, a to da su Kinezi se ne slažem uopšte, ne znam kako je sad, ali ranije kad sam kupovao je bilo neuporedivo kvalitetnije nego što može da se kupi u Beogradu.

 

Pozdrav i hvala unapred

 

Izmenjeno (Darcoolio)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 20.8.2015. at 23:05, leto2015 je rekao/la:

alanja je mnogo bolja po meni, najpre ima isto ludilo od provoga za mlade, kao i kusadasi, ali ima i plaze duz celog grada pa ne moras da putujes van. 

Pa kusadasi je lep na svoj nacin hehe :) kao sto rekoh 3godine idem i svake je drugacije al ove je bilo bas extra jeep safari zevsova pecina krstarenje aqua park ima lepo setaliste ;) Jedino sto moras dolmusima do plaza i tu se trosi dosta parica :) sto se sopinga tice dosta je poskupelo :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da ovde savetuju pre šoping u tom centru Alanyum nego na uličnim buticima?
Inače volim sa Turcima da se natežem za cenu, to mi nije problem, a to da su Kinezi se ne slažem uopšte, ne znam kako je sad, ali ranije kad sam kupovao je bilo neuporedivo kvalitetnije nego što može da se kupi u Beogradu.

Ne u buticima vec na bazarima :-) Sto se tice butika na Ataturk bulevaru, to su isti butici kao u Alanyium-u, cak i veci na po nekoliko spratova. Tako npr Coton je na 4 sprata na Ataturk bulevaru, kao i Waikiki koji uskoro stize u Beograd i Novi Sad :rolleyes:

A kvalitet je svakako bolji nego kod kineza i to neuporedivo :D

 

Izmenjeno (ponchica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene u Alany su stvarno ok.Dve lezaljke i suncobran su 4€.Mi smo u hotelu na Kleopatra plazi i recimo imate pileci doner i pomfrit za 8 lira u retoranu.Verovatno znate da je 1€-3 lire.Po restoranima su obroci od 14 do 20 lira sto je stvarno povoljno.Imate radnje sa garderobom gde je sve po 5€.Sad su verovatno snizenja a i konkurencija je ogromna pa nije skupo.To mi je stvarno super taman da mog skolarca opremim duksevima i trenerkama Duksevi su super, cena je od 8- 25€, a verovatno i niza posto se jos nisam cenkala, jos uvek razgledam:DNadam se da sam pomogla bar malo.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo mi je bila jako bitna informacija, hvala puno za info sa lica mesta :)

Ono što je takođe bitno je da se ne zeznu pa da te pomešaju sa Rusima, njih deru tamo, a za nas ima poseban "popust". Tačnije, ne pumpaju cene :)

 

Izmenjeno (Darcoolio)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ono što je bitno je da kažete da ste iz Srbije, odnosno iz Srbistana. Obavezno kada vam ponude cenu, slobodno spustite tri puta nižu (i držite se te cene, ne popuštajte), jer je to cena za koju ćete kupiti ono što vam treba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne pitah.

Da li ima neke razlike u cenama ležaljki na Kleopatrinoj plaži?

Hotel Eftalia Aytur je u samom centru čini mi se, pa me zanima da li mu sve to dođe na isto?

Izmenjeno (Darcoolio)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

da li neko ko je bio u Alanji prošlo leto može da mi kaže koja je bila cena komplet 2 ležljake i suncobran, na Kleopatrinoj plaži?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav,

da li neko ko je bio u Alanji prošlo leto može da mi kaže koja je bila cena komplet 2 ležljake i suncobran, na Kleopatrinoj plaži?

Nisam bio prošle, ali pre toga je bilo 5e za komplet, mada možda zavisi i od tačne pozicije. Mi smo tada bili baš u centralnom delu plaže. Ovo je čisto orijentaciono da znaš, ako se baš niko ne javi ko je bio prošle godine. Poz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav,

da li neko ko je bio u Alanji prošlo leto može da mi kaže koja je bila cena komplet 2 ležljake i suncobran, na Kleopatrinoj plaži?

 

Možda malo kasnima sa odgovrom, ali će možda nekome poslužiti. Prošle godine sam na plaži broj 6 plaćao prvo par dana 20TL, a posle 15TL za suncobran i 2 ležaljke. Lira je bila oko 5.5 za 1 evro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

informacija iz maja: suncobran i 2 lezaljke 20TL , ako uzimate za vise dana, cena ide dole... 1e je bio oko 6,5 TL

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel su te cene i za lezaljke od hotela?Vidim svaki hotel koji pogledam ima svoje lezaljke i suncobrane koji se placaju.E sad neki imaju i popust za svoje goste pa me interesuje ako je neko u takvom hotelu bio koliko je to otprilike bilo za 10 dana?I da li je generalno guzva tj problem da se nadje slobodna lezaljka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka